فهرست
لایک روز/ نساجی در آزادی میزبان شد!
لایک روز/ نساجی در آزادی میزبان شد!

لایک روز/ نساجی در آزادی میزبان شد!

آی اسپورت – بعد از قرعه‌کشی مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی در برنامه 90، هواداران استقلال از این که به یک تیم لیگ یکی خورده بودند خوشحال بودند. وقتی قرعه میزبانی هم به نام استقلال افتاد این خوشحالی بیشتر شد اما اتفاقی که امروز در ورزشگاه آزادی رخ داده شرایط را به سود نساجی تغییر داده است. بیش از هفت هزار هوادار نساجی از مازندران با اتوبوس خودشان را به تهران و ورزشگاه آزادی رسانده‌اند تا میزبانی را از استقلال بگیرند. این تقریبا همان اتفاقی است که معمولا در استادیوم شهید وطنی قائمشهر می‌افتد و تعداد هواداران نساجی در این ورزشگاه تقریبا همین 6 تا 7 هزار نفر است. حالا در فاصله چند دقیقه تا شروع بازی تعداد هواداران نساجی از هواداران استقلال بیشتر است و  با این حساب میزبان واقعی این بازی تیم محبوب قائمشهری است و استقلالی‌ها قطعا امروز در آزادی احساس غریبی خواهند کرد.

۸۷ ۴  
آی اسپورت
2017-10-20 16:29:00
نظر دهید

۴ نظر
احمد
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۸
تو جریان بازی نزدیک ۳۰ هزار تماشاگر بودند که با احتساب ۷ تا ۸ هزاری برای نساجی... سهم استقلال بیش از سه برابر بود... پس این مغلطه بازی چیه؟؟؟
ابیدل
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۱۵
یک عدد پماد واسه سایت ای اسپورت زرد ولجن احتمالا کور بودن بیست سه هزار استقلالی ندیدن خوبه سکته نکردید بعد باخت خخخخخ
ابیدل
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۴۳
حروم لقمه زرد
Kian
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۳۵
مغلطه تا کجا آی اسپورت؟۲۳ هزار استقلالی رو واقعا ندیدی یا نمیخوای ببینی،شماره معلم ریاضیتو بده یه عرض ارادتی بکنیم خدمتش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر