فهرست
قیمت ۲۵۰ میلیونی روی گزینه جانشینی مودریچ
قیمت ۲۵۰ میلیونی روی گزینه جانشینی مودریچ

قیمت ۲۵۰ میلیونی روی گزینه جانشینی مودریچ

آی اسپورت - با وجود آن که احتمالا لوکا مودریچ، هافبک کروات رئال مادرید در روز دوشنبه توپ طلای جهان را کسب خواهد کرد، رئال به خوبی می‌داند که درخشش مودریچ دائمی نیست و باید به دنبال جانشینی مناسب برای او در بازار بود؛ کاری که هرگز آسان نیست.

لوکامودریچ در بازی های این فصل رئال مادرید نشان داده که در ۳۳ سالگی، آرام آرام در حال وارد شدن به دوران پایانی فوتبال حرفه ای است. با این حال گمانه زنی ها حکایت از آن دارد که مودریچ در روز دوشنبه با کسب توپ طلای سال ۲۰۱۸، به دو قطبی ۱۰ ساله رونالدو و مسی خاتمه خواهد داد.

مادرید نگران آینده بلندمدت ترکیب تیم است چرا که هسته تیم کنونی را بازیکنان بالای 30۳۰سالی نظیر مودریچ، سرخیو راموس، مارسلو و کریم بنزما تشکیل می‌دهند. مشکلات رئال با حضور بازیکنان جوان نظیر آلوارو اودریوزولا و دنی سبایوس حل نشده و جذب نام های بزرگ الزامی به نظر می‌رسد. رئال در تابستان تیبو کورتوا را به خدمت گرفت و بار دیگر برای جذب نیمار اقدام کرد، اما رشد مداوم قیمت ها در بازار کار را حتی برای باشگاهی با پیشینیه و قوای مالی رئال مادرید نیز دشوار کرده است.

رئال، کریستین اریکسن هافبک ۲۶ ساله و دانمارکی تاتنهام را گزینه ای ایده آل برای جانشینی مودریچ می‌داند. مادریدی ها ۶ سال قبل با ۳۵ میلیون یورو مودریچ را از همین باشگاه به خدمت گرفتند و آن انتقال مناسب، باور آن ها را به وقوع یک انتقال دیگر امیدوار کرده است.

با این حال دنیل لوی مالک اسپرز اینگونه فکر نمی‌کند. قرارداد اریکسن با تاتنهام در سال ۲۰۲۰ به اتمام می‌رسد و او در ماه ژوئن وارد سال پایانی قرارداد خود با تاتنهام خواهد شد. لوی نیز برای جدایی او از شمال لندن در این برهه به قیمتی کمتر از ۲۵۰ میلیون یورو رضایت نخواهد داد.

با وجود علاقه رئالی ها به اریکسن، مصدومیت های عضلانی او نکته ایست که موجب نگرانی سران سفیدها خواهد بود. مصدومیت هایی که تکرار آن ها برای بازیکنی نظیر گرت بیل مشکلات زیادی را برای رئال به وجود آورده است.

۷    
آی اسپورت
2018-11-29 23:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر