فهرست
دیسلایک؛ بیرانوند فقط نگاه می‌کند
دیسلایک؛ بیرانوند فقط نگاه می‌کند

دیسلایک؛ بیرانوند فقط نگاه می‌کند

آی اسپورت – از یکی دو روز پیش چند بازیکن پرسپولیس شروع به حمایت از علیرضا بیرانوند کردند. این اتفاق البته در فضای مجازی و در صفحات شخصی بازیکنان رخ داد. بیرانوند مدتی پیش باز هم حرف از جدایی زد و به همین دلیل هواداران پرسپولیس از او عصبانی شدند و عده‌ای هم در فضای مجازی شروع کردند به توهین به او. حمایت از بیرانوند توسط سید جلال حسینی کلید خورد و به مرور چند بازیکن دیگر پرسپولیس هم این کار را کردند. بعد از این هواداران پرسپولیس دودسته شدند. دسته اول کسانی بودند که درخواست بازیکنان پرسپولیس را پذیرفتند و سعی کردند ماجرای تکراری بیرانوند را فراموش کنند. اما دسته دوم کسانی هستند که معتقدند بیرانوند با این کارها هم به خودش لطمه زده هم به باشگاه پرسپولیس. به همین دلیل بخشیدن او برای‌شان سخت است.

اتفاق عجیب‌تر اما بی خیالی خود این دروازه‌بان است. بیرانوند بعد از آنکه اعلام کرد احتمالا در نیم فصل پرسپولیس را ترک می‌کند مصاحبه دیگری نکرده است. او از این حرف‌ها ابراز پشیمانی نکرده است و هیچ تلاشی برای به دست آوردن دل هواداران پرسپولیس نکرده. خیلی عجیب است که اغلب بازیکنان پرسپولیس به فکر اصلاح رابطه بد او با هواداران تیم هستند اما خود بیرانوند کاری نمی‌کند. او حتی حاضر نشده در صفحه شخصی‌اش حرفی در این باره بزند. با این وضعیت بعید است تغییر خاصی در وضعیت رابطه شکرآب او با هواداران پرسپولیس ایجاد شود. او مثل اغلب بازی‌های پرسپولیس و مثل اغلب گل‌هایی که می‌خورد و فقط نگاه می‌کند در این بازی هم پشت بقیه پنهان شده و فقط نظاره‌گر است.

با این اوصاف شاید باید حق را به دسته دوم هواداران پرسپولیس داد. آن‌هایی که بارها این اشتباه را از دروازه‌بان تیم‌شان دیده‌اند و معتقدند باز هم این اتفاق خواهد افتاد. حقیقت این است که بیرانوند تنها بازنده و البته بازنده بزرگ این داستان است. او اگر قبل از همه خودش دست به ترمیم رابطه‌اش می‌زد شاید امیدی به بهبود اوضاع وجود داشت. او باید اولین نفری می‌بود که از هواداران پرسپولیس عذر می‌خواست. اما هنوز قابل ندانسته خودش هم بخشی از «پروژه بازگشت» باشد. مبادا که همبازیان و دوستانش از اینکه از او حمایت کرده‌اند پشیمان شوند. هر چند همین الان هم برای عذرخواهی به اندازه کافی دیر است.

۱۱۳ ۱۰  
آی اسپورت
2017-11-20 12:25:00
نظر دهید

۱۰ نظر
عارف
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۴۵
هيچوقت يادم نميره بعد از قهرماني چطور با مصاحبش قهرمانيو كوبيد تو سر هوادارا.. به نظر من پيراهن پرسپوليس به تن اين اقا خيلي گشاده حتي اگه تو صفحه شخصيشم بابت كارش از هوادارا عذر خواهيم كنه بازم نبايد با يه همچين ادمي پرسپوليس ادامه بده اين اقا در حدو اندازه هاي تيمي مثل نفته نه بيشتر
هوادار متوهم پرسپولیس
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۲۹
از سرتونم زیاده که بخاطر وجود این لر زبان بعد از ده سال به جام رسیدین
تورک اوغلی
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۱۵
از سرتونم زیاده که بخاطر وجود این لر زبان بعد از ده سال به جام رسیدین
بیا زودتر تراختور تا آدم بشی
۱
مارال
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۲۴
متوهم تیم تو چند تا قهرمانی داره؟
مارال
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۲۴
متوهم تیم تو چند تا قهرمانی داره؟
هوادار متوهم پرسپولیس
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۰۰
جواب به ماال:
در کانال تلگرامی هواداران تراختور هر وقت نظر سنجی برگزار شد تیم تراختور بالای 90 درصدهوادار داشت چطوری پس تو برنامه نود همیشه پرسپولیس 63 درصد رای میاره؟
همونطور که درصد هواداران را شما جعل میکنید قهرمانی های واقعی تراختور را هم با ناداوری و بازیکن دزدی و جادوگری از ما میگیرید
۱
انتی شومن
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۲۲
دوستان جواب عقده ای هایی مثل این ترک اوغلی و شش تایی های جام ندیده رو ندید! اینها هنوز دارن از بیرانوند که بهشون ... زد ناله میکنند که الان بصورت این اراجیف بیرون میزنه! اینها دلسوخته اند درک کنید این بیچاره ها رو!
۵
مارال
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۵۸
آب ببره استقلال پرسپولیس و که طرفداراش از تراکتور کمتر باشن خخ !!
اسم خوبی برا خودت انتخاب کردی متوهم جان تو توهم خودت باش .
فک تا استقلال و پرسپولیس هستن تراکتور قهرمان شه . خخ
الهه
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۲۹
بیرانوند جایی در دل هوادار ندارد . باید بره
....
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۳۹
بندازید بیرون.این ادم بی ظرفیت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر