فهرست
بهترین خط حمله لیگ قهرمانان علیه پرسپولیس
بهترین خط حمله لیگ قهرمانان علیه پرسپولیس

بهترین خط حمله لیگ قهرمانان علیه پرسپولیس

آی اسپورت - در ابتدای قرعه کشی و بعد از دو بازی ابتدایی، الشارجه ضعیف ترین تیم گروه به نظر می آمد اما بعد از شروع مسابقات پس از شیوع ویروس کرونا و  اتمام دوران قرنطینه آنها نشان دادند آماده حضور در مراحل بالاتر هستند. الشارجه برابر الدحیل در بازی برگشت به برتری رسید تا امیدهایش را در دور برگشت مرحله گروهی زنده نگه دارد و بعد از آن هم از التعاون انتقام سختی گرفت و با زدن 6 گل به بهترین خط حمله بازی ها تبدیل شد.

حالا الشارجه کنار السد قطر دو خط حمله برتر مسابقات هستند که در 5 بازی موفق به زدن 13 گل شدند.الشارجه به هر سه تیم هم گروه خود تا اینجای کار حداقل 2 گل زده است . الشارجه در اقدام به شوتزنی هم در این بازی ها رکورددار است و بعد از السد 67 بار اقدام به شوتزنی کرده آنها با 65 شوت در جایگاه دوم قرار دارند.

اقدام به شوتزنی در کنار بهترین خط حمله لیگ قهرمانان آسیا زنگ خطری برای پرسپولیس است که دروازه اش در بازی های گذشته کمتر تهدید شده است. پرسپولیس اگر در این بازی به صعود فکر می کند باید در این بازی از سد الشارجه با برد عبور کند و سعی کند دروازه اش را بسته نگه دارد که برابر بهترین خط حمله مسابقات کار دشواری به نظر می رسد.

     
آی اسپورت
2020-09-23 20:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر