فهرست
عجایب اینستاگرام؛ لیدرها محبوب‌تر از بازیکنان
عجایب اینستاگرام؛ لیدرها محبوب‌تر از بازیکنان

عجایب اینستاگرام؛ لیدرها محبوب‌تر از بازیکنان

آی اسپورت – در فصل جدید لیگ برتر، لیدرهای باشگاه‌ها بیشتر از هر کسی تیتر یک رسانه‌ها شدند. به خصوص بعد از بازی پرسپولیس و فولادخوزستان که ویدئویی عجیب منتشر شد و هواداران دو تیم را علیه هم کرد. از شانس بد پرسپولیس، این تیم در هفته بعد از آن باید راهی خوزستان می‌شد و با استقلالِ این شهر بازی می‌کرد. جایی که هواداران خوزستانی فرصت خوبی برای تسویه آن ویدئوی به نظر صداگذاری شده می‌دیدند و اتفاقات تلخی در ورزشگاه غدیر رخ داد. اتفاقاتی که شبیه به آن در بازی استقلال و تراکتور هم تکرار شد. لیدری از پارس‌جنوبی‌جم هم خودش را وارد این بازی کرد و پیش از حضور استقلال در جم، متنی تهدید آمیز را در صفحه اینستاگرامش قرار داد. مانند کاری که در چند روز اخیر یکی از لیدرهای نفت آبادان پیش از بازی با پرسپولیس انجام داده است. یا تصویر معروفی که هفته گذشته از لیدر چاقو به دست مسجدسلیمانی‌ها در پایان بازی با پرسپولیس منتشر شد. در این روزها حضور لیدرها در دنیای مجازی هم مانند دنیای واقعی پررنگ شده است. تا جایی که خیلی از آن‌ها بیشتر از بازیکنان محبوب روی سکوها، دنبال‌کننده دارند.

در اینستاگرام، ۳۶۱هزارنفر عباس اسماعیل‌بیگی را دنبال می‌کنند. یعنی فالوئرهای لیدر پرسپولیس از رادوشوویچ با ۳۴۴هزار فالوئر، شایان مصلح با ۳۴۸هزار، مهدی شریفی با ۱۶۶هزارتا و محسن ربیع‌خواه با ۲۷۹هزار فالوئر هم بیشتر است. سعید طاهری دیگر لیدر پرسپولیس هم ۱۵۳هزار دنبال‌کننده در صفحه اینستاگرامش دارد؛ بیشتر از مهدی ترابی با ۱۰۴هزار فالوئر. وحید اسماعیلی دیگر کسی که روی سکوی جایگاه‌های هواداری پرسپولیس تاثیرگذار است هم ۱۰۱هزار فالوئر دارد. یعنی فالوئرهای او هم از مهدی شیری خرید جدید پرسپولیس بیشتر است.

در سمت دیگر یعنی استقلال هم اوضاع به همین منوال است. مرتضی تبریزی که به‌عنوان ستاره در این فصل با کلی سر و صدا راهی استقلال شد تعداد فالوئر کمتری از لیدر این باشگاه دارد. رامین همتی در صفحه اینستاگرام ۲۰۶ هزار دنبال‌کننده دارد. آماری که برای مرتضی تبریزی عدد ۱۳۳هزارتاست. دیگر لیدرهای استقلال هم فالوئرهای بالایی دارند. به عنوان نمونه صفحه شخصی افشار لفظی را ۴۴هزار نفر پیگیری می‌کنند.

 

90tv

۳ ۲  
آی اسپورت
2018-08-20 13:38:00
نظر دهید

۲ نظر
قباد
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۳۶
خدایی رامین همتی خیلی بهتر از عباس گداس
۲
محسن
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۳۹
اگر داستان لیدرهای دو تیم تهرانی را کمی تا قسمتی طبیعی بدانیم،حرکت لیدرهای تیمهای جنوبی،حکایت اون یارو هست که گفت ما سه نفر را کجا میبرید؟!!!! در جمع بزرگان،باد معده رها میکنند که نگاهها به آنها معطوف شود،حالا این نگاهها همراه با سلام و صلوات برای خودشان و خانوادشان هم باشد مشکلی نیست.مهم معروف شدن است که با صدا و بوی باد معده،اینکار انجام شده!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر