فهرست
نگرانی پرسپولیس قبل از دربی: مشکل مالی
نگرانی پرسپولیس قبل از دربی: مشکل مالی

نگرانی پرسپولیس قبل از دربی: مشکل مالی

آی اسپورت - سه‌شنبه هفته گذشته بود که بازیکنان پرسپولیس دسته جمعی به شرایط مالی باشگاه و اینکه پاداش‌ها و دریافتی‌های قراردادشان عقب افتاده، اعتراض کردند و حتی قصد تمرین کردن نداشتند اما برانکو جو را آرام کرد و از ترکاشوند و طاهری قول گرفت تا پایان هفته مطالبات سرخپوشان پرداخت شود.
بزرگترهای این تیم حتی راهی باشگاه شدند تا اعتراض خود را به صورت علنی به طاهری نشان دادند و او هم قول داد تا پایان هفته وعده‌ها عملی شود که البته این اتفاق رخ نداد( البته سرپرست باشگاه پرسپولیس هر گونه حاشیه در تیمش را تکذیب کرد). با توجه به این قضیه سرخپوشان فقط امروز را منتظر عملی شدن وعده سرپرست باشگاه‌شان می‌مانند و مشخص نیست اگر طاهری قبل از دربی پرداختی به اعضای تیمش نداشته باشد آنها چه تصمیمی خواهند گرفت. البته سرخپوشان هر تصمیمی در این زمینه بگیرند بعد از دربی آن را عمل خواهند کرد.
اعتراض به اقدام اسپانسر
اسپانسر دو باشگاه سرخابی روز چهارشنبه در یک اقدام عجیب اعضای دو تیم پرسپولیس و استقلال را دور هم جمع کرد. موردی که اصلا مورد استقبال برانکو و شاگردانش قرار نگرفت. بازیکنان بزرگتر پرسپولیس از اینکه اسپانسر باشگاه‌ به جای پول دادن به باشگاه‌شان، ضیافت شام قبل از دربی ترتیب داده بود حسابی شاکی شده و کنایه‌هایی به نمایندگان اسپانسر در محل مراسم زدند. آنها فکر می‌کردند حداقل در این مراسم هدایایی از اسپانسرشان دریافت خواهند کرد اما این اتفاق رخ نداد تا همه به این نتیجه برسند که فقط از آنها استفاده تبلیغاتی شده است.

روزنامه هفت صبح

 

  ۲  
آی اسپورت
2017-02-11 08:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
ساسان
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۵۹
کیسه اسپورت چرا اینقدر برای پرسپولیس حاشیه سازی می کنی؟ متاسفم
Mehravar
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۱۵
چرا اینقدر حاشیه الکی درست میکنید؟
حالا خوبه گفتن پول فیفا رو میدن خارجیا
4 میلیارد هم اسپانسر ریخته به حساب باشگاه
حالا من نمیدونم چرا باس اینقدر رو این مسئله مانور داده شه؟
فکر نکنم با این راه بتونید کاری کنید!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر