فهرست
بیانیه کی‌روش در روز آخر سال: کرانچار نمی‌داند
بیانیه کی‌روش در روز آخر سال: کرانچار نمی‌داند

بیانیه کی‌روش در روز آخر سال: کرانچار نمی‌داند

آی اسپورت- کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی ایرانبه مناسبت پایان سال میلادی و آغاز سال جدید بیانیه ای برای فوتبال دوستان ایرانی منتشر کرد.  در بیانیه سرمربی تیم ملی فوتبال ایران آمده:

بعد از 36 سال تجربه بین‌المللی و حرفه‌ای و پس از گذشت هفت سال از نتایج و دستاوردهای تاریخی برای فوتبال ایران اگر همکار عزیز بنده جناب آقای کرانچار هنوز من را نمی‌شناسند و به من اعتماد ندارند هیچ وقت این شناخت را پیدا نخواهند کرد و اعتماد نخواهند داشت. یک جلسه خصوصی تغییری در شرایط ایجاد نخواهد کرد ولی در همین حال بنده خرسند و خوشحال خواهم شد اگر آقای کرانچار بتوانند از امکانات ما در تیم ملی بازدید کرده و کارها و اهداف ما را دنبال کنند.

در حال حاضر بنده فکر نمی‌کنم احتیاجی به تاکید مجدد این مساله به کسی باشد که بازیکنان ملی پوش داخلی ما اگر بخواهند نتایج خاصی را کسب کنند، نیاز به یک برنامه‌ریزی خاص از بعد فیزیکی، تکنیکی، تاکتیکی و روحی-روانی خواهند داشت. در زمان مناسب و مقتضی من همیشه آماده و در اختیار دوستان و همکاران مربی خود هستم تا نقطه نظراتم، تجاربم و دانش خود را با آنها مبادله کنم؛ با آنهایی که با حسن نیت آمده و به معنای واقعی متعهد به حمایت از منافع تیم ملی ایران هستند.

بازیکنان تیم ملی ایران خود بهترین شاهد برای صحبت راجع به تلاش‌های زیاد ما و بهترین شاهد برای ابراز حرفه‌ای‌گری که ما همیشه تقدیم آن‌ها کردیم، هستند. این برنامه که از تاریخ چهارم ژانویه 2018 (14 دی 96) شروع می شود یک پیشنهاد ساده، صادقانه و در کمال فروتنی از سوی من است. این الزامی نیست و این برنامه تنها با اعتماد و اطمینانی که از طرف بازیکنان تیم ملی و همکاران بنده به من ایجاد می شود امکان پذیر است.

در پایان امیدوار هستم با کمک خداوند قادر باشم که بتوانم تصمیمات انتخابی مناسبی را درباره بازیکنانی که واقعا ابعاد فیزیکی، تکنیکی، تاکتیکی و روحی و روانی را دارند، اتخاذ کنم تا آن‌ها بتوانند در راستای منافع تیم ملی خدمت کنند.

خداوند نگهدار شما باشد
برای همگی شما شادی و سلامتی را در سال ٢٠١٨ آرزو دارم... کارلوس کی روش

۱۴ ۴  
آی اسپورت
2017-12-31 18:31:00
نظر دهید

۴ نظر
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۲۲
توروخدا عبرت بگیرید!
از دزوغ گفتن پرهیز کنید !
دارید می بینید که مردم بیگناه دارند چطوری تاوان دروغهایی را خیلی ها گفتند پس می دهند!
خیلی ها از جمله رادیو تلویزیون و رسانه ها
هرگز اونها راست نگفتند ؛ شاید اگر کمی راستگو بودید و حقایق را می گقتید مسئولان را خواب خوش در بر نمی گرفت و این همه اعتماد بنفس و خرج کردن از شریعت الهی را در پی نداشت.
حس بحث فوتیالی ندارم که حواسم به هموطنام در جای دیگه است ولی کجای حرف کی روش این یوده که کرانچار نمی داند.
کراتچار مربی متشخصی است.

حوصله ندارم.
امیرحسین
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۲۴
باز این چندش عشق کیروش اومد! جالبه که هییییییییییچ وقت و در هیییییچ شرایطی قبول نمیکنه که کیروش هم اشتباه میکنه! یعنی در این حد چشم و گوشش رو بسته! اون وقت ادای آدمهای منطقی رو درمیاره!
00
يكشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۶
یا خدا حالا نوبت کرانچار شد ! در ضمن این یه پیشنهاد ساده نیست یه دستوره از طرف کیروش که به هربهایی باید انجام بشه
م س ح ح ق
يكشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۲۱
بعنوان ی سپاهانی، هرچی کیروش میگه باید عمل بشه
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر