فهرست
سوژه روز؛ ضرر ۴۷۷هزار دلاری کی‌روش به پرسپولیس
سوژه روز؛ ضرر ۴۷۷هزار دلاری کی‌روش به پرسپولیس

سوژه روز؛ ضرر ۴۷۷هزار دلاری کی‌روش به پرسپولیس

آی اسپورت - طبق قانون فیفا بازیکنانی که به جام جهانی می‌روند پاداش قابل توجهی به باشگاه‌های‌شان می‌رسانند پس جدا از بحث فنی خط خوردن سیدجلال باید به گرشاسبی حق بدهید که چرا از کاهش تعداد سهمیه‌های پرسپولیس در جام جهانی اینقدر شاکی باشد. طق قانون فیفا به باشگاه‌های صاحب بازیکن در جام جهانی به ازای هر روز حضور در این مسابقات، ۸۵۳۰دلار می‌رسد. همچنین دو هفته قبل از حضور در این رقابت‌ها هم جزو مسابقات به حساب می‌آید. اگر تصور کنیم تیم ملی مثل ادوار قبلی جام جهانی تنها در مرحله گروهی حضور داشته باشد یعنی ۱۴روز در این مسابقات حاضر است و با احتساب ۱۴روز قبل از شروع تورنمنت، بازیکنان پرسپولیس پاداش ۲۸روز را دریافت خواهند کرد. در حال حاضر وحید امیری و علیرضا بیرانوند دو سهمیه پرسپولیس در جام جهانی هستند که پاداش آنها ۴۷۷۶۸۰دلار می‌شود.

همچنین از آنجایی که هر دو بازیکن طی دو فصل قبل از جام جهانی عضو پرسپولیس بوده‌اند این مبلغ تمام و کمال به باشگاه پرسپولیس خواهد رسید. با این حال پاداش پرسپولیس می‌توانست رقم بسیار بیشتری هم باشد. بعد از خط خوردن کمال کامیابی‌نیا و علی علیپور از فهرست تیم ملی، سیدجلال حسینی و محمد انصاری هم از فهرست خط خوردند وگرنه الان پرسپولیس دو برابر این مبلغ دشت می‌کرد. با این حساب پرسپولیس چیزی بالغ بر ۴۷۷هزار دلار از تصمیم اخیر کی‌روش برای خط زدن سیدجلال و انصاری ضرر کرده که می‌توانست هزینه‌های جذب دو بازیکن درجه یک داخلی را برای پرسپولیس تامین کند هر چند رقم محاسبه شده برای بیرانوند و امیری می‌تواند تا حدودی رقم قرارداد آنها را پوشش دهد.

۲ ۷  
آی اسپورت
2018-05-27 13:16:00
نظر دهید

۷ نظر
علی
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۳۷
این عقده ای دقیقا هدفش همین بوده
علیرضا مویدی فر
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۴۸
این حرکت، کاملا آگاهانه و عامدانه بود...
حرف حساب
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۱۵
خوب وریا و حسینی هم از استقلال خط خوردند و همین مقدار استقلال هم ضرر نکرد! چرا فقط پرسپولیس؟؟ من میگم کرم از خود درخته.... منظورم همین خبهاست!!!!
####
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۱۷
تا وقتی تو مرحله مقدماتی بود و میخواست به جام جهانی صعود کنه 6 تا 6 تا بازیکن تو فشردگی مسابقات دعوت میکرد
اس اس
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۴۰
خبر چرته ... پرسپولیس به اندازه ی استقلال میگیره .. چون 75 درصد پول طارمی و 50 درصد رضاییان هم بهشون میرسه ... اگه یکی دیگه از استقلال خط بزنه پیروزی بیشتر میگیره
۴
پژمان
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۳۶
قلم به مزد بودن دیگه شاخ و‌ دم نداره،چرا نمیگی واسه دعوت شده ها چقدر به تیم محبوبت میرسه؟؟!!استقلال ضرر نکرد؟!!!فقط رفیقای هدایتی ضرر کردن؟؟؟
فرهاد
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۵۱
دوست داشتی هر 18 نفر از پرسپولیس انتخاب می شدند کلی پول گیرتان می اومد؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر