فهرست
متلک مورينيو به كونته؛ به خاطر تبانی محروم نشدم
متلک مورينيو به كونته؛ به خاطر تبانی محروم نشدم

متلک مورينيو به كونته؛ به خاطر تبانی محروم نشدم

آي‌اسپورت- کونته در سال 2011 وقتی سرمربی سیه‌نا بود به تبانی متهم شد و 4 ماه محروم شد؛ ولی همواره این موضوع را رد کرد و سال 2016 در دادگاهی تبرئه شد. اخیرا مورینیو با  اشاره به حرکات  کونته در کنار زمین، او را به یک دلقک تشبیه کرده و کونته نیز مدعی شده که مورینیو در گذشته به همین شکل بوده است. در حالی که درگیری لفظی بین مورینیو و کونته بالا گرفته، حالا مورینیو با کنایه به موضوع تبانی، درگیری را وارد فاز جدیدی کرد.

او گفت: «تنها چیزی که می‌خواهم بگویم و این داستان را تمام کنم این است که بله، من در گذشته اینگونه بوده‌ام. بله، این روزها کمتر این‌گونه‌ام؛ ولی گاهی هم کنار زمین جنب و جوش دارم. اتفاقی که هیچ‌گاه برای من رخ نداد و رخ نخواهد داد این است که به خاطر تبانی محروم شوم. این اتفاق هیچ‌گاه برای من رخ نداد و رخ نخواهد داد.» 

مورینیو درباره کلمه دلقک که پیش از این خود او بدون اشاره مستقیم به کونته مطرح کرده بود گفت: «فکر می‌کنم مقصر او نیست. به نظرم رسانه‌ها باید از من و او عذرخواهی کنند، زیرا این سوالات را از او می‌پرسند اشتباه است. ولی با این حال او را مقصر نمی‌دانم. درباره شور و انگیزه از من سوال شد و بیشتر شماها هم در آن کنفرانس خبری بودید. من درباره خودم صحبت می‌کردم و سوالی که از او شد، موضوع را طوری جلوه داد که انگار من او را دلقک خوانده بودم. احتمالا چند روزنامه‌نگار می‌خواستند این‌گونه به نظر بیاید.»

۳ ۱  
آی اسپورت
2018-01-06 11:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
موراتا
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۰۰
کونته به خاطر اطلاع داشتن از زد و بندهای یوونتوس در کالچو هم یکسال محروم شد
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر