فهرست
بمب نقل و انتقالات زمستانی در حال انفجار
بمب نقل و انتقالات زمستانی در حال انفجار

بمب نقل و انتقالات زمستانی در حال انفجار

آی اسپورت - رضا شکاری مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال تراکتور بود که در ابتدای این فصل قراردادش را به صورت یک طرفه فسخ کرد. شکاری که مدعی شده بود مسئولان تراکتور قراردادش را دست کاری کرده‌اند، از این تیم به ارکان قضایی فدراسیون فوتبال شکایت کرد.

کار اثبات ادعای شکاری در فدراسیون فوتبال کمی زمان بر و پیچیده شد؛ با این حال این بازیکن که از برنده شدنش در این پرونده مطمئن بود، با مسئولان باشگاه گل گهر و امیر قلعه نویی سرمربی این تیم مذاکره کرد و توافق کرد بعد از صدور رای، به این تیم اضافه شود.

باوجود توافق شکاری با گل گهر، وی تمایلاتی برای پیوستن به تیم پرسپولیس هم از خود نشان داده است و این احتمال وجود دارد که مهاجم سابق تراکتور در نقل و انتقالات زمستانی راهی پرسپولیس شود.

شکاری پیش از این یک بار قبل از حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا برای اضافه شدن به پرسپولیس ابراز تمایل کرده بود که با طفره یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس و پاسخ منفی وی مواجه شد.

ظاهراً شکاری در تلاش است با فراهم کردن بعضی از شرایط و رایزنی‌های جدید، زمینه حضورش در پرسپولیس را فراهم کند. به هر حال بعد از صدور رای رسمی فدراسیون فوتبال در پرونده شکاری، سرنوشت این بازیکن هم به صورت قطعی مشخص می‌شود.

 

مهر 

۲ ۳  
آی اسپورت
2021-02-15 16:59:00
نظر دهید

۳ نظر
شهرام
دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹، ۱۸:۵۰
ترقه هم نيست
محمد
دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹، ۲۳:۵۰
بمبی که انشاالله منفجر میشه و پرسپولیس محروم از نقل و انتقالات
۱
Perspolis
سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹، ۰۱:۰۱
زرشك
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر