فهرست
بازی نساجی-پرسپولیس چرا هوادار داشت؟
بازی نساجی-پرسپولیس چرا هوادار داشت؟

بازی نساجی-پرسپولیس چرا هوادار داشت؟

آی اسپورت - بازی تیم های نساجی و پرسپولیس درحالی در ورزشگاه وطنی قائمشهر برگزار شد که این بازی برخلاف تصمیمات سازمان لیگ و ستاد مبارزه با کرونا با حضور تعداد زیادی از تماشاگران برگزار شد.

بخش رسانه ای باشگاه پرسپولیس با انتشار عکسی در کانال تلگرام رسمی این باشگاه مدعی شدند که نساجی در بازی برابر پرسپولیس از حمایت هواداران این تیم در ورزشگاه وطنی قائمشهر برخوردار بود. حضور تماشاگران در ورزشگاه های ایران از سال گذشته و بعد از شیوع ویروس کرونا با دستور ستاد  مقابله با ویروس کرونا و سازمان لیگ فوتبال ایران ممنوع شده است.

حال این موضوع در حالی رخ داده است که غلامرضا بهروان رئیس هیات فوتبال استان گیلان خود مشاور سازمان لیگ در برگزاری مسابقات است و در ورزشگاه حضور داشت. باشگاه پرسپولیس با انتشار این عکس از سازمان لیگ سوال می کند که با توجه به وضعیت شیوع ویروس کرونا در کشور و در حالی که بر رعایت پروتکل های بهداشتی همچنان تاکید می شود چه کسی مجوز حضور هواداران نساجی را در ورزشگاه وطنی قائمشهر صادر کرده است.

حضور هواداران نساجی در ورزشگاه وطنی قائمشهر در حالی رخ میدهد که علاوه بر آنها در بازی های گذشته این تیم همسایه های این ورزشگاه قدیمی بازی های نساجی را از ساختمان های مجاور آن نظاره می کنند.

۲ ۱  
آی اسپورت
2020-12-25 19:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
شنبه ۶ دی ۱۳۹۹، ۱۲:۲۶
چرا؟؟ چون وزیر پرسپولیسیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر