فهرست
انتخاب سایت گل/ تیم منتخب هفته جزیره
انتخاب سایت گل/ تیم منتخب هفته جزیره

انتخاب سایت گل/ تیم منتخب هفته جزیره

آی اسپورت- در سایت گل به 11 بازیکنی که در رقابت‌های این هفته لیگ جزیره بهترین عملکرد را داشته‌اند اشاره شده و درباره هر کدام یک آمار هم ذکر شده.


تایبوت کورتوا (چلسی): کورتوا در رقابت‌های این فصل 13 بار کلین شیت کرده (دروازه اش را بسته نگه داشته) است، این بیشترین تعداد کلین شیت در یک فصل در لیگ برتر است.

سیموس کولمن (اورتون): هیچ مدافعی به اندازه‌ای که کولمن در بازی‌های این فصل گل زده، گل نزده است. او البته در کنار مک‌آئولی 4 بار در بازی‌های این فصل گل زده است.

هری مگور (هال سیتی): او در بازی این هفته 8 بار قطه توپ کرد، 2 بار بیشتر از نفر بعد از خودش در رقابت‌های هفته بیست و دوم.

لورن کوشیلنی (آرسنال): او در زمینه قطع توپ (3بار)، دفع توپ (10بار) و بلوکه کردن توپ (2بار) بهتر از هر بازیکن دیگر آرسنال در این هفته بوده.

آرون کرسول (وستهام): در بازی با میدلزبورو او بیشتر از همه هم تیمی‌هایش ارسال در طول بازی داشت و 3 بار این کار را کرد.

آندر هررا (منچستریونایتد): در دیدار یونایتد و استوک که با تساوی یک – یک به پایان رسید، هررا 110 پاس داد، 34 پاس بیشتر از هر بازیکنی در زمین بازی.

آرون رمسی (آرسنال): او بیشتر از همه بازیکنان آرسنال در دیدار مقابل برنلی لمس توپ (102 بار) و پاس سالم (79) داشت.

جک ویلشر (بورنموث): هیچ بازیکنی از بورنموث در دیدار این هفته نتوانست به اندازه ویلشر خلق موقعیت کند. او 3 بار این کار را انجام داد.

فرناندو یورنته (سوانزی): یورنته اولین 2 گل خارج از خانه‌اش برای سوانزی در این فصل را در دیدار با لیورپول زد. 6 گل قبل که او زده بود همه در خانه زده شده بود.

روبرتو فیرمینیو (لیورپول): فیرمینیو در دو بازی آخرش مقابل سوانزی در لیگ برتر انگلیس در 2 بازی 3 گل زده.

اندی کارول (وستهام): 23 گل از 48 گل کارول در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس با ضربه سر بوده است. یعنی 48 درصد گل هایش.

تیم منتخب هفته لیگ برتر انگلیس
تیم منتخب هفته لیگ برتر انگلیس

۲    
آی اسپورت
2017-01-24 16:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر