فهرست
چلسی، ناراضی از کپا و به دنبال دوناروما
چلسی، ناراضی از کپا و به دنبال دوناروما

چلسی، ناراضی از کپا و به دنبال دوناروما

آی اسپورت - چلسی به جذب جیان‌لوییجی دوناروما، دروازه‌بان میلان علاقمند است. این خبری است که کالچو مرکاتو منتشر کرده است. این رسانه ایتالیایی نوشته که فرانک لمپارد اصلا از عملکرد کپا آریزابالاگا، دروازه‌بان شماره یک حال حاضر چلسی متقاعد نشده است. کپا نمایش‌های متزلزلی داشته، و لمپارد می‌خواهد در پایان فصل، او را به فروش بگذارد.

چلسی یک گزینه جدی دیگر در دروازه دارد که ویلی کابایرو است، اما این دروازه‌بان آرژانتینی هم وارد سال‌های پایانی دوران بازی‌اش شده است، و نمی‌توان روی او برای بلندمدت حساب کرد. به این ترتیب بهترین گزینه از دید سران چلسی، جذب دروازه‌بان جوان میلان است تا آینده دروازه چلسی به او سپرده شود. این دروازه‌بان ایتالیایی مدت‌هاست که با میلان در مذاکره بر سر امضای قراردادی جدید است، اما این مذاکرات به نتیجه نرسیده‌اند. میلان قیمت این دروازه‌بان را دست کم 60 میلیون یورو می‌داند.

دوناروما 21ساله در باشگاه ناپولی پرورش یافته و در سال 2013 راهی میلان شده است. او در سال 2015 به تیم اصلی میلان رسید، و تاکنون 190 بازی برای این تیم انجام داده که 166 بازی در سری آ ایتالیا بوده است. او همچنین سابقه 16 بازی ملی برای ایتالیا را دارد و از سال 2016 در این تیم بازی می‌کند.

۲    
آی اسپورت
2020-03-27 01:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x