فهرست
بختيار، از جوهر آبی تا قلم قرمز
بختيار، از جوهر آبی تا قلم قرمز

بختيار، از جوهر آبی تا قلم قرمز

آي اسپورت- بختيار رحماني اولين خريد تابستاني استقلال براي ليگ برتر شانزدهم بود. ستاره‌اي كه در روزهاي بازي براي فولاد نيز در آستانه پيوستن به استقلال قرار داشت اما ناچار شد براي سپري كردن دوران سربازي راهي تراكتورسازي شود. بلافاصله بعد از پايان سربازي، بختيار در مذاكراتي كوتاه با باشگاه استقلال پاي ميز امضاي قرارداد نشست تا تبديل به اولين بمب نقل و انتقالاتي اين فصل فوتبال ايران شود. انتقال رحماني به استقلال و مطرح‌شدن نام كاوه رضايي در جريان همين قرارداد، هياهوي زيادي در فوتبال ايران به راه انداخت. تصور مي‌شد تيم منصوريان با خريد يكي از شاه‌ماهي‌هاي نقل و انتقالات؛ فقدان خلاقيت در خط هافبك را كاملا جبران كرده اما شماره هفت تازه‌وارد آبي‌ها شروع نااميدكننده‌اي در اين باشگاه رقم زد. بختيار رحماني با فرم خوبي به استقلال اضافه نشد اما هواداران استقلال فرم نه چندان ايده‌آل او در تراكتور را نتيجه اتمسفر خاص اين باشگاه عليه ستاره‌هاي سرباز مي‌دانستند و توقع داشتند كه روند درخشش اين ستاره خيلي زود كليد بخورد. نيم‌فصل ليگ برتر فوتبال ايران امروز به پايان رسيد و درخشش بختيار در استقلال آغاز نشد. او تيمش را در سفر اين هفته به اصفهان و بازي امروز در مقابل سپاهان همراهي نكرد. مردي كه يك روز اصرار داشت زير قرارداد سنگين‌اش با استقلال را تنها با جوهر آبي امضا كند؛ حالا پشت سد قلم قرمز سرمربي تيم باقي ماند.

نمايش بختيار در استقلال؛ شايد نماد قابل تجسمي از پروژه عليمنصور در اين باشگاه باشد. پروژه‌اي با دورنماي جذاب كه به واقعيت نزديك نبود اما با اين وجود سقوط‌اش قابل پيش‌بيني به نظر نمي‌رسيد. سرمربي جوان استقلال تلاش زيادي به خرج داد تا همه راه‌هاي ممكن براي بازگرداندن بختيار به شرايط ايده‌آل را امتحان كند. از تعويض در جريان مسابقه تا نيمكت‌نشيني و از انتقاد تا ستايش. خارج كردن نام بختيار از  فهرست 18 نفره باشگاه؛ آخرين حربه عليمنصور براي بختيار است. او امروز بدون مهره بازي‌ساز خط هافبك، به استقبال يكي از مهم‌ترين مسابقه‌‎هاي تمام زندگي‌‎‌اش رفت و مزد اعتمادش به بازیکنان جوان را گرفت. نمایش امروز استقلال در دقایق پایانی،شاید بختیار را برای مدت بیشتری دور از ترکیب نگه دارد. البته به شرطی که در شروع نیم‌فصل دوم نام سرمربی استقلال هنوز منصوریان باشد.

۱۰ ۲  
آی اسپورت
2016-12-25 17:33:00
نظر دهید

۲ نظر
یوسف
يكشنبه ۵ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۵۲
بختیار داره جواب خیانتش به پیراهن فوتبال، به تماساگر رو میده! تقریبا یه سال قبل بود که تو بازی حذفی جلوی همین استقلال خیلی تابلو کم کاری کرد تا نیم فصل جدا شه بره به تیم محبوبش و آخر فصل با هم جام قهرمانی رو بالای سر ببرن ولی ممانعت نظام وظیفه از یه طرف و تخصص یحیی تو بردن جام حذفی از طرف دیگه باعث شد بختیار و استقلال به این آرزو نرسن! اینم عاقبت نداشتن وجدان کاری!
منتقد
يكشنبه ۵ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۰۵
بختیار سلام. یه چند نفر دیگه رو تو اینستا تگ کن بیان استقلال. د آخه پیرمرد صغر سن ما از اولش گفتیم شما سطحت تیم ای ته جدولیه
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر