فهرست
واکنش پرسپولیس به ادعای مجیدی: ما بزرگیم
واکنش پرسپولیس به ادعای مجیدی: ما بزرگیم

واکنش پرسپولیس به ادعای مجیدی: ما بزرگیم

آی‌اسپورت- پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در خصوص بازی پرسپولیس و ماشین سازی تبریز گفت: شب گذشته پس از پایان بازی آنقدر زمان دیر شده بود که نمی‌توانستیم جواب واضح و شفافی به ناداوری‌ها بدهیم. عد از اینکه فیلم بازی را دیدیم فهمیدیم باز هم داوری چه بلایی سرمان آورد. داور برای ما پنالتی نگرفت و نتوانستیم در همین بازی مقابل چشم هوادارانمان جشن قهرمانی بگیریم.

  واکنش به صحبت‌های فرهاد مجیدی سرمربی استقلال تهران که قهرمانی احتمالی پرسپولیس را آرزوی وزیر و معاون او دانسته: آنقدر بزرگ هستیم که نیاز نداریم خودمان را با سایر تیم‌ها مقایسه کنیم. اگر ما می‌بردیم، بقیه تیم‌ها می‌دویدند هم به ما نمی‌رسیدند. برای توجیه کردن نیازی نیست به دست و پای دیگران بیافتیم و تقصیرها را گردن دیگران بیاندازیم.  در لیگ برتر یک اوت دستی به نفع پرسپولیس گرفته نشده است. حق ما را به راحتی می‌خورند. وقتی کمیته داوران و کمیته انضباطی برخوردی نشان ندادند باعث شد تا رفتارهای اشتباه آقایان ادامه داشته باشد.  اینها بهانه جویی ایشان است. واقعاً جالب نیست بیاییم بگوییم وزیر ورزش در نتیجه مسابقات دخالت می‌کند. خیلی واضح و مشخص است این حرف‌ها برای چه گفته می‌شود. آقایان ضعف خودشان را بپذیرند و خودشان را اصلاح کنند.

 هجمه تیم‌ها علیه احتمال تکرار قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر: خیلی‌ها می‌خواهند مطرح شدن خودشان را ادامه دهند و از پرسپولیس مایه می‌گذارند. آقایان می‌دانند چطور خودشان را بر سر زبان‌ها بیاندازند. هر کس درباره پرسپولیس صحبت می‌کند تا اسم خودش را باز هم سر زبان‌ها بیاندازد. این رفتارها نخ نما شده است. شاید این رفتارها در دهه‌های گذشته جواب می‌داد اما الان دیگر اینگونه نیست. در فوتبال امروزی، وقتش است تا تیم‌ها در زمین بازی نتیجه بگیرند.  بارها تکرار می‌کنیم که آقایان در برنامه‌های کارشناسی این موضوع را بار دیگر تکرار کنند که چه تیمی از داوری سود کرده و کدام تیم متضرر شده است.

۱۲ ۷  
آی اسپورت
2019-05-12 14:00:00
نظر دهید

۷ نظر
ازاد
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۰۴
بله بزرگید، بزرگترین مافیای تاریخ فوتبال، بزرگترین لجنزار حکومتی

و البته با پولهای دزدی دولابی هم بزرگ شدید
ژان والژان
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۰۶
لنگ بی همه چیز تا قبل از دولت روحانی یک تیم منفور و نکبتی دسته 4تایی بود که حتی نمی دونست جام چی هست. با اومدن دولت تبخی امید بلبل زبون شدن
با اتحاد کپک (کمیته داوران - پیروزی - کمیته انضباطی)
کیسه چرک
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۱۱
حالا کیسه نمیدونه جام چیه خخخ حالا ده تا کامنت بذار بی پدر
ژان والژان
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۱۶
پدرت تو که منم. بیا از مامانت بپرس. اون اینجاست
فوتبالیست
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۰۷
حرفاتم مثل اسم فامیلت نشون میده چه وضعیت فکری داری.... مرد حسابی نمیخوام به تو و اون جماعت طرفدارت توهین کنم،اوت دستی؟تو تمام بازیهایی که با تیم های رقیب مستقیم داشتید مثل پدیده سپاهان و تراکتور به گواه همون برنامه نود گل و پنالتی به نفعتون بوده یا به ضرر حریف. این سناریویی که با حذف شدن نود شروع کردید داره به سکانس پایانی میرسه، کدوم برنامه حالا میخواد کارشناسی کنه؟ جمع کنید... اسمتون که میاد بوی لجن به مشام میرسه...
...
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۲۱
احتمالا اسم اسطوره ات اومده بوی تعفن رو حس کردی. اخه پلشت دربی رفت داور نجاتتون نداد؟ پنالتی رو عالیشاه مقابل سپاهان رو نگرفتن. همون نود نگفت کیسه بیشترین سود رو از داوری برده ؟ همون نود نگفت اشتباهات داوری نبود پرسپولیس قهرمان نیم فصل بود؟
لنگی با اسامی مختلف
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۲۸
الاغ دربی برگشت پنالتی فرشید اسماعیلی باید تکرار میشد. بازی لنگ و سپاهان قبل پنالتی عالیشاه بازیکن لنگ خطا کرد. پنالتی که داور براتون گرفت قبلش خطا منشا بود.
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر