فهرست

آخرین پست‌ها

هادی حیدری کاریکاتوریست با انتشار این عکس توییت کرد: «بعداز نزدیک سی سال، دوباره اومدم ورزشگاه #آزادی. اولین حضور رسمی #زنان در ورزشگاه بعد از نزدیک چهل سال؛ یک روز تاریخی.اون نقطه به ظاهر کوچیک که دارم اشاره میکنم،خیلی بزرگه به وسعت تمام زنانی که برای گرفتن ابتدایی ترین حقوقشون،باید صدها برابر مردها تلاش کنند.»
آی اسپورت - #25b4233f
۳۸ ۲
زنان #آزادی را فتح کردند
آی اسپورت - #84c2a3ce
۸۵ ۸
عکس آنلاین از استادیوم؛ #دختر دیگری با ظاهر پسرانه تماشاگر بازی آسیایی #پرسپولیس با نسف قارشی در #آزادی
آی اسپورت - #b8d749e3
۴۳ ۸
انگار یک دختر دیگر دیوار محدودیت‌ها را شکسته و به سکوهای آزادی رسیده است. باور نمی‌کنم مسئولان این اشتیاق را ندیده باشند و این حجم از بی‌اعتنایی به خواستِ مردم ناراحت کننده است. #آزادی و همه اماکن ورزشی حق#بانوان است و از آن سهم دارند. کاش شب بخوابیم و صبح دنیا جای بهتری باشد، تبعیض و تعصب جایش را به برابری و آزادیِ اندیشه داده باشد.
کاش حالا که بانوان خودشان دست به کار شدند و مبارزه را شروع کردند تنهایشان نگذاریم.
آی اسپورت - #eb65088c
۸۸ ۶
فضای #استادیوم فوتبال در ایران از بدترین فضاهاست؛ جمعی که اکثریّتش هیچ چیز برای از دست دادن ندارند و از هر دست‌آویزی برای «حال» کردن استفاده می‌کنند. نیروهای امنیّتی و مسئولان مملکتی هم با نوع برخورد و مقرّرات‌شان تلویحا از حضور این قشر در ورزشگاه حمایت می‌کنند. آنها ورزشگاه مدرن داخل شهر نمی‌سازند و #آزادی را هم تبدیل به خرابه می‌کنند، اینها از سر و کول این خرابه و داربست‌های جلوی در و سکّوهای در آستانهٔ تخریبش بالا می‌روند؛ آنها راضی از نبود فرهیختگیِ، اینها نعره‌زنان از تخلیهٔ انرژی بر فراز داربست‌ها. این‌ها آب به آسیاب نفاق قومی می‌ریزند، اینها هم دست‌جمعی بازی را رها می‌کنند و به هم فحّاشی. آنها راضی از سرگرمی اینها، این‌ها راضی از عربده زدن سر کسی که حتّی نمی‌شناسند.
در چنین فضایی ترک‌ها مقصّر اتّفاق‌های جمعه بودند یا تهرانی‌ها؟ راستی تهرانی‌ها که هستند اصلا؟ نه عزیزان! با فضایی غیرانسانی که ساخته شده، هیچ قومی مقصّر نیست و همه مقصّرند.
۶۲ ۱۱
‏سکوهای ورزشگاه در شب ⁧‫#ایران_سوریه‬⁩ پر بوده از تصاویری در حمایت از ⁧‫#مسعود_شجاعی‬⁩ و حضور ⁧‫#زنان‬⁩ ایرانی در ⁧‫#آزادی‬⁩
‏کی گفته ورزشگاه جای لمپن‌هاست؟
آی اسپورت - #298fbb99
۱۰۸ ۱۷
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر