فهرست
شلوغ بازی شجاع؛ کارت زرد خوب بود!
شلوغ بازی شجاع؛ کارت زرد خوب بود!

شلوغ بازی شجاع؛ کارت زرد خوب بود!

آی اسپورت - «من واقعا برای یکسری از رسانه‌ها متاسفم. چون فقط کار آنها حاشیه درست کردن برای ماست. نمی‌دانم یک رسانه خاص چه مشکل و عنادی با ما دارد که این همه برای پرسپولیس و بازیکنانش حاشیه درست می‌کند. حرکت من اصلا کارت زرد هم نداشت. من برای محمد نصرتی به عنوان یک بازیکن بزرگتر احترام زیادی قائل هستم اما در آن صحنه او باید اخراج  می‌شد. امیدوارم مسئولان باشگاه پیگیر این مسئله باشند تاکارت زرد من بخشیده شود.»

این‌ها بخشی از صحبت‌های شجاع خلیل‌زاده است. مدافعی که نسبت به ابتدای فصل پیشرفت خوبی داشته اما این دلیل نمی‌شود که اشتباهاتش را نپذیرد. خلیل‌زاده به کاردت زردی که گرفت ایراد می‌گیرد. او معتقد است داور در این صحنه اشتباه کرده و باید به محمد نصرتی کارت قرمز می‌داد. در این باره داور و کارشناس داوری صلاحیت بیشتری برای نظر دادن دارند اما نکته این جاست که او در فاصله لحظه‌ای که داور سوت زد تا لحظه‌ای که کارت زرد گرفت رفتار بسیار پرخاشگرانه‌ای از خودش نشان داد. رفتاری که می‌توانست جریمه سنگین‌تری هم داشته باشد. او با داور ، محمد نصرتی و چند بازیکن دیگر نفت درگیری‌هایی داشت اما فقط یک کارت زرد گرفت!

۱ / ۴

۹۴ ۶  
آی اسپورت
2018-01-07 18:58:00
نظر دهید

۶ نظر
سوراخ سرخ اسیا
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۱۴
بابا این وحشی رو بگیرید ببندید. تو هر بازی باید ۴بار اخراج بشه. کلا این لنگیا انگشتشون کنترل نداره یا تو چشمه داوره یا تو ماتحت همدیگه!
00
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۳
وحشی اون کسی هست که رو کمر بازیکن راه میره و باز خوبه انگشت شون کنترل نداره نه .... اوووف توووف
خری بین
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۳۳
کلا لنگیها همیشه با انگشت رو حالت پرواز هستن خخخخخخخخخخ
هوادارتاج کبیر
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۲۲
از این پس نماد باشگاه لنگی را انگشت بزاریدخخخخخخخخخخخخ
داریوش شجاعیان
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۳۹
ارررره ، اوف توف
دمروی کوچک
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۳
منم نماد باشگاه کیسه میشم
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر