فهرست
لزوم سکوت رسول‌پناه در شرایط فعلی
لزوم سکوت رسول‌پناه در شرایط فعلی

لزوم سکوت رسول‌پناه در شرایط فعلی

آی اسپورت - بعد از شکست تیم فوتبال پرسپولیس ایران مقابل اولسان هیوندای کره‌جنوبی در فینال لیگ قهرمانان آسیا بشار رسن، هافبک عراقی تیم پرسپولیس اعلام کرد با این تیم به ایران بازنمی‌گردد و در قطر می‌ماند تا به تیم جدیدش بپیوندد. این اتفاق باعث ناراحتی شدید یحیی گل‌محمدی شد. سرمربی پرسپولیس پس از ورود به ایران شدیدا ناراحتی خود را بابت جدایی بشار اعلام کرد و از حرف‌های او مشخص بود که منظور صحبت‌هایش به مهدی رسول‌پناه، سرپرست سابق باشگاه بوده است. گفتنی است؛ بشار به خاطر توافقی که با رسول‌پناه کرده بود اینگونه از سرخپوشان جدا شد.

در چند روز فشار زیادی از سوی هواداران پرسپولیس روی رسول‌پناه بوده است. از طرفی، یکی، دو روزی است که برخی از برنامه‌های تلویزیونی اعلام کردند قصد مصاحبه با رسول‌پناه را داشته‌اند اما موفق به این کار نشدند. با این حال، به خاطر اتفاقات اخیر اصلا بعید نیست که رسول‌پناه در یک برنامه تلویزیونی شرکت و صحبت‌هایی را مطرح کند. حرف‌هایی که قطعا بی‌جواب و بدون حاشیه نخواهد ماند و ماجرا بیشتر از این ادامه پیدا خواهد کرد.

به همین خاطر، به نظر می‌رسد بهتر است اخلافات میان کادرفنی و برخی از مدیران در داخل باشگاه حل و فصل شود و این ماجرا زیاد رسانه‌ای نشود. تیم‌های بزرگ ایرانی معمولا به خاطر کنترل نکردن حواشی ضربه‌های سنگینی می‌خورند که جبران آن بسیار سخت خواهد بود؛ بنابراین به نظر می‌رسد بهتر است همه چیز در آرامش حل شود.

۴ ۲  
آی اسپورت
2020-12-22 01:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
دهقان فداكار
سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹، ۱۲:۱۴
خدا را شكر كه شما بفكر حواشي پرشپوليس هستيد و هشدار مي دهيد! فقط يك سوال چرا زمان سعادتمند و ماجراهايش با خليل زاده و ... زبان در كام داشتيد؟
پیمان
سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹، ۱۵:۵۲
خبرگذاریتون خیلی بی شرف شده کامنت های ضد لنگ ونمیزارید ریدم تو اون شرفتون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر