فهرست
شوک روز؛ استوکس بی‌خداحافظی از تبریز رفت
شوک روز؛ استوکس بی‌خداحافظی از تبریز رفت

شوک روز؛ استوکس بی‌خداحافظی از تبریز رفت

آی اسپورت – آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی تراکتورسازی بامداد امروز تبریز را به مقصد استانبول ترک کرد تا به کشورش برگردد؛ اینطور که مشخص است او دیگر به ایران برنمی گردد. استوکس یکی از چهره های خبرساز فوتبال ایران طی روزهای گذشته بوده است؛ مهاجم ایرلندی که در ابتدای فصل با سابقه خوب یکی از قراردادهای گران قیمت فوتبال ایران را با تراکتورسازی امضا کرد و پیراهن این تیم را پوشید، توانست بازی های خوبی نیز انجام دهد و تا اینجای فصل 8 گل به ثمر رساند.

استوکس اما بعد از بازی تراکتورسازی و ذوب آهن که با برد 4 بر یک شاگردان محمد تقوی همراه بود، برای مرخصی از ایران رفت و با تاخیر چند روزه برگشت. تاخیر او در ورود به ایران حاشیه های زیادی ایجاد کرد و حتی با وجود برگشتن قبل از بازی با پرسپولیس نام او در فهرست 18 نفره تراکتور قرار نگرفت.

در این باره روز گذشته جلسه کمیته انضباطی باشگاه تراکتورسازی با حضور برخی مسئولان و خود استوکس برای رسیدگی به وضعیت این بازیکن برگزار شد و در نهایت دوطرف برای قطع همکاری بر سر بعضی مسائل توافق کردند اما هنوز مواردی باقی مانده است. بعد از انجام صحبت های طولانی سرانجام مهاجم ایرلندی که یکی از امیدهای آقای گلی در لیگ هجدهم محسوب می شد بامداد امروز از ایران رفت. استوکس که به تازگی پدر و خواهرش را هم در ایران دیده بود، بامداد امروز همراه با آنها تبریز را به مقصد استانبول ترک کرد تا از آنجا راهی ایرلند کشورش شود.

مصطفی موسوی زنوز مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی هم خبر جدایی استوکس را تایید کرد. به این ترتیب مهاجم ایرلندی باتجربه دیگر جایی در تراکتورسازی نخواهد داشت و مسئولان باشگاه تبریزی با توجه به کمبود بازیکن در خط حمله باید بعد از انجام دو بازی سخت آینده باید به فکر جذب یک یا مهاجم طراز اول باشند. گفتنی است؛ لی اروین مهاجم اسکاتلندی تراکتورسازی نیز هنوز به ایران برنگشته و احتمالا او نیز خواهان جدایی است. باید دید طی روزهای آینده درباره او چه اتفاقی رخ خواهد داد.

 

ورزش سه

۳ ۷  
آی اسپورت
2018-11-29 12:34:00
نظر دهید

۷ نظر
iman
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۲۱
مافیای کیسه حکومتی و شخص وزیر ورزش کار خودشو به خوبی انجام داد
والبته دلالی به نام شفر
۵
پرسپولیسی
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۲۴
معلوم نیست این اولهای بعد از منچستر چیکار میکنند

اون یکی روانی شده این یکی هم فرار رو برقرار ترجیح داده

۷
علی
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۲۶
اینکه مساله عجیبی نیست. هر کی میره تبریز چند وقت بعد جونش رو بر میداره و فرار میکنه
۷
مرتضی سلطان
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۱۷
همه از تیم بر برا میرن..
استوکس میخواد بره بهشت اروپا ( ارمنستان )
۶ ۱
محسن
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۸:۲۲
آقا مرتضی سعی کن درباره مشاهیر ارمنستان و تاریخ ارمنستان بیشتر بنویسی تا مردم بیشتر باهاش آشنا بشن. مافیای ترک این قسمت رو کاملا تو رسانه ها سانسور کرده
۲
مرتضی سلطان
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۴۵
خیلی ................ هستی..
هر کی دهنشو وا کنه بیشتر توهین کنه نظرش تایید میشه ولی مال ما خار داره..
شماره کارتتو بده تا از خجالتت در بیام..
ارمنستان..
ارمنستان..
۲
محمدعلی
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۲۶
چقدر جالب بازیکنهای که به استقلال فصل قبل میخواستن بیان با تماسهای مشکوک منصرف میشدن این فصل قبل بازی پرسپولیس این بازیکنها که قرار داد خوبی داشتن و شرایط تبمی مطلوب یک دفعه بعد شایعه مذاکره پرسپولیس با انها یکی یکی رفتن عجب جالب داره میشه کلا راحت باشیم فوتبال ایرانه کسی شک نمیکنه چرا همیشه پای یک تیم خاص که از جانب دولت حمایت میشه در میانه خدای نکرده فکر نکنید اون تیم همان تیمیه که بازیکنهاش کاملا ازادن لگد بزنن سر داور داد بزنن و کلا خیلی زشت و زننده رفتار میکنندو از سوی کمیته انظباطی حمایت میشن و صدا وسیما با حمایت های زننده باعث اعتراض بقیه تیمها شده و وزارت ورزش همه کار کرده حتی رییس جمهور بخاطرشون جلو اردوغان تعضیم کرده
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر