فهرست
استقلال بُرد
استقلال بُرد

استقلال بُرد

آی اسپورت - استقلالی که ابتدای فصل زور بردن و حتی خلق موقعیت را نداشت، دیروز در اصفهان و جلوی ۳۰ هزار هوادار سپاهان بالای ۱۰ موقعیت گل داشت، ۱۸ شوت به چهارچوب زد و انصافاً شایسته پیروزی بود. البته نه اینکه سپاهان بد بازی کرده باشد. آن‌ها بار دیگر نشان دادند تیمی فرصت‌طلب و حرفه‌ای هستند. تیمی که تا دقیقه ۹۴ خطرناک است، ولی استقلال استراماچونی همه‌جوره شایسته بود. آن‌ها یک کاشته دیدنی را به تیر کوبیدند، ۲ گل زیبا زدند، بازی یک بر صفر باخته را برگرداندند و حتی می‌توانستند صاحب یک پنالتی صددرصد شوند که داور...

امیر قلعه‌نویی یک جمله معروف دارد که می‌گوید امروز باید یک تبریک به لیگ بگوییم! دیروز هم واقعاً باید به لیگ تبریک می‌گفتیم، چون یک فوتبال زیبا، هیجان‌انگیز و پر از صحنه‌های جذاب را تماشا کردیم، اما بدون تعارف سهم استقلال در این بازی زیبا بیشتر بود و شاگردان استراماچونی که راحت موقعیت گل درست می‌کردند اگر دقیقه ۹۴ کمی هوشیارتر و حرفه‌ای‌تر بودند بازی را می‌بردند.

استقلال ۷ هفته است که همین‌طور خوب بازی می‌کند و دیروز هم می‌توانست مثل ۶ هفته گذشته برنده باشد با این حال هواداران استقلال حس می‌کنند تیم‌شان در هر بازی از نظر فوتبالی برنده است. چه روزی که ۴ گل به تراکتور و ۵ گل به صنعت نفت می‌زند و چه روزی که با سپاهان ۲-۲ می‌کند. این استقلال اگر همین روند را ادامه دهد و دوباره مصدومیت‌ها و اعتصاب‌ها و... آزارش ندهد امسال قطعاً در آسیا حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

 

خبر ورزشی 

۲۷ ۲  
آی اسپورت
2019-12-01 10:36:00
نظر دهید

۲ نظر
محمد نوبری
يكشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۱:۱۶
ما میگیم بُرد شمام بگین بُرد ( در تشت یخ میشینه)
۴
شاهین کیا
يكشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۲:۴۶
جالبه که هیچکس راجع به گل افساید نورافکن کلمه ای حرف نمیزند خیلی جالب است واقعا!!
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر