فهرست
چرا نمی‌گذارید کریمی حرف بزند، آقای تاج؟
چرا نمی‌گذارید کریمی حرف بزند، آقای تاج؟

چرا نمی‌گذارید کریمی حرف بزند، آقای تاج؟

آی اسپورت- بی‌شک علی کریمی یک سرمایه ملی است. یکی از جنس علی دایی و دیگر سرمایه های اجتماعی فوتبال ایران. او این روزها گلایه دارد. گلایه هایی تند از ظلمی که در حق خودش شده است و البته ظلمی که در حق دیگران می شود. او را می شود یک یاغی با نگاه مدیران فوتبالی نامید یا یک زورو از نگاه مردم. سیاست اتخاذ شده از سوی فدراسیون فوتبال اما در قبال او بی شک بدترین اشتباه است. اینکه نگذارند مصاحبه این بازیکن از تلویزیون پخش شود، چه نوع منطقی است؟ اصلا مگر کریمی چه می گوید که از شنیده شدنش بخواهید بترسید؟

 علی کریمی یکی از محبوب های فوتبال است. می‌خواهید فیلترش کنید؟ می‌رود سراغ مدیوم دیگری و بعد برای خودتان بدتر می شود. بخصوص حالا که عَلمَ مبارزه با فساد برداشته. او در حرف هایش چه گفته؟ از پاداش جام جهانی سخن گفته. این کجایش به شما و دوره مدیریت تان بر می‌گردد؟

اصلا که کفاشیان و نبی هم حواله های ماشین هایی را که احمدی نژاد داده بود، گرفته‌اند. مگر سایر فدراسیون ها مثل والیبال، برای موفقیت های شان این پاداش را نگرفته اند. آنها لیستی به نهاد ریاست جمهوری دادند و از این پاداش بهره مند شده اند. درست یا غلط، گناه که نکرده اند. بخشی از یک صعود بودند و پاداش خارج از عرفش را گرفته اند. اگرچه خود کفاشیان و دوستانش به خوبی می دانند باید اگر پاداشی بود برای ستاره ای مثل اشکان دزاگه که در این مسیر مصدوم شد هم در نظر می‌رفتند و نکردند و این اشتباه زشت شان بود. به هر حال جای این ترسیدن، فیلتر کردن و هراس داشتن است که سبب می شود کریمی که چند کارت هدیه را بهانه ای کرده برای تاختن به یک فدراسیون، بر تصمیمش مصمم تر شود.

اصلا چه باکی دارید که یکبار خیلی شفاف بگویید در دوران مدیریت تان چه تصمیماتی درباره تبلیغات محیطی فوتبال گرفته اید؟ خدای ناکرده مگر تخلفی انجام شده که باکی داشته باشید؟ فدراسیونی که از نظر نتیجه گیری، موفق ترین فوتبال آسیاست و به قول خودتان، فیفا اسمش را فدراسیون 5 ستاره گذاشته است، چرا باید بترسد از اینکه مثلا درباره فعالیت های شان یکی بگوید شفاف سازی شود. اتفاقا بیایید، خود علی کریمی را هم بنشانید و قانعش کنید به این شفافیت و نشان دهید این موفقیت الکی بدست نیامده تا او هم قانع شود و همه پتانسیل محبوبیتش، محبوبیت نه فقط او که علی دایی، کریم باقری، خداداد عزیزی، جواد نکونام، مهدی مهدوی کیا و وحید هاشمیان که این روزها همگی از شما کمی دلخورند به کمک فوتبال موفق تان بیاید. شما یک گام بردارید، بی شک مردم هم از پی تان می آیند و فوتبال موفق تر از همیشه به پیش می رود.

۱۵ ۱۳  
آی اسپورت
2017-11-18 08:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۳ نظر
....
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۹:۴۶
حرف بزند؟مگه قراره هر کسی بدون سند و مدرک بیاد و بخواد حیثیت مردم را لکه دار کنه.علی کریمی اگه جای مدعی العموم نشسته که ما خبر نداریم خوب بیاد اسناد رو به دادگاه ارائه کنه.گفتند ازادی ولی قرار نیست بخاطر اینکه کسی ناراحت و عصبانی هست بیاد و تهمت بزنه.علی کریمی همون علی کریمی هست که با دعواش تو زمین و زدن داور هم تیم رو محروم کرد هم خودش.علی کریمی همون کریمی هست که با لگد به فلاکس اب بعد از تعویضش جلو برانکو شده بود تیتر خبرگزاریها.ایشون از برکت همین فوتبال کرور کرور پول بلند کرد.حالا شده طرفدارمردم؟!.ایشون به کی نپریده دایی کیروش درخشان وتاج و... .جالبه که همه عیب دارن بجز خودش
حسین
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۲۰
ساندیس خور تو راجب فرناز مجیدی صحبت کن
ايمان
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۲۹
مرد حسابي حرف علي كريمي .. اينه كه چرا فدارسيون شفاف سازي مالي نميكنه .. شده مثل مافيا .. تاج ساكت كفاشيان اينا بايد بيان جواب بدن .. اينو بفهم خواهشاً !!

مردم حق دارن بدونن اون تو چه خبره !!! اين پول ها كجا داره خرج ميشه ! يا اختلاس داره ميشه .. يا مديريت مالي و خرج كردن پول بلد نيستن و دارن حيف و ميل ميكنن !!
وضعيت به اين منجلاب كشيده شده و هفت سال داد كيروس از كمبود امكانات بالا هست !!

بعدشم درخواست شفاف سازي با تهمت زدن فرق ميكنه !!!
علی پرسپولیسی
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۱۶
علی کریمی همونه که تا آخر عمرتون حسرتش رو دل شما ۶تایی ها میمونه. کریمی الان طرفدار مردم نشده کم حافظه. کریمی تو اوج فوتبالش با مچ بند سبز رفت وسط بازی رسمی . صدها کار خیرخواهانه کرده که فقط یکی از میوه هاش الان بهترین بازیکن والیبال معلولین دنیاس. قابل شمردن نیست حرکتای مردمی کریمی. وای به حال شما تنگ نظرا که به خاطر پرسپولیسی بودن کریمی گوشاتونو بستید حتی در شرایطی که داره از حق و حقوق خود شما دفاع میکنه. شما جماعتی هستید که به حجازی رحم نکردید چه برسه علی کریمی . خصلت حکومتی بودن تیمتون خواه ناخواه رو مغز و رفتاراتون تاثیر گذاسته.
حمید
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۴۲
حرف دهنتو بفهم،بدون که راجع به کی حرف میزنی،این همونیه که شما آبیا آرزوشو دارین داشته باشینش،کسی که از کسی واهمه ای نداره و حرفشو میزنه، خیلی راحت،واهمه نداره چون کار خلافی نکرده و لکه سیاهی تو پروندش نیست و آتویی دست هیچکس نداده
حمید
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۴۷
و یه مرد به معنای واقعی کلمه
.... ام جیگرم
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۴۷
سه ام الفساد فوتبال ایران هستند و هر سه هم...‌.شیطان پرست . الان هم شک نکنید سهم فک نرسیده
....
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۱۳
به ایمان
علی کریمی چکاره هست که بخواد فدراسیون شفاف سازی کنه.من.نمیگم تو فدراسیون مشکلی نیست و نباید شفاف سازی بشه.حذفم اینه کریمی که تو زندگیش کم نقطه تاریک نداره چکاره هست که شده وکیل و وصی مردم.تا دیروز که تیم داشت و سرش گرم بود ساکت بود چطور شد یهو ایشون شد رابین هود فوتبال.
ايمان
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۵۵
به ... :
اصن گيريم علي كريمي ام الفساد فوتبال ايران ، گيريم نون به نرخ روز خور .. گيريم حزب باد !! ( كه هيچكدوم از اينا نيست )

حرفش كه حق هست !! خيلي ساده است ميگه آقايون بياين جواب بدين اين مدت چيكار كردين .. به قول خودش اونا به جاي اينكه جواب بدن دنبال محدود كردن پخش مصاحبه و صداش هستن !!!!

رسانه هاي قلمي هم مهم نيست كه از علي كريمي حمايت كنن بلكه بايد اين درخواست جمعي رو فارغ از حرف علي كريمي باشه يا نباشه فرياد بزنند و فشار بيارن به فدراسيون .. در صورتي كه اصلاً حمايت جدي نميكنن !!

كيروش يه بار گفت : اين فوتبال به زودي رو سرتون خراب ميشه با اين وضعيتي كه هست !!
۶
ايمان
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۱۶
درود بر شرفت فرهاد عشوندي !! بلاخره يه نفر از اين جمع تحريره آي اسپورت يه مطلب راجع به حرف هاي علي كريمي گذاشت .. بقيه اشون كه صم بكم هستن .. از اين فرصت براي فشار به فدراسيون براي شفاف سازي استفاده نميكنن و بعد فقط بلدن فرياد واحسراتا فوتبال موقع باخت و گند كاري ها بلند كنند !!
یه پرسپولیسی منطقی
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۴۵
علی کریمی گیریم دروغ میگه اصلا آقایون اولاد پیغمبر چرا نمیاد راست و حسینی بشینن جواب اتهاماتشونو بدن یادش بخیر ناصر حجازی گفت کریمی شبیه ترین آدم بمن هست
.... ام جیگرم
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۴۴
بی شرف رذل....ناصر خان حجازی کی همچین چیزی گفت؟ اصلا مگر میشود کسی که مقدس و مطهر و خدایی هست خودش را با یک رأس .... شیطان پرست مقایسه کند؟ قیاس علیناز فک با ناصر حجازی مانند قیاس سیدالشهدا با یزید بن معاویه است
یه پرسپولیسی منطقی
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۴۵
علی کریمی گیریم دروغ میگه اصلا آقایون اولاد پیغمبر چرا نمیاد راست و حسینی بشینن جواب اتهاماتشونو بدن یادش بخیر ناصر حجازی گفت کریمی شبیه ترین آدم بمن هست
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر