فهرست
اعتراف آقای مدیر؛ توان عنایتی همین بود!
اعتراف آقای مدیر؛ توان عنایتی همین بود!

اعتراف آقای مدیر؛ توان عنایتی همین بود!

آی اسپورت – شکست دیروز سیاه جامگان در مقابل سپاهان احتمال سقوط این تیم را بیشتر از قبل کرد. چیزی که باعث ناراحتی و عصبانیت محمد عباسی مدیر عامل این تیم و انتقادش از رضا عنایتی مربی اخراج شده سیاه جامگان شده است. انتقادات تند و تیز عباسی را بخوانید:

ارنج و تعویض‌ها اشتباه بود

متاسفانه باخت بدی را متحمل شدیم و اگر روزهای قبل می‌باختیم حداقل فوتبال خوبی بازی می‌کردیم اما روز گذشته فوتبال هم بازی نکردیم و تعویض‌های اشتباه و ارنج ضعیف تیم باعث شکست مشکی‌پوشان شد. این سنگین‌ترین شکست تاریخ باشگاه مشکی‌پوشان از لیگ دو تا امروز بود و یک نتیجه 4 بر یک و یک نتیجه 5 بر صفر را در کارنامه باشگاه ثبت کردیم.

عنایتی خودش بحران شد

عنایتی پیش از این به عنوان دستیار با ما همکاری کرد و بعدا به عنوان سرمربی به جمع ما اضافه شد. توان سرمربی ما همین است و ما به شخصی نیاز داشتیم که مدیریت بحران کند نه اینکه یک بحران هم به تیم ما اضافه کند. ما راحت می‌توانستیم روز گذشته رستگار شویم اما این اتفاق نیفتاد.

بازیکن‌ها کم‌کاری نکردند

چیدمان تیم ما از ابتدای مسابقه ضعیف بود و این بازیکنان همان‌هایی بودند که تا یک ساعت بعد از بازی در زمین گریه می‌کردند. هیچ بازیکنی کم فروشی نکرد و این مربی بود که باید از بازیکن برنامه می‌خواست. بازیکنان زحمت خود را کشیدند و با وجود اینکه آنها 5 گل خوردند ولی ما کلامی با آنها حرف نزدیم چون معتقدیم برنامه‌هایی که از آنها خواسته بود را در زمین پیاده کردند. اتفاقا همین بازیکنان باعث شدند رضا عنایتی به تیم‌مان برگردد و آنها بودند که از مدیریت باشگاه خواستند یک هفته دیگر به این سرمربی فرصت بدهیم.

به معجزه اعتقاد داریم

‌ما هنوز به صورت جدی با هیچ شخصی صحبت نکردم. آرمین رهبر و خود عنایتی فعلا تیم را تمرین می‌دهند و شاید اصلا این هفته هم آنها کار را بر عهده داشته باشند. واقعیت این است که ما شانس‌هایمان را از دست داده‌ایم و در 4 بازی مستقیم مثل نفت و همین سپاهان و دو تیم دیگر فرصت‌های برد را به هدر دادیم و امیدهایمان کمرنگ شده است اما به معجزه هم اعتقاد داریم.

     
آی اسپورت
2018-02-24 10:54:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر