فهرست
طرح موزائیکی چشم خشمگین از کجا آمد؟
طرح موزائیکی چشم خشمگین از کجا آمد؟

طرح موزائیکی چشم خشمگین از کجا آمد؟

آی اسپورت – دیروز تصویری از طرح موزائیکی جذاب کانون هواداران استقلال برای بازی امشب مقابل العین منتشر شد. طرحی که دو چشم خشمگین آبی رنگ را نشان می‌داد که به نظر می‌رسید هواداران استقلال قصد داشتند با اجرای این طرح، خشو خود را نشان دهند و ترس را به تیم حریف القا کنند.

 

ادعای عربستانی مبنی بر کپی برداری استقلال
ادعای عربستانی مبنی بر کپی برداری استقلال

ساعاتی بعد تصویری از اجرای همین طرح توسط هواداران الهلال عربستان در بازی‌های قبلی این تیم در فضای مجازی منتشر شد تا اینطور به نظر برسد که استقلالی‌ها این ایده را از روی الهلالی‌ها کپی کرده‌اند. این تصویر به سرعت در صفحات مختلفی در میان هواداران الهلال بازنشر شد و استقلالی‌ها به دلیل کپی برداری از این ایده توسط هواداران الهلال مورد تمسخر هم قرار گرفتند.

 

چشم خشمگین در سنسیرو
چشم خشمگین در سنسیرو

اما امروز در کانال‎ها و صفحات هواداری استقلال تصویر دیگری منتشر شد که نشان می‌داد این طرح قدیمی‌تر از این حرف‌هاست و ایده‌اش متعلق به الهلال عربستان هم نیست. در واقع قدیمی‌ترین تصویری که از اجرای طرح موزائیکی چشم خشمگین وجود دارد مربوط به هواداران آث‌میلان در ورزشگاه سنسیرو است. به نظر می‌رسد این ایده در میان هواداران تیم‌های فوتبال محبوب و متداول است و احتمالا پیش از این توسط هواداران تیم‌های دیگری هم اجرا شده است.

۱۲ ۱  
آی اسپورت
2018-03-12 16:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
قرمز اصل
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۰۴
مکتب جعل و فتوشاپ و کپی و تقلید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر