فهرست
درباره تراکتور
درباره تراکتور

درباره تراکتور

آی‌اسپورت- دنیزلی برکنار شد تا بار دیگر کسی که با استقبالی پرشور آمده بود با کدورت برگردد. سرمربی ترکیه‌ای گفت: «هر روز باید بحران داخلی جدیدی را حل می‌کردم» صادقیان مدیرعامل تراکتور هم استعفا داد و نوشت: «متاسفانه باشگاه روند عادی را طی نمی‌کند. تصمیمات غیر مدیریتی و غیر ورزشی، اجازه اداره باشگاه را از اینجانب سلب نموده» 

زنوزی هم در واکنشی خشماگین از ترکیه تهدید کرد: «می‌آیم ایران و تیم را بر می‌گردانم. تا پایان فصل هزینه‌ها را تقبل می‌کنم و پس از آن باشگاه را تحویل می‌دهم» حتی الان که تراکتور در باتلاق افتاده، بخاطر مهره‌های زنوزی در صداوسیما و سایت‌ها، کسی از بحران‌هایی که دنیزلی و صادقیان گفته‌اند نمی‌نویسد.

هواداران "آتا زنوزی" که سه ماه پیش هیچ انتقادی را از او برنمی‌تابیدند، حالا می‌بینند تیم‌شان غیر از آدیداسی که تنش کرده‌اند تفاوتی با دوران آجورلو، شفق و جعفری ندارد. ۴۵ سال پیش ماشین سازی تیم اول تبریز بود. آتا زنوزی که با وعده قهرمانی آمده بود، دارد همان دوران را احیا می‌کند! کسی آخرین باخت تراکتور به ماشین را یادش نیست اما تراکتور زنوزی به ماشین زنوزی باخت. در جدول هم ماشین از تراکتور سبقت گرفته. از ۸۰ هزار نفری که مقابل پرسپولیس و استقلال به ورزشگاه یادگار می‌آیند، فقط ۴ هزار فوتبالدوست و عاشق واقعی تراکتور، تماشاگر بازی تیم‌شان روبروی شاهین بوشهر بودند.

زنوزی شهریور ۹۶، هشت ماه قبل از اینکه، تراکتور را به او امانت دهند، به ایسنا گفت: «ماشین سازی قدیمی‌ترین تیم استان است و شاید پرطرفدارتر از تراکتور باشد» زنوزی تا قبل از مالکیت تراکتور، ضد تراکتور بود. ده سال با تیم بی هوادار گسترش کوشید تراکتور را متوقف کند. چون نتیجه نداد، تراکتور را به خودش سپردند. حکومت سه دهه پیش این برنامه را در پایتخت توسط داریوش مصطفوی و صفی‌زاده، با تیم‌های قلابی نظیر بهمن و کشاورز پیاده کرد تا پرسپولیس و استقلال را کمرنگ کند. می‌توانیم این نظریه را بدبینانه بدانیم. اما انکار ناپذیر است که تراکتور کهکشانی از هر لحاظ شبیه استیل آذین هدایتی شده.  جالب است زنوزی می‌گوید تیم را برمی‌گردانم! مگر تا پریشب نمی‌گفت تراکتور بخش خصوصی است؟ این چه بخش خصوصی است که به بودن یا نبودن یک نفر بند است؟

۱۳ ۳  
آی اسپورت
2019-12-11 21:52:00
نظر دهید

۳ نظر
توتونچی
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸، ۰۰:۱۶
دم شما گرم. عالی بود. بنده از روز اول با واگذاری تیم به یک نفر مخالف بودم. زنوزی تیم رو نابود میکنه. من هوادار چهل ساله تراکتورم. از اون تصمیم کذایی اخراج فروزان تا همین تصمیم اخیر دنیزلی و اخراج صادقیان همگی عجولانه و خودخواهانه ست.
۳
توتونچی
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸، ۰۰:۲۱
هدفش فقط شوآف خودش بود و عقب انداختن بدهی های کلان بانکیش.ایشون که سهله گنده تر از ایشون که اصلاتی غنی تر از ایشون تعصب و اصالت تبریزی دارن بازهم نمیاد این همه هزینه از جیبش خرج کنه. یادتون باشه هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره. الانم پیشکستوتها رو میخواد جلو بندازه و کل قدمت و اصالت تراکتور رو از بین ببره. این جوری خواسته اربابانشون رو هم عملی کرده.
۳
حسین
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۲۶
آی اسپورت از سایت شما بخاطر استفاده از مقاله های یک ضد انقلاب معاند فراری از کشور شکایت خواهد شد. منتظر باشید که عواقب چاپ مقاله از افراد معلوم حال که هدفی جز زیر سوال بردن نظام را دارند برای شما کم نخواهد بود‌. در ضمن در همین مقاله تبلیغ علیه نظام هم در قالب یک مقاله به نظر ساده مستتر بود.که نظام برنامه ریزی میکنه تا علیه علایق مردم اعلان جنگ کنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر