فهرست
ادعای روز: شگفتی‌سازی نفت طلاییه در آسیا
ادعای روز: شگفتی‌سازی نفت طلاییه در آسیا

ادعای روز: شگفتی‌سازی نفت طلاییه در آسیا

آی‌اسپورت- حمیدرضا جهانیان که از زمان خرید باشگاه نفت تهران حواشی اطراف این تیم را به میزانی قابل توجه افزایش داده در مصاحبه‌ای جالب درباره دلایل بازداشت اخیرش حرف زده و در قسمتی عجیب ادعا کرده نفت نه تنها از آسیا حذف نمی‌شود که می‌تواند شگفتی ساز این رقابت‌ها هم باشد. نفت طلاییه با انبوهی از بدهی اولین گزینه روی میز برای حذف از لیگ قهرمانان آسیا است.

جهانیان درباره بازداشت و روند پرونده‌اش گفت: مشکل خاصی وجود نداشت. از آنجاییکه ضامن فردی شده بودم و او به تعهداتش عمل نکرد، مرا بازداشت کردند. یک طلبکار هم از این موضوع سوء استفاده و مشکلاتی را برای من ایجاد کرد. البته  افرادی که احکام دادگاه را منتشر کردند باید جوابگو باشند چراکه اقدام غیر قانونی انجام دادند و حق انتشار این رای را نداشتند. به هر حال از این افراد شکایت می کنم.

مالک نفت درباره قصد فروش دوباره نفت از طرف وزارت مربوطه گفت: طبق تصمیم هیئت واگذاری نفت تهران این باشگاه به ما واگذار شده و یک بار به فروش رسیده است. براین اساس باشگاه فروخته شده به شخص دیگری واگذار نمی شود. مسئولان فوتبال پس از بازداشت من دچار سوء تفاهم شده بودند.

او در پایان درباره احتمال حذف نفت از آسیا هم گفت: شک نکنید نفت از لیگ قهرمانان آسیا حذف نمی‌شود و حتی می‌تواند در این رقابت‌ها شگفتی ساز باشد. این را هم بگویم که حریفان ما در آسیا از حذف نفت خوشحال می‌شوند.

  ۱  
آی اسپورت
2017-10-18 20:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
سایت زرد
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۳۱
همه چیزمان به همه چیزمان می آید
ناصرالدین شاه در فیلم کمال الملک علی حاتمی
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر