فهرست
مسابقه مصدومیت؛ استقلال ۳-۷ الهلال
مسابقه مصدومیت؛ استقلال ۳-۷ الهلال

مسابقه مصدومیت؛ استقلال ۳-۷ الهلال

آی اسپورت – در حالی که مصدومیت چند بازیکن الهلال در هفته‌ها و روزهای اخیر تبدیل به یکی از سوژه‌های خبری پربیننده شده بود، به نظر می‌رسد استقلالی‌ها هم با کمی تاخیر دچار این مشکل شده‌اند. پژمان منتظری و میلاد زکی‎پور دو مدافع مصدوم استقلال هستند که بازی با الهلال را از دست داده‌اند و امروز مشخص شد بویان ناژدنوف بازیکن مقدونیه‌ای این تیم هم به بازی با الهلال نمی‌رسد. البته گفته می‌شد امید نورافکن هم مصدوم است که گویا او بهبود یافته و می‌تواند مقابل الهلال بازی کند.

اما تعداد مصدومان الهلال هنوز به شکل دقیق مشخص نیست. عمر خریبین و کارلوس ادواردو که از مدت‌ها قبل مصدومند و نام‌شان از فهرست آسیایی الهلال خط خورده است. نواف العابد هم دور رفت لیگ قهرمانان آسیا را قطعا از دست خواهد داد. در چند روز اخیر هم سلمان فرج، عبداله عطیف، نیکلاس میلسی و ازکوئل سیروتی مصدوم شده‌اند که گویا فقط سیروتی قطعا به بازی با استقلال خواهد رسید. تا اینجا الهلال 7 مصدوم و استقلال 3 مصدوم دارند و باید دید تعداد مصدومان این دو تیم تا روز مسابقه به چند نفر خواهد رسید.

۸ ۴  
آی اسپورت
2018-02-16 18:31:00
نظر دهید

۴ نظر
حمود
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۵۶
قائدی یادت رفت البته اونا واسه همه بازیکن‌های مسدمشون جایگزین چند میلیاردی گرفتن ولی‌ غیرت بچها ما رو ندارن
اصفهون
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۲۴
منظورت مصدومه!دیگه؟ نصف بازیکنان شون رفتن لالیگا بقیه شون هم مصدومن
۱
امید از تفت
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۳۴
شانس استقلاله. اونها ادواردو را در فینال نداشتند و گفتند بخاطر نبود ادواردو قهرمان آسیا نشدند. حالا مرد سال آسیا، عمر خریبین را هم اضافه کنید. همین دو بازیکن که بهترین بازیکنانشون هستند نشون میده استقلال خوش شانسی عجیبی داره و الهلال اون تیم پارسال نیست که العین را سه بر صفر برد و در خانه به العین مساوی کرد. استقلال اندکی همت کنه میتونه الهلال را ببره
۷ ۱
اراس
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۰۵
به خوش شانسی این تیم خستگی بازیکنان الهلال که بدون استراحت میان واسه بازی مقابل استقلال هم اضافه کن
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر