فهرست
چرا با فامیلتان برخورد گرم داشتی؟
چرا با فامیلتان برخورد گرم داشتی؟

چرا با فامیلتان برخورد گرم داشتی؟

آی اسپورت – هر چقدر علیرضا فغانی بخواهد از دست جنجال و حاشیه فرار کند، گویا حواشی ول کن سرشناس ترین داور کشورمان و کسی که بازی رده بندی جام جهانی را سوت زده، نیستند. این بار فقط ماجرای انتشار عکس او در روسیه خبرساز نشده و حالا عکسی که از او در بازگشت به ایران منتشر شده بهانه ای به منتقدانش داده تا از رفتار فغانی گلایه کنند. داستان از این قرار است که جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس به برخوردهای فغانی گیر داده و در صفحه اینستاگرامش نوشته: رفتار‌های مغایر با ارزش‌های نظام و انقلاب از سوی آقای فغانی از جمله در خصوص در آغوش کشیدن داور زن برزیلی در روسیه و همچنین خانمی که با ایشان نسبت فامیلی داشته در فرودگاه ایران که در هر صورت نامحرم بودند قابلیت دفاع نداشته و مذموم بوده و هست .

ایمن آبادی
ایمن آبادی

وزارت ورزش و جوانان می‌بایست این موضوع را به کلیه ورزشکاران و داوران و مربیان و هر آن کس که با نام ایران اسلامی در میادین و عرصه‌های بین المللی حضور می‌یابد تفهیم نماید که شرط حضور و نمایندگی از سوی ایران، پاسداری از ارزش‌های انقلاب و خون بهای بالغ بر دویست و سی هزار شهید است و اگر به هر دلیل امکان رعایت اصول اولیه انقلاب برایشان مقدور نیست حق نمایندگی از سوی ایران عزیز اسلامی را ندارند و نیازی به تهدید خروج از کشور نیست.

ایثارگران و خاندان معظم شهدا اصرار دارند پرچم پر افتخار سه رنگ اسلامی ایران در دست کسانی قرار گیرد که تحت هیج شرایطی راه شهدا را فراموش نخواهند کرد و پایبند به اصول و مبانی نظام مقدس اسلامی هستند.

۵ ۱۷  
آی اسپورت
2018-07-21 07:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۷ نظر
مجید10
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۰۷:۵۷
والا به خدا ! خوب چرا بغلش کردی؟؟؟ نیمبینی اینهمه جوون بیکارن؟ نمیبینی اینهمه گرونی هست ؟ نمیبینی فقر مردم رو ؟؟؟اونوقت تو فامیلتون رو بغل میکنی؟؟؟ اگر بغل نمیکردی الان دلار زیر 5 تومن بود !!!
مارال
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۸
یکی از بهترین کامنت هایی که خونده بودم خخ
۵
تاج آسیا
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۰۳
همه چی رو مملکت درست کردین الان فقط این یکی مونده؟!؟
علی
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۱۶
ایران برا همه ایرانی ها هست آقای نمابنده
عین این می مونه که آقای فغانی هم بگه باشه داماد آقای فلانی بره جام جهانی داوری کنه
سوشاتاجی
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۳۳
خانواده شهدا و راه شهدا نظر خاصی درباره اختلاس ها دزدی ها دروغگویی ها و پدری که از ملت درآوردید ندارند احیانا؟؛
ali
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۴۲
خیلی سادست .اگه مسلمونی که بغل کردن نا محرم توش مشخص .فرقی هم بین خواهر خانوم و زن همسایه نداره اگه مسلمون نیستی هم که هیچی دیگه .لطفا شما هم مثل داعش اسلام رو بر اساس علایقتون تغییر ندید
۳
سعید
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۱۱
گاهی اوقات ادم پشیمون میشه از اینکه یک شهروند ایرانی و هم استانی یک همچین موجوداتیه کشوری که پر از فسادهای اقتصادی و غیره اونم از جانب اون بالا دستیهای بایدم برای پرت کردن حواس مردم یه همچین گیرایی توش باشه این اقا بجای این مهملات بهتره بفکر شهر دربوداغون رشت با خیل عظیم جوونای بیکار و درگیر اعتیادش باشه ،لازم نیست برای مطرح کردن خودش بیاد اینستا و حرف بی ربط بزنه .
مارال
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۸
گاهی وقتا ؟؟؟؟؟!!
۱
وحید
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۲۱
این مسئولین کشوری بهتره که بیشترازاین خودشونومضحکه نکن.اینقدرریاکردن،اینقدردروغ گفتن،دزدی کردن،فسادوجنایت کردن که وقتی ازاین چیزهاحرف میزنن تمام اعضای بدنمون دردمیگیره.امثال این جعفرزداه ایمن آبادی حال بهم زنن.
وحید
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۲۱
این مسئولین کشوری بهتره که بیشترازاین خودشونومضحکه نکن.اینقدرریاکردن،اینقدردروغ گفتن،دزدی کردن،فسادوجنایت کردن که وقتی ازاین چیزهاحرف میزنن تمام اعضای بدنمون دردمیگیره.امثال این جعفرزداه ایمن آبادی حال بهم زنن.
حمید
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۲۳
ارزشهای انقلاب ! مغایر با دزدی ، فحشا ، بیکاری ، دوتابعیتی ، جرم و جنایت و .... نیست ؟؟؟؟!!!!
مارال
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۹
معلومه که نیس نمیدونستی؟ ؟؟!!
۲
حسین
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۲۵
شما دیگه نمیخواد ، از خون شهدا مایه بذاری !!! از قیافت معولمه که میلیارد میلیارد میخوری !!! تو برای خون شهدا ارزش قائلی ؟؟؟؟!!!!
در ضمن ایران نه ایران اسلامی عزیز!!!!
saeed
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۳
این بابا همونی نیست برا صفحه اش تو اینستا تولد گرفته از اون پاچه خورای دولت تدبیر وفلاکت
۵
شایان ش
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۰۰
مرده شور خودتون و ارزشهاتون رو ببره که چهل ساله مردم و کشور رو به بدبختی و فلاکت رسوندین ....
۹
مارال
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۷
بابا به خدا اینا رواااانی اند خخخخخخ
۴
محمد
دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۰۹
واقعا مایه خجالته که این همه ایرانی دارند از یک امر مسلم خلاف دین، دفاع می کنند. همونقدر که داوری خوبه آقای فغانی قابل دفاع و تمجید است، به هموم میزان هم آغوش کشیدن زن نامحرم، برای هر مسلمان، شرم آوره.
قاطی کردن موضوعات با هم نتیجه نگاه غیراصولی دوستان است.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر