فهرست
خیز مورینیو برای جذب دفاع کنار؛ سوارس در منچستر؟
خیز مورینیو برای جذب دفاع کنار؛ سوارس در منچستر؟

خیز مورینیو برای جذب دفاع کنار؛ سوارس در منچستر؟

آی‌اسپورت- آقای خاص، قصد دمیدن نفس تازه‌ای به تیم خود دارد. منچستریونایتد، سدریک سوارس را برای جانشینی آنتونیو والنسیا در پست مدافع راست در نظر گرفته است.

به گزارش MEN، سوارس ۲۶ ساله که هم‌وطن ژوزه مورینیو است، این روزها به همراه تیمش ساوتهمپتون برای فرار از سقوط به چمپیونشیپ می‌جنگد. چندی پیش اخباری در مورد برنامه‌ریزی مورینیو برای جذب دو مدافع کناری در تابستان ۲۰۱۸ منتشر شد. بر این اساس او در پی این خواهد بود تا جانشینان مناسبی برای آنتونیو والنسیا و اشلی یانگ که پیش از شروع فصل آینده ۳۳ ساله می‌شوند پیدا کند. هر دو این بازیکنان تا سال ۲۰۱۹ با شیاطین سرخ قرارداد دارند و البته قرارداد والنسیا بندی برای تمدید به مدت ۱۲ ماه دیگر نیز در خود دارد.

سوارس که پیش از این مورد تمجید آقای خاص واقع شده، تا سال ۲۰۲۰ با قدیس ها قرارداد دارد ولی احتمالا با سقوط تیمش به دسته پایین‌تر، به فکر تیم جدیدی برای خود خواهد بود. مورینیو که در چلسی پائولو فریرا، ریکاردو کاروالیو، تیاگو مندژ و نونو موراییس را به خدمت گرفت، در سال ۲۰۰۸ ریکاردو کوارشما را به اینتر منتقل کرد و در سال ۲۰۱۱ فابیو کوئنترائو را در رئال مادرید به خدمت گرفت ولی هنوز در منچستر بازیکنی از پرتغال استخدام نکرده است.

انتظار می‌رود پس از سقوط احتمالی ساوتهمپتون، رایان برتراند به عنوان دیگر مدافع کناری آن تیم، راهی منچسترسیتی شود. بدین ترتیب الکس ساندرو از یوونتوس، دنی رز از تاتنهام و کایرن تیرنی از سلتیک گزینه‌های منچستریونایتد برای پست دفاع چپ در فصل آینده را تشکیل می‌دهند. همچنین احتمالا لوک شاو، دالی بلیند و متئو دارمیان آخرین روزهای حضورشان در منچستریونایتد را سپری کنند.

 

طرفداری

۲    
آی اسپورت
2018-04-26 23:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر