فهرست
یک سقوط فوق‎العاده تلخ
یک سقوط فوق‎العاده تلخ

یک سقوط فوق‎العاده تلخ

آی اسپورت – رسانه ها خبر می دهند طبق هشدار کمیته برگزاری مسابقات در روزهای گذشته، نفت تهران  پس از غیبت مقابل شهرداری تبریز به دسته سوم سقوط کرده و ادامه لیگ دسته اول با ۱۷ تیم پیگیری می شود اما بی تردید براین باوریم اگر عزمی برای تیمداری وجود داشته باشد هنوز فرصت برای جلوگیری از خلق  یک فاجعه  دیگر در قبال نفت بزرگ تهران باقیست و اگر هم بنا بر سقوط به دسته سوم باشد آیا در قبال دیگر تیم هایی که در دو هفته نخست غایب بوده و در هفته سوم هم شاید بازی نکنند چنین تصمیمی اتخاذ می شود؟ مهم تر اینکه آیا از مسوولان و متولیان  نفت کسی برای تیمداری و یا حل بحران و جلوگیری از سقوط تیم ریشه دار نفت به لیگ سه کسی ورود کرده و طی روزهای آتی  اقدامی خواهد شد؟

 با سقوط نفت، تکلیف طلبکاران که به حق و حقوق خود نرسیده و در صورت تیمداری امید بیشتری به وصول مطالبات داشتند چه می شود؟! آنهایی که قرارداد بسته و به عنوان مربی و بازیکن تخت قرارداد نفت بودند چه گناهی کرده اند که قربانی تصمیمات اشتباه شوند. براستی چرا نفت فقط در تهران نباید تیمداری می کرد و چرا دیگر تیم های دولتی در تهران از بودجه دولتی بهره مند بودند و این تیم با امکانات و بازیکن ساز می بایست قربانی می شد و اصولا چرا در بحث واگذاری نفت به بخش خصوصی تا این حد شاهد تصمیمات عجیب و پرماجرا بودیم. مسببان این فاجعه و آین بحران غیرقابل باور چه کسانی هستند؟ چرا نفت که در جام جهانی چهره هایی چون بیرانوند، امیری، پورعلی گنجی و.... را داشت و در پرسپولیس و استقلال هم ستاره هایش حرف اول را در تیم می زنند باید به این سرنوشت تلخ دچار شود؟! نگارنده اینجا نه به عنوان مدیر روابط  عمومی و سخنگوی  اسبق باشگاه در زمان مالکیت بهنام پیشرو کیش بلکه به عنوان یک روزنامه نگار و عضوی کوچک از خانواده بزرگ نفت بزرگ تهران می خواهم بدانم آنها که نفت را به این حال و روز نشاندند امروز چرا پاسخگو نیستند وبا آگاهی از بسیاری مسایل نیز  براین باورم که نفت قربانی ندانم کاری های بسیار شده و حالا وقت آن است که رسانه ها، عادل فردوسی پور و نفتی هایی که عشق شان و یا حداقل حق و حقوق خود  را در ورطه نابودی می بینند فارغ از حب و بغض ها بیایند و این ماجرا که ناگفته های بسیار دارد را واکاوی کنند تا سره از ناسره تشخیص داده شود و آنهایی که تیشه به ریشه این تیم زدند مشخص و معرفی شوند

کلام آخر اینکه هنوز هم دیر نشده و نفت آنقدر به گردن این فوتبال حق دارد که اگر تیمی هفته بعد روانه میدان شود فدراسیون فوتبال  به آن نگوید شما سقوط کرده و حق بازی کردن ندارید.

از خواب بیدار شوید لطفا. این نفت نیست که به دسته سوم می رود بلکه نیم قرن از تاریخ یک باشگاه و بخشی از فوتبال ماست.

۲    
آی اسپورت
2018-08-19 07:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر