فهرست
دبل کاوه؛ بدون شادی، به احترام کرمانشاه و کردها
دبل کاوه؛ بدون شادی، به احترام کرمانشاه و کردها

دبل کاوه؛ بدون شادی، به احترام کرمانشاه و کردها

آی‌اسپورت- در مسابقه ابتدایی هفته پانزدهم و پایانی دور رفت ژوپیتر لیگ بلژیک تیم شارلوآ امشب در ورزشگاه استاد د پایس میزبان میشلن رده چهاردهمی بود که موفق شد با دو گل کاوه رضایی این تیم را شکست دهد. کاوه که اخیرا در اردوی آماده‌سازی تیم ملی ایران حضور داشت و در دیدار تدارکاتی مقابل ونزوئلا هم از دقیقه ٦٠ به زمین رفت، در بازگشت به بلژیک امشب از ابتدا برای شارلوآ مقابل میشلن بازی کرد و دو بار هم گل زد که به احترام زلزله زدگان غرب ایران خوشحالی نکرد. شارلوا با کسب 3 امتیاز خانگی این بازی 31 امتیازی شد و همچنان در رده دوم جدول ژوپیلر لیگ بلژیک  پس از اف‌سی بروژ 34 امتیازی قرار دارد.

۱۰۳ ۷  
آی اسپورت
2017-11-18 01:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
فرناز آبيدل
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۲:۰۷
باعث افتخار هستي... بي حاشيه و جنجال، سختكوش و روز به روز رو به اوج و پيشرفت.
نیما
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۲:۱۵
مرسی کاوه جان تو لیاقت بیشتراز این ها را داری. متاسفانه سایت شما رنگی علاقه شدیدی به تیم قرمز داره . در اینکه طارمی بازیکن خوبیه شکی نیست ولی با این همه حمایت همه جانبه شما و بقیه رسانه ها هنوز نتونسته یه تیم تو اروپا پیدا کنه. زمانی که در استقلال بود شما به هر نحوی از کاوه انتقاد میکردید وحتی میگفتین او جایی در تیم ملی نداره والان تفاوت ها مشخص شده و کاوه در فوتبال اروپا داره هر هفته میدرخشه ولی سوگلی شما گرفتار اون خرابکاری و حاشیه های بچگانه خودشه. کاوه یک بازیکن حرفه ای به تمام معنا ست و لیاقت فیکس بودن در تیم ملی رو داره.
ما بهش فحش ندادیم
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۵:۱۲
بزنیم ستاره سوم را ؟خخخخخ
۱
Ss
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۸:۳۹
کجایی کاوه
666666
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۱۶
شارلوا
ali
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۹:۳۲
صحبت های مربیان شارلو و تیم مقابلش دیشب رو برید بخونید تا ببینید چه جواهری هست این بازیکن
ميلاد
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۵۷
يك بازيكن باكيفيت بدون حاشيه و كملا حرفعي . با اين سرعت شايد همين زمستان مشتريهاي زيادي داشته باشه. يك الگو خوب براي تمام بازيكنهاي جوان ايراني.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر