فهرست
دردسر رفیق سروش برای طارمی؛ خرابکاری!‌
دردسر رفیق سروش برای طارمی؛ خرابکاری!‌

دردسر رفیق سروش برای طارمی؛ خرابکاری!‌

آی اسپورت – مهدی طارمی و سروش رفیعی از رفقای نزدیك هم هستند. مهدی برای رفتن به قطر از سروش مشاوره گرفت. رفیعی بود كه به او گفت حتماً به این كشور برود و برای رسیدن به پول و آرامش، چند صباحی را آنجا بگذراند. خود رفیعی چنین كاری كرد. قید تیم ملی را زد تا بتواند پول دربیاورد. می‌دانست اگر به قطر برود، جایی در ایده‌های كی‌روش نخواهد داشت. فرق او و كاوه رضایی همین بود. كاوه كه می‌توانست چندین و چند برابر سروش در قطر پول بگیرد، به رفیعی نشان داد یك بازیكن حرفه‌ای چطور فكر می‌كند. قید پول را زد و حالا در بلژیك بهترین بازیكن شده و كی‌روش او را به تیم ملی بازگردانده است.

سروش اما راهی قطر شد و ناخودآگاه قید تیم ملی را هم زد و حالا با این مسئله به سادگی كنار آمده است. وضعیت طارمی اما با سروش فرق می‌كند. او بازیكن تیم ملی است و به جام جهانی‌ هم می‌رود. در هر صورت طارمی با مشاوره‌های این بازیكن و همین‌طور مرتضی پورعلی‌گنجی عازم قطر شد اما هفته گذشته مشكلاتی در قطر پیش آمد كه نزدیك بود باشگاه الغرافه معامله را به‌هم بزند! منابع خبری فاش كرده‌اند این مشكل به سروش رفیعی مربوط می‌شود. ماجرا هم از شبی آغاز می‌شود كه طارمی به قطر می‌رسد و رفیعی به هتل او می‌رود. این دو بعد از خوش و بش گرم راهی منزل رفیعی می‌شوند.

گویا فردی در خانه سروش بوده كه از دوستان نزدیك این بازیكن به حساب می‌‌آید و از كودكی با هم بوده‌اند. این‌ فرد به طارمی پیشنهاداتی می‌دهد و حرف‌هایی می‌زند كه بازیكن تیم ملی را هوایی می‌كند. طارمی هم كه تصور می‌كند راهی كه او نشان داده راه بهتری است، به مسئولان الغرافه چیزی می‌گوید كه شدیداً آنها را ناراحت می‌كند. جزئیات این حرف‌ها بعداً منتشر خواهد شد اما در همین حد بدانید كه راهنمایی‌های غلط آن ‌فرد نزدیك به سروش رفیعی، معامله طارمی و الغرافه را تا مرز خراب شدن پیش ‌برد. طارمی هم یك روز بعد می‌فهمد چه اشتباهی مرتكب شده و كلاً بی‌خیال می‌شود تا دوباره اوضاع به حالت عادی برگردد و مشكل حل شود. مذاكرات طارمی و الغرافه از چندین ماه در جریان بود و چند هفته قبل توافقات صورت گرفت ولی رفیعی با معرفی طارمی به رفیقش و همین‌طور نشان دادن راه اشتباه نزدیك بود معامله او را خراب كند.

 

خبر ورزشی

۹۲ ۴  
آی اسپورت
2018-01-16 15:53:00
نظر دهید

۴ نظر
....
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۱۱
یجوری داستان مینویسن انگار خودشون اونجا بودن و تو خونه بودن و کلا دوربین مخفی گذاشتن همه جا...این چرندیات چیه مینویسید آخه
پرسپولیس واقعی
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۳۰
راجع به سروش اینقدر راحت ننویسید!
سروش به خاطر سربازی از زندگی افتاده بود و سنش هم ریسک پذیر نبود باید به دنبال پول می رفت ؛
اما کاوه در ایران به اندازه ی کافی پول جمع کرده بود مخصوصا از استقلال
و خیلی راحت توانست تصمیم بگیرد .
کاوه حتی میتوانست امسال را مجانی بازی کند چون چیزی را از دست نمی داد.از لحاظ سنی هم جای ریسک داشت .
تصمیم سروش و کاوه هردو حرفه ای اما با شرائط خودشان بود.
سروش بارها شرائطش را توضیح داده بود.
موراتا
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۵۱
خبر نویسی به هنگام سبزی پاک کردن نتیجش میشه این
مجيد
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۲۴
تا كى ميخوايم مشكلات خودمون رو تقصير ديگران بندازيم! طارمى خودش عاقل و بالغه و ميتونه مشورت بگيره ولى در نهايت خودشه كه تصميم گيرنده است!
ماشاللا ٢٥ سالشه!!!!
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر