فهرست
معمای پنالتی پرسپولیس؛ کسی حاضر نشد
معمای پنالتی پرسپولیس؛ کسی حاضر نشد

معمای پنالتی پرسپولیس؛ کسی حاضر نشد

آی اسپورت –  تبعات حذف پرسپولیس از جام حذفی کماکان ادامه دارد. در این بازی سه بازیکن پرسپولیس پنالتی های خودشان را از دست دادند که یکی از آنها سیامک نعمتی بود. بازیکنی که به عنوان یار تعویضی وارد میدان شد و عملکردش طوری نبود که بتواند همه را راضی کند. انتخاب او به عنوان یکی از پنالتی زنان پرسپولیس نکته عجیبی بود به خصوص اینکه حالا مشخص شده او جزو گزینه های اصلی برانکو برای زدن پنالتی نبوده. آنطور که خبرآنلاین نوشته، در شبکه اجتماعی توئیتر و در صفحه ای که منتسب به سیامک نعمتی است ابتدا او به دلیل از دست دادن این ضربه پنالتی از هواداران عذرخواهی کرده است و سپس نوشته که:«خیلی بد شد که پنالتی گل نشد،نمی دونم چرا کسی حاضر نشد پنالتی بزنه.»

 

 

۱۱۴ ۲  
آی اسپورت
2017-12-22 10:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
امید از تفت
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۰۴
من گفتم مقصر اصلی این باخت کسی جز برانکو نیست. سه بار در جام حذفی حذف شده و این اتفاقی نیست. معمای پنالتی هم نداره. اینها با بدنهای خسته می خواستند بازی را در 90 دقیقه تمام کنند و تمرین پنالتی نکرده بودند. برانکو به اندازه کافی تیم را برای این بازی آماده نکرده بود. خیلی ساده و سهل انگارانه با این بازی برخورد کردند در حالی که من بارها هشدار دادم این صنعت نفت با صنعت نفتی که در لیگ بازی کردیم قطعاً 180 درجه متفاوته. ولی برانکو این تفاوت را درک نکرد. برنامه بازیها را عوض کردند و بازم اعتراضی نکرد. این از سهل انگاری برانکو بود. ولی وقتی که سیدجلال، باتجریه ترین بازیکن تیم میاد میگه ذهن بازیکنان درگیر برنامه نود و دعواها بوده، انوقت نقش کیروشی پور را در این حذف میشه دید. وقتی یک برنامه در مورد جادوگری گفته میشه و مجید جلالی در مظان اتهام قرار میگیره و بعد از 7 برد پیاپی مدام میبازه یا مساوی میکنه، نمیشه نقش رسانه را در زمین زدن یک تیم نادیده گرفت. وقتی کیروشی پور شب قبل از بازیهای تیم ملی جو مثبت میده و میگه لباس سفید بپوشید و از تیم ملی حمایت کنید، از اهمیت این جو کاملاً مطلع هست. پس نمیشه از جرایم فردوسی پور هم به سادگی گذشت.
۳ ۱
ملانصرالدین
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۲۹
همه چیز تقصیر فردوسی پوره. زلزله کرمونشاه،خشکسالی و آلودگی هوای تهران هم تقصیر فردوسی پوره.حتی میگن کج بودن برج پیزا هم زیر سر فردوسی پوره!!خیلی عجیبه که بحثهای برنامه نود اون همه روشن و واضح بود.یک نفر با داد و بیداد و با فرار از پاسخ دادن به سوالایی که توی ذهن مردمه سعی داشت بقیه رو مقصر جلوه بده و توی ذهن کوچولو و الکن یه عده موفق هم شد متاسفانه.عادل فردوسی پور یک ژورنالیسته.یک خبرنگار و دقیقا داره به وظیفه ی خبرنگاریش عمل میکنه.میگن چرا شب بازی پرسپولیس بحث طارمی رو پیش کشید!اولا خودش هم پاسخ داد که چرا این سوال رو از روزنامه ارگان باشگاه نمیپرسین؟اوناهم این خبر رو کار کرده بودن.دوما،چرا فکر میکنین همیشه مصلحت در سکوته؟عادت کردین به سانسور.مقصر اونایین که سانسور رو ممزوج کردن با ذهن شما وگرنه با کوچکترین اطلاعات سیاسی و تاریخی میدونستین که دو خبرنگار کنجکاو بزرگترین رسوایی زمانه خودشون رو برای ریاست جمهوری و دولت ایالات متحده باعث شدن.شما به من جواب بدین،رسوایی واترگیت مهمتر و ملی تر و بزرگتر بود یا محرومیت طارمی؟گوبلز مشاور و وزیر تبلیغات نازیها بود.در ابتدای کارش به شدت موفق بود.مسبت دادن رفتار گوبلزی به طاهری چقد درست بود چون افرادی مثل تو که تعدادشونم کم نیست کورکورانه افتادین پشت سر طاهری.فقط مایه ی تاسفین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر