فهرست

آخرین پست‌ها

کامران بارنجی روزنامه نگار اجتماعی نوشت: «می توان اعتراض کرد و وحشی نبود. می توان حرف زد اما مزخرف نگفت. می توان گلایه کرد اما دریده نبود. همه اینها را می توان در مصاحبه بعد از بازی #استراماچونی دید و مقایسه کرد با مصاحبه های بعد از بازی برخی مربیان داخلی. کاش لیگ ما جنتلمن هایی مثل دنیزلی،استراماچونی و کالدرون زیاد داشت.»
آی اسپورت - #c6369219
۵۳ ۱
علی ناصری روزنامه‌نگار ورزشی نوشت: «شیرین‌تر از برد پرگل امروز، تعویض‌های بی‌نقص #استراماچونی است. روی گل چهارم #استقلال، هر سه بازیکن تعویضی، نقش اصلی را ایفا کردند. حالا دیگر نگران نیستیم که فلان بازیکن در ترکیب با شد یا خیر، چرا که مهره اصلی استقلال کنار زمین است و راه رسیدن به موفقیت را خوب بلد است.»
آی اسپورت - #1b04d338
۲۴
یکی از سوژه‌های تمرین #استقلال در روزهای گذشته با #استراماچونی این بود که شب‌ها نمی‌توانند تا بیشتر از ۱۰ بیدار باشند، تمرینات طوری است که اصلاً نمی‌توانند بیدار بمانند.

آی اسپورت - #29d00cf9
۲۴
برای فهمیدن سطح توانایی و درک روابط عمومی باشگاه #استقلال از شبکه‌های اجتماعی کافیست پوشش زنده حساب رسمی اینستاگرام این باشگاه از معارفه #استراماچونی را ببینیم.
امان از این انتصاب‌های نا‌به‌جا!
۲۰ ۱
قاب روز: ورود #استراماچونی به ایران
آی اسپورت - #dec1bdea
۱۹
عملکرد #استراماچونی سرمربی جدید #استقلال

۴۵ درصد برد
۳۲ درصد شکست
۲۳ درصد مساوی
آی اسپورت - #adf77f67
۱۱
#استراماچونی بیست و پنجمین مربی تاریخ باشگاه #استقلال شد

آی اسپورت - #b883db5b
۱۸ ۱
اگر واقعاً باشگاه #استقلال به اندازه حفظ بازیکنان کلیدی این تیم پول ندارد پس چه نیازیست به برداشتن سنگ‌های بزرگی مثل #استراماچونی و دیگر اسم های بزرگ؟! مربی حرفه‌ای امکانات حرفه‌ای می‌خواهد، تجربیات ناموفق شفر، توشاک، لیکنز و ساغلام و دیگران را فراموش نکنید. مربی و بازیکن گرانقیمت هیچ‌گاه موفقیت را تضمین نکرده‌اند.
۲۱ ۳
طرح اختصاصی آی‌اسپورت/ توافقات اولیه با #استراماچونی؛ شنبه سرمربی #استقلال می‌شود؟
آی اسپورت - #311a38a7
۲۵ ۶
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر