فهرست
نقشه مجیدی برای مهار اوت انداز خطرناک
نقشه مجیدی برای مهار اوت انداز خطرناک

نقشه مجیدی برای مهار اوت انداز خطرناک

آی اسپورت – یکی از نقاط قوت تیم پیکان و خطراتی که در مسابقات گذشته برای حریفانش ایجاد کرده است پرتاب‌های خواص و فوق العاده بلند و خطرناک نادر محمدی بوده است. این مدافع ۲۴ ساله در دوره نوجوانی به صورت حرفه‌ای ژیمناستیک کار کرده و عنوان کشوری دارد و سال‌ها نیز به عنوان مربی ژیمناستیک فعالیت کرده است.

قطعاً فوتبالدوستان پرتاب‌های محمدی و نحوه معلق وارو زدن این بازیکن را برای پرتاب توپ دیده‌اند. در بازی هفته گذشته پیکان و شهر خودرو در مشهد با تدابیری که کادر فنی تیم مشهدی در نظر گرفته بودند کار به جایی رسید که مهدی تارتار در اوایل نیمه دوم این بازیکن را از میدان بیرون کشید چون باز یکنان تیم شهرخودرو ۲ مرتبه مجبور شدند توپ را به اوت بزنند و در واقع حتی المقدور به تیم پیکان اوت ندادند.

مربیان استقلال که فیلم چند بازی پیکان را آنالیز کرده‌اند به بازیکنان خود سفارش کردند تا جایی که ممکن است در زمین خودی به حریف اوت ندهند و اگر توپ به اوت رفت سیاوش یزدانی و محمد دانشگر در لحظه پرتاب توپ از روی خط دروازه خودی به سمت خط محوطه شش قدم گام بزنند تا توان پرش آنها برای دفع توپ افزایش پیدا کند همچنین شیخ دیاباته نیز موظف شده است هر زمان تیم پیکان صاحب شد و نادر محمدی توپ را برداشت در مقابل محوطه شش قدم استقلال مستقر شده و آن محوطه را پوشش دهد. مسلماً سایر عناصر دفاعی تیم استقلال نیز هنگام پرتاب اوت مناطق مرتبط به پست بازی خود را پوشش‌دهی می‌کنند ولی یزدانی، دانشگر و دیاباته مأموران ویژه مجیدی در محوطه خطر خواهند بود.

 

خبر ورزشی 

 

     
آی اسپورت
2021-03-09 16:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر