فهرست
آنالیز پیش‌فصل رئال/ 4مشکل بزرگ زیدان
آنالیز پیش‌فصل رئال/ 4مشکل بزرگ زیدان

آنالیز پیش‌فصل رئال/ 4مشکل بزرگ زیدان

آی اسپورت- رئال مادرید که قرار است هشتم آگوست در دیدار سوپرکاپ اروپا به مصاف منچستریونایتد برود در پایان تور امریکا از 3 بازی تنها یک امتیار کسب کرد و این یعنی زیدان و تیمش باید قبل از قرار گرفتن مقابل تیم مورینیو کارهای زیادی انجام دهند. رئال در دیدار مقابل منچستریونایتد در ضربات پنالتی شکست خورد و مقابل بارسلونا هم با نتیجه 3 بر 2 مغلوب شد. حالا این تیم یا باید خیلی سریع اوضاع را درست کند یا باید ریسک از دست رفتن دو عنوان اول پیش رو را بپذیرد. هم مقابل یونایتد در سوپرکاپ اروپا و هم مقابل بارسلونا در سوپرکاپ اسپانیا.

اما 4 نکته اصلی وجود دارد که بهتر است سرمربی فرانسوی  تا قبل از شروع فصل جدید آن را برطرف کند.

عدم تمرکز و نیرومندی لازم

یکی از مشکلات تیم زیدان در تور تمرینی پیش‌فصل عدم تمرکز بازیکنان بود. این تیم قدرت کافی و کوبندگی لازم  را هم نداشت، دیدید که در 10 دقیقه اول بازی مقابل بارسلونا هم چه شد. همچنین بازی مقابل منچسترسیتی. این سبک اشتباهات از تیم سفیدپوش پایتخت مانند از دست دادن توپ و اشتباه در ضربات کاشته در سوپرکاپ‎های پیش رو می‎تواند شدیدا به ضرر تیم تمام شود.

سرخیو راموس باید به اوج بازگردد

او که دیرتر از دیگر بازیکنان به تمرینات تیم اضافه شد به خطر مشکلی که برای گوشش به وجود آمده بود، در تور امریکا فعالیت ویژه‎ای نداشت. چیزی که می‎شد از عملکرد او در میامی فهمید این بود که هنوز به اندازه کافی تند و تیز نشده است. زیدان باید برای کاپیتانش اضافه‎کار در نظر بگیرد تا خیلی سریع آماده شود. فراموش نکنید که فقط چند روز است که راموس همراه تیم است.

عدم تاثیرگذاری در خط حمله

 یکی از بزرگ‎ترین مشکلات رئال عدم تاثیرگذاری در خط حمله است. همکاری کریم بنزما و گرت بیل هنوز جوابی نداده. کریستیانو رونالدو هم احتمالا برای سوپرکاپ اروپا آماده نخواهد شد، پس زیدان باید سریع راه حلی پیدا کند.

خریدهای جدید باید آماده شوند

با رفتن خامس رودریگس، دنیلو و آلوارو موراتا، نیاز به خریدهای جدید است که بتوانند ترکیب تیم را تقویت کنند. اگرچه بازیکنانی که از این تیم جدا شدند فصل گذشته بازیکن فیکس نبودند، اما روی نیمکت هم نقشی کلیدی برای تیمشان داشتند و حالا دنی سبایوس، مارکوس یورنته، خسوس وایخو و تئو هرناندس کسانی هستند که اگر برای بازیکنان ترکیب اصلی مصدومیتی ایجاد شود یا مشکلی پیش بیاید، باید در زمین جایگزین آن‌ها شوند. در نتیجه باید خیلی زود با تیم هماهنگ شوند.

۳    
آی اسپورت
2017-08-01 17:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر