فهرست
شارلروا روی کاکل ۸ و ۱۰
شارلروا روی کاکل ۸ و ۱۰

شارلروا روی کاکل ۸ و ۱۰

آی‌اسپورت- شارلروا نتایج درخشانی در لیگ بلژیک به دست آورده و توانسته نام خود را در جمع مدعیان اصلی قهرمانی ثبت کند. این تیم در شب گلزنی هر دو ملی‌پوش ایرانی خود، یعنی کاوه رضایی و علی قلی‌زاده مقابل میشلن به تساوی پرگل رسید. بر این اساس و در یکی از مسابقات هفته دوازدهم ژوپیلرلیگ بلژیک، تیم شارلروا که مثل بازی‌های قبل از علی قلی‌زاده به‌عنوان وینگر چپ و کاوه رضایی در رأس خط حمله بهره می‌برد، با تیم رده پانزدهمی میشلن دیدار کرد. علی قلی‌زاده که در تمام مسابقات این فصل حضور ثابت داشته و در دیدار اخیرشان مقابل سرکل بروژ موفق به گلزنی شده بود، این‌بار هم یکی از ۱۱ بازیکن اصلی شارلروا برابر میشلن بود. کاوه رضایی، دیگر ملی‌پوش ایرانی شارلروا هم که در این فصل ۹ بازی برای تیمش انجام داده و پنج گل در ژوپیلرلیگ به ثمر رسانده بود در خط حمله تیمش مقابل میشلن به میدان رفت. 

میشلن در دقیقه ۹ به گل رسید اما کاوه رضایی، مهاجم ایرانی شارلروا اجازه نداد برتری حریف‌شان خیلی ادامه‌دار باشد و موفق شد گل تساوی را روی یک شروع مجدد بزند. در دقیقه ۲۰ شارلروا صاحب یک ضربه ایستگاهی در سمت راست میانه زمین شد که ارسال ریوتا موریوکای ژاپنی را کاوه رضایی با ضربه سر دقیق و محکم تبدیل به گل مساوی شارلروا مقابل میشلن کرد. در ادامه میشلن موفق شد یک گل دیگر بزند تا شارلروا نیمه اول را با شکست ۲-۱ پشت سر بگذارد ولی در دقیقه ۵۷ یاران رضایی و قلی‌زاده توانستند گل تساوی را روی ضربه سر اشتباه بازیکن حریف بزنند و برای دومین‌بار نتیجه را برابر کنند. 

شارلروا که نمایش هجومی‌تری ارائه کرده بود، در دقیقه ۷۲ روی اشتباه عجیب عیسی کابوره، مدافع چپ میشلن که در میانه میدان پاس به عقب اشتباه داد، با حرکت سریع علی قلی‌زاده از زمین خودی تا پشت محوطه جریمه حریف و شوت فنی پای چپ او در موقعیت تک‌به‌تک، گل سوم را به ثمر رساند. برتری یاران قلی‌زاده و رضایی تا پایان مسابقه پابرجا نماند و میشلن توانست در دقیقه ۸۳ از روی نقطه پنالتی کار را به تساوی بکشد. شارلروا که در صورت پیروزی خارج از خانه مقابل میشلن صدرنشینی خود را در پایان هفته دوازدهم ژوپیلرلیگ بلژیک قطعی می‌کرد، با تساوی ۳-۳ در این بازی ۲۳ امتیازی شد و در رده اول ماند، اما ممکن است تیم‌های دیگر در پایان این هفته جایگاه فعلی را از یاران کاوه و قلی‌زاده بگیرند. 

علی قلی‌زاده که در این فصل چهار پاس گل داده، مقابل میشلن توانست در یازدهمین بازی فصل خود سومین گلش را به زیبایی به ثبت برساند و برای دومین بازی پیاپی دروازه حریفان را باز کند. کاوه رضایی هم که در ابتدای فصل روند گلزنی خوبی را طی کرده بود، مقابل میشلن پس از چهار هفته ناکامی در ژوپیلرلیگ توانست دوباره گل بزند و تعداد گل‌های این فصل خود را به عدد شش برساند. شارلروا این فصل روی کاکل بازیکنان ایرانی خود می‌چرخد و امیدوار است با درخشش ۸ و ۱۰ «شماره پیراهن قلی‌زاده و کاوه رضایی» بتواند سهمیه حضور در لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند.

۴    
آی اسپورت
2020-11-08 17:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر