فهرست
برانکو: افاضلی را در زمین نمی‌شناسم
برانکو: افاضلی را در زمین نمی‌شناسم

برانکو: افاضلی را در زمین نمی‌شناسم

آی اسپورت – روز جمعه پرسپولیس باید با نفت تهران بازی کند و این بازی برانکو را در مقابل دوست صمیمی‌اش هومن افاضلی قرار می‌دهد. کسی که به تازگی سرمربی نفت شده و البته به پرسپولیس هشدار داده که بازی سختی در پیش است. برانکو امروز درباره تقابلش با افاضلی‌حرف‌های جالبی زد:

-ما با دوست بزرگم هومن افاضلی بازی خواهیم داشت. خوشحالم که در ایران دوست‌های خوبی دارم که در بیرون زمین خیلی دوست هستیم و در داخل زمین هم رقبای بزرگی برای هم، علی دایی، امیر قلعه‌نویی، یحیی گل‌محمدی و علی کریمی که تازه به جمع مربیان اضافه شده است. خیلی خوشحالم که بیرون زمین با همدیگر خوش می‌گذرانیم، اما در زمین هم همدیگر را نمی‌شناسیم.

-من از این بازی می‌ترسم نه به دلیل اینکه افاضلی سرمربی آن است. این بازی سخت‌ترین بازی ما است چرا که بازی‌ای که از قبل خود را در آن برنده بدانی خطرناکترین مسابقه خواهد بود. طبیعی است که بازیکنان در این بازی راحت بگیرند و طبیعی است که بعد از این بازی سخت شود. اما من امیدم به بازیکنان است که بسیار با نشاط هستند. آنها حریف را دست‌کم نخواهند گرفت. افاضلی مربی بادانشی است که شناخت خوبی هم از من دارد اما بازیکنان این تیم را به هیچ وجه دست کم نمی‌گیرند.

۷۷ ۱  
آی اسپورت
2018-01-02 13:14:00
نظر دهید

۱ نظر
ميلاد
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۲۹
متر و معيار انتخاب مربي در ايران چيست؟ واقعيت اينه كه هيچ برنامه خاصي وجود نداره. اگر يكي هم مثل برانكو شفر يا كروش اومده اتفاقي بوده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر