فهرست
سوال روز؛ چه کسی در پرسپولیس بازیکن جذب می‌کند؟
سوال روز؛ چه کسی در پرسپولیس بازیکن جذب می‌کند؟

سوال روز؛ چه کسی در پرسپولیس بازیکن جذب می‌کند؟

آی اسپورت - در حالی که تیم فوتبال پرسپولیس حدود یک هفته است که اردوی خود را در کشور ترکیه برگزار کرده امروز گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی تیم پرسپولیس نام سروش رفیعی و شایان مصلح را در لیست مازاد قرار داد تا این دو بازیکن برای ادامه فوتبال خود راهی تیم‌های دیگر شوند.این در حالی است تا اینجا باید یک بازیکن دیگر از لیست بزرگسال پرسپولیس خارج شود. چرا که با جذب وحید امیری، محمدحسین کنعانی‌زادگان و احتمالا یک بازیکن خارجی یک بازیکن دیگر هم باید از لیست بزرگسال تیم پرسپولیس خارج شود. از طرف دیگر تیم پرسپولیس امروز یک دروازه‌بان جوان به نام امیرحسین بیات جذب کرد که این دروازه‌بان 21 ساله با قراردادی سه ساله به جمع سرخپوشان اضافه شد.

این در حالی است که این روزها یک دروازه‌بان ایرانی در ترکیه به نام آرش شرقی در تمرینات پرسپولیس حاضر شده و همچنین ساسان زمانه دروازه‌بان امیدهای استقلال هم چندی پیش به تیم امیدهای پرسپولیس پیوست تا در کنار این سه بازیکن نام‌های علیرضا بیرانوند، رادوشوویچ و ابوالفضل درویش‌وند هم قرار بگیرد که این مسئله یک ترافیک عجیب و شدید در خط دروازه پرسپولیس به وجود آورده است. جذب پرتعداد و عجیب دروازه‌بانان باعث شده تا برای انتخاب دروازه‌بان سوم حدس و گمان‌هایی صورت بگیرد. بیرانوند و رادوشوویچ دروازه‌بان های اول و دوم هستند و این در حالی است که چندی پیش شایعه کنار گذاشتن رادوشوویچ از پرسپولیس به گوش می‌رسید اما نداشتن دروازه‌بان مطمئن و جایگزین برای بیرانوند باعث شد تا مسئولان باشگاه فعلا دست نگه دارند. این سؤال پیش می‌آید که برای کدام دروازه‌بان به عنوان دروازه‌بان سوم قرار است کارت بازی در لیگ برتر صادر شود. هر تیم می‌تواند نام 30 بازیکن امید و جوانان را وارد لیست لیگ برتری خود کند و این در حالی است که لیست بزرگسال پرسپولیس با محدودیت‌هایی روبرو شده و باید منتظر خروج حداقل یک بازیکن دیگر از لیست بزرگسال این تیم باشیم.

موضوع عجیب دیگر درباره لیست مازادهای پرسپولیس قرار گرفتن نام شایان مصلح در این لیست است؛ مصلح که قراردادش با پرسپولیس در پایان فصل به اتمام رسیده بود در تاریخ 29 خرداد سال جاری و پس از جلسه با ایرج عرب مدیرعامل پرسپولیس قرارداد خود را برای دو سال دیگر تمدید کرد اما حالا امروز خبر رسید که نامه این بازیکن در لیست مازاد کالدرون قرار گرفته تا این موضوع یک بار دیگر اشتباه عجیب مدیرعامل پرسپولیس را نمایان کند. اینکه بدون نظر مربی اقدام به تمدید قرارداد بازیکن می‌شوند حالا باعث شده تا پرسپولیس دچار یک اشتباه استراتژیک دیگر شود. تمدید قرارداد با مصلح و قرار گرفتن نام او در لیست مازاد در کمتر از یک ماه برای پرسپولیس یک تعهد مالی ایجاد کرده و حالا باید آنها این بازیکن را برای فسخ قرارداد راضی کنند. اقدام ایرج عرب از آن جهت عجیب است که بدون در نظر گرفتن نظرات کادر فنی با بازیکنان قرارداد امضا کرد یا قرارداد برخی را تمدید نمود و حالا اثرات این کار یک بار مالی برای سرخپوشان ایجاد کرده است.

خبرآنلاین

۴ ۲  
آی اسپورت
2019-07-16 22:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
Saeed
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸، ۲۲:۳۶
نتانیابو خخخخ
داود
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸، ۲۳:۲۹
هم استقلال و هم پرسپولیس محکومن به نابودی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر