فهرست
پارس-استقلال تکرار می‌شود؛ محرومیت مجیدی
پارس-استقلال تکرار می‌شود؛ محرومیت مجیدی

پارس-استقلال تکرار می‌شود؛ محرومیت مجیدی

آی اسپورت - کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های لیگ برتری فوتبال و فوتسال صادر کرد. به نقل از  سایت رسمی فدراسیون، براین اساس آرا ذیل اطلاع رسانی می شود:

*دیدارتیم های فولاد خوزستان و استقلال تهران در حالی برگزار شد که از سوی فرهاد مجیدی تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری نسبت به مقامات رسمی مسابقه و ایجاد وقفه در بازی به دلیل امتناع از خروج از زمین رخ داد.

او به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث محرومیت قطعی و از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است. باشگاه استقلال به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری از سوی داور باید مبلغ ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

*دیدار تیم های پارس جنوبی جم و استقلال تهران در هفته ۲۳ لیگ برتر که قرار بود در ورزشگاه تختی جم برگزار شود، به دلیل عدم حضور تیم استقلال بخاطر داشتن ۹ بازیکن مبتلا به کوید ۱۹ برگزار نشد.پس از بررسی از سوی کمیته انضباطی و سایر قراین و امارات موجود در پرونده فوق، عدم حضور تیم استقلال موجه بوده و بنا به ملاک ماده 63 مقررات انضباطی مصوب سال ۱۳۹۷ ، حکم بر تکرار بازی موصوف صادر می شود. این رای ظرف مدت یک هفته در کمیته استیناف قابل تجدید نظر است.

*دیدار تیم های نساجی مازندران و فولاد خوزستان در هفته ۲۳ لیگ برتر که قرار بود در ورزشگاه وطنی قائمشهر برگزار شود، به دلیل عدم حضور تیم فولاد خوزستان بخاطر داشتن چند بازیکن و کادر فنی  مبتلا به کوید ۱۹ برگزار نشد.

پس از بررسی از سوی کمیته انضباطی و سایر قراین و امارات موجود در پرونده فوق، عدم حضو تیم فولاد خوزستان موجه بوده و بنا به ملاک ماده ۶۳ مقررات انضباطی مصوب سال ۱۳۹۷، حکم بر تکرار بازی موصوف صادر می شود. این رای ظرف مدت یک هفته در کمیته استیناف قابل تجدید نظر است.

* دیدار تیم های فوتسال گیتی پسند اصفهان و مس سونگون ورزقان تبریز در حالی برگزار شد که که تخلفاتی از سوی هر دو تیم و نجفی، مدیرعامل باشگاه مس سونگون و حمید بی غم، سرمربی تیم گیتی پسند صورت گرفت.

کمیته انضباطی پس از بررسی تخلفات از سوی دو باشگاه و نفرات فوق مبنی بر عدم رعایت ماده 71 مقررات انضباطی از طریق انجام مصاحبه علیه یکدیگر، تخلف انتسابی محرز، مسلم و تشخیص داده و مستند به ماده ۷۱ مصوب ۱۳۹۷ مقررات انضباطی با رعایت ماده 94، هر یک از باشگاههای فوق ، حمید بی غم و حامد نجفی را به پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. این رای قطعی است.

۱ ۲  
آی اسپورت
2020-07-13 21:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
Arash
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹، ۰۰:۴۲
چرا استقلالی ها صداشون در نمیاد؟
الکی گفتید کرونا بعد معلوم شد همه دروغ بوده تا بتونید با تمرین بیشتر به مصاف تراکتور برید که آخرش هیچ کاری هم نتونستید بکنید
حالا هم که خیلی راحت همه روشون رو کردن اون طرف، انگار نه انگار که مسئولین استقلال دروغ گفتن
خیلی رو دارید والا
۳
...
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹، ۱۲:۵۷
خیلی شیک و تمیز اول دروغ گفتن و بعد بازی رو لغو کردن. تست راستی ازمایی هم دروغ شون ثابت کرد ولی بازی تکرار شد البته وقتی دوپینگ شون رو ماله کشیدن و پرونده قتل و شاهدان دروغین تو دادگاه رو بستن دیگه کرونانمایی که کاری نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر