فهرست

آخرین پست‌ها

آمار السد رقیب #استقلال در دو هفته ابتدایی لیگ ستارگان قطر
آی اسپورت - #cf9ac1bd
۲۱
تک تک تماشاگران اغتشاش‌گر بازی شب گذشته #استقلال با #تراکتور در استادیوم آزادی باید شناسایی شوند. کمترین جزا برای آنها محرومیت از حضور در ورزشگاه‌های فوتبال است. لطفا برای حمایت از تیم محبوب‌تان، از این رفتارِ خشن تاسف‌بار و بازی با جان آدم‌ها، دفاع نکنید
آی اسپورت - #aa6e23b3
۴۱ ۸
لیگ برتر در فضای کاملا امنیتی/ پس از درگیری خونین تماشاگران در بازی شب گذشته #پرسپولیس در اهواز، حالا در استادیوم آزادی هم درگیری شدیدی بین هواداران #استقلال و تراکتور آغاز شده. ماشین ضد شورش روی پیست تارتان استادیوم... اتفاقی که پیش از این ندیده بودیم!‍
آی اسپورت - #00bc1e6c
۲۵ ۱۰
طرح موزاییکی هواداران #استقلال برای دیدار فردا با تراکتور
آی اسپورت - #8c084ff9
۱۳
علی فتح الله زاده شب گذشته در «ورزش از نگاه دو» در اقدامی جالب در ابتدای برنامه لیوانی که لوگوی #قرمز رنگ شبکه دوم روی آن بود را از جلوی خود برداشت و به مجری گفت: «لیوان #آبی رنگ را مقابل من بگذارید.» به عنوان یک هوادار #استقلال این رفتار را از مدیر سابق تیم می‌پسندید؟ یا این کار را یک اقدام پوپولیستی می‌دانید؟
آی اسپورت - #93d91ecd
۳۶ ۱۷
افتتاحیه لیگ برتر با نقش‌آفرینی سجاد آقایی و روح‌الله باقری در ترکیب اصلی ⁧‫#استقلال‬⁩ و با گمنام‌هایی چون طاهرخانی، نوراللهی، خادم‌پور، کارگر و حیدری رو نیمکت تیمِ شفر؛ چرا استقلال اینقدر خالی از بازیکن شده؟ مدیران استقلال که فرار را بر قرار ترجیح دادند مقصرند یا وزیر ورزش؟
آی اسپورت - #30d52ba0
۲۹ ۶
چرا صدای اعتراض هواداران ⁧‫#استقلال‬⁩ به وزیر ورزش را در صداوسیما سانسور کردید؟ مگر نه اینکه صبح تا شب در برنامه‌های صبحگاهی تا شامگاهی همین صداوسیما، شدیدترین توهین‌ها را به وزرای کابینه ⁧‫#روحانی‬⁩ نثار می‌کنید؟ اعتراض چندهزار استقلالی خط قرمز شماست یا از صدای اعتراض مردم می‌ترسید؟
آی اسپورت - #c269c16b
۴۹ ۱۰
آندو ۵فصل پیش برای بازی در #استقلال ۲میلیارد و ۳۵۰میلیون تومان قرارداد بسته؛ برای فصلی که تنها ۲۰ بار به زمین رفت. مدیر استقلال در آن دوران فتح الله‌زاده بود و سرمربی تیم امیر قلعه‌نویی. کسی پاسخگوی این ولخرجی است؟ سنت قراردادهای مخفیانه تا الان که خوب آبروی دوستان را حفظ کرده
آی اسپورت - #e9e2a7d5
۲۸ ۶
انتخاب ناعادلانه؛ چرا جپاروف بهترین پاسور فصل گذشته انتخاب شد؟ #مسلمان بهترین پاسور فصل پیش بود با ۱۰پاس گل! جپاروف تنها ۲ پاس گل داده و حتی در بین ۱۵پاسور برتر هم نبود. انتخاب او برای تقسیم جایزه‌ها بین #استقلال و #پرسپولیس بود؟ عجیب اینکه جپاروف در سالن نبود تا جایزه‌ را بگیرد!
آی اسپورت - #ea2b1b3b
۱۶۵ ۱۶
‏انصراف ⁧‫#استقلال‬⁩ از سوپرکاپ به قهرمانی ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ ختم شد. تاریخ بازی سوپرکاپ از ۱۳فروردین‌ماه نهایی شده بود ولی واکنش استقلال، سفر به ترکیه برای اردوی تدارکاتی بود. این رفتار پیش از این در سال ۸۷ هم از سوی پرسپولیس هم اتفاق افتاده بود. آیا وقت برخورد جدی و جریمه سنگین مالی نیست؟
۹۲ ۱۸
وزارت ورزش که برای تجمع ۲۰۰نفر استقلالی یگان ویژه نیروی انتظامی را خبر کرده، پیش از این هر کاری کرده بود که #استقلال و #پرسپولیس به بخش خصوصی واگذار نشود.

سیاست دولت در فوتبال؛ این دو تیم را به کسی واگذار نمی‌کنند و البته با تهدید به بازداشت تجمعات اعتراضی را رفع و رجوع می‌کنند.
۵۲ ۲۰
١٩روز تا دربى مانده اما هنوز وضعيت ۴بازيكن كليدى #استقلال مشخص نيست. نورافكن هم كه به بلژيک رفته و ديگر بازيكن استقلال نيست. چشمی هم که قطعا نمی‌رسد.
آی اسپورت - #e75bf37f
۵۶ ۶
#کی‌روش تعارف ندارد، رک است. وقتی نام آقایان قلعه نویی، #برانکو، کرانچار را می آورد دلایل خاص خودش را دارد. می‌گوید دست از کارشکنی بردارید، دروغ نگویید، در برنامه‌های تیم ملی ایران دخالت نکنید. هواداران #استقلال لطفا مطلع باشند که اسیر فرافکنی نشوند، ارتباط #شفر و کی‌روش یک همکاری محترمانه است که با حمایت قلبی مرد آلمانی از کارلوس کیروش و از تیم ملی ایران همراه است. شفر هرگز بندی در قرارداد خود نگجاند که هروقت سرمربی تیم ملی رفت من جای او بنشینم. شفر هرگز به سرمربی تیم ملی اتهام نزد، او را به بی دانشی متهم نکرد، پشت توهین های اسطوره باشگاه سنگر نگرفت. اگر هم حتی یک درصد بحثی و اختلافی به میان باشد آنقدر محترم هستند که مشکل‌شان را خودشان حل کنند و نفاق را در میان هواداران به وجود نیاورند.

بهتر است یک واقعیت گفته شود که چیزی تمام نشده که دوباره آغاز شود، حتی با همین نمایش غرورآمیز تیم ملی که پاسخ مناسبی به منتقدان بود. کی‌روش جمله زیبایی می‌گوید: «ما فراموش نمی‌کنیم» و هواداران واقعی تیم ملی هم مطلع باشند که قرار هم نیست وطن فروشی و بی مهری جماعتی را فراموش کنیم. البته اکثر هواداران #پرسپولیس همواره همراه تیم ملی بودند، حتی جمع کثیری از آنها در چند شب گذشته به حامیان تیم ملی پیوسته‌اند. منظور از وطن فروش نگاه مطلق به طیف خاصی نیست. پیشبینی میشد که برانکو همانند شفر پرچم ایران را بر گردن نمی آویزد، اما انتظار میرفت برای ظاهرسازی هم که شده لااقل یک خسته نباشید بگوید که از گفتن همان هم نه تنها امتناع کرد بلکه به صورت مبتدیانه‌ای به بازیکنان داخلی و لژیونر تیم ملی طعنه زد. امیدوارم جواب منطقی #کیروش از سوی برانکو ادامه نداشته باشد.
آی اسپورت - #d15baad0
۹۶۶ ۷۹
شایعه روز؛ هر سه خرید #استقلال در روزهای گذشته انجام شده است و در اقدامی جالب امشب عکس‌شان رونمایی شد! به لباس‌های پندار توفیقی دقت کنید.
آی اسپورت - #10b9900d
۳۰ ۴
فقط دو هفته تا #جام‌جهانی مانده اما تعصب رنگی و سهم‌خواهی باشگاهی خیلی‌ها را کور کرده و مجادلات هوادارانه جَو اسفناک بی‌رغبتی به مهمترین رویداد فوتبال ملی را ایجاد کرده. البته چند سال بعد همین آتش بیاران معرکه در ستایش تیم #کی‌روش قلمفرسایی کرده و تندیس خواهند ساخت. مثل وقتی که ایویچ اَخ بود و بلایی سرش آوردند که از تونل استادیوم المپیک رم یه راست رفت خانه‌اش تا چند سال بعد به‌به چه‌چه هوچی‌گران فوتبال را نظاره کند. لطفا منازعات رنگی‌تان در قلمرو منافع ملی وارد نکنید که این بن‌بستی است که برای هیچ‌کس سودی ندارد. حتی وقتی مایلی کهن با یازده بازیکن از #پرسپولیس و فقط یک بازیکن از #استقلال تیم ملی را به مسابقات برد شاهد این حجم موضع‌گیری علیه تیم ملی فوتبال نبودیم.
۷۲ ۱۰
مهم‌ترین دلیل حضور #پندار_توفیقی در #استقلال، تخصص در بستن #قرارداد است. می‌گوید با #تیام یک فصل و نیم قرارداد بستیم، با این شرط که آخر فصل بتواند جدا شود. معنی این حرف این است که قراردادی بستیم که اگر تیام خوب بود، بتواند آخر فصل جدا شود، یا هر شرطی خواست برای ما بگذارد و اگر بد بود، مجبور شویم یک فصل دیگر تحملش کنیم. استاد، همان نیم فصل قرارداد می‌بستید بهتر نبود؟
۶۴ ۶
#استقلال فصل سختى پيش رو دارد. علاوه بر تمديد قراداد بازيكنان كليدى، تيم بايد به شرايط مالى مطلوب برسد تا به نحو احسن تقويت شود. رسوايى در بستن قرارداد مشروط با #تيام، ساز جدايى فرشيد #اسماعيلى و حالا اميد #نورافكن كه محصول آكادمى استقلال است، بدون هيچ سود و منفعتى براى باشگاه به شارلواى بلژيك ترانسفر شد. آرام كردن اوضاع در شبكه هاى اجتماعى توسط افراد نزديك به مديرعامل و ساخت لقب هاى آنچنانى توسط هواداران از همه جا بى خبر نمى تواند ضعف كادر مديريتى استقلال در بستن قراردادها را پوشش دهد.
۵۷ ۶
در یک ساعت گذشته طرفدار #کی‌روش بودن تبدیل به یکی از سخت‌ترین کارهای دنیا شده. اما من به مرد پرتغالی ایمان دارم و امیدوارم طوری در روسیه نتیجه بگیره که کسی بهش انگ لجبازی با #استقلال و #پرسپولیس رو نزنه و مشخص بشه که تصمیمش فنی بوده نه چیز دیگری به امید موفقیت سی کیو و #تیم‌ملی در روسیه
۶۴ ۹
#شفر در آسمان؛ #استقلال با او از قعر جدول ایران به جمع هشت تیم برتر آسیا رسید
آی اسپورت - #e9cea46d
۵۰ ۱
پارچه نوشته تماشاگران #استقلال به یاد #داریوش_شجاعیان که هفته گذشته رباط صلیبی پاره کرد
آی اسپورت - #45992c45
۳۷
صحنه‌ای که همه تصور می کردند #جابر‌انصاری در حال وقت‌کشی به سود #استقلال است اما گویا مشکل جدی‌تر از چیزی بود که تصورش را می‌کردیم.
آی اسپورت - #7760f283
۳۷ ۲
تحریریه #آی‌اسپورت صعود #استقلال به جمع هشت تیم برتر آسیا در چمپیونزلیگ را به آبی‌های تهران تبریک می‌گوید
آی اسپورت - #0c5fa9eb
۴۰ ۳
پایان ساعت اداری چهاردهم می، واپسین مهلت ارسال فهرست ۳۵‌نفره به فیفا بوده؛ یعنی همین حالا. اگر این ساعت فهرست منتشر می‌شد پیش از بازی نبود و باز هم توطئه برداشت نمی‌شد؟ فهرستی که #کی‌روش چند هفته پیش در اختیار فدراسیون گذاشته و هر زمانی در این هفته‌ها منتشر می‌شد باز هم حرف و حدیث داشت؛ قبل از جشن قهرمانی، قبل از فینال حذفی، قبل از بازی رفت با الجزیره و #استقلال و قبل از هزار و یک چیز دیگر.
ارسال فهرست مورد اشکال نیست و اعلام عمومی آن مورد نقد شماست؟ صفحه‌های مجازی رسمی فیفا از جمله توئیتر رسمی جام جهانی این روزها پیاپی و بی‌درنگ فهرست‌هایی را که به دست این سازمان می‌رسد منتشر می‌کنند و درباره‌اش حرف می‌زنند؛ پس ارسال فهرست عملا به معنی انتشار آن بود.

خواهی بیا ببخشا، خواهی برو جفا کن...
۷۵ ۱۳
آماری فنی بازی ذوب با #استقلال؛ برتری در اعداد و شکست در زمین
آی اسپورت - #5fd6cade
۲۴ ۴
شنل اولین قهرمانی روی دوش #شفر آبی‌ها؛ قهرمانی در جام حذفی تمام آن چیزی نیست که شفر به استقلالی‌ها تقدیم خواهد کرد، او در این فصل #استقلال را در نیمه راه تحویل گرفت و یک جام حذفی به آن‌ها هدیه داد.
آی اسپورت - #bb0eaec0
۳۸ ۳
جشن #استقلال از سکوی قهرمانی تا رختکن
آی اسپورت - #a1c50d5a
۳۶ ۱
#استقلال از پیراهن قهرمانی خود در جام حذفی رونمایی کرد. در این پیراهن عکس #پادوانی روی آن نقش بسته است که در حال بالای سر بردن جام حذفی است تا مشخص شود آبی‌ها می‌خواهند جام حذفی را به مدافع برزیلی هدیه کنند.
آی اسپورت - #4f9c02b1
۲۶ ۱۱
#استقلال در آستانه ۲۰۰ کلین شیت/ با کلین شیت بازی با سپاهان، آبی‌ها ۱۹۹کلین شیت در لیگ برتر رسید.
آی اسپورت - #260687a4
۲۸ ۲
بردها و درخشش #استقلال باعث شده تا قبل از شروع فصل بعدى عده‌اى همين امروز كارنامه #شفر را زير سوال ببرند. دوران گير دادن به داورى و نور ورزشگاه و خط‌كشى چمن و... به اتمام رسيده است. مگر همين استقلال با داورى از گروه مرگ به عنوان تيم اول صعود كرد؟ كيست كه نداند استقلال با يک برد و دو برد به اينجا نرسيده است. ده برد و چهار مساوى و يک باخت حاصل كار شفر در نيم‌فصل دوم است. مطرح كردن بهانه‌هاى كوچه‌بازارى نمى‌تواند منكر جايگاه كنونى استقلال شود. براى ضربه زدن به آرامش استقلال لطفا راه ديگرى را انتخاب كنيد.
آی اسپورت - #01a53ce5
۱۶۴ ۲
گل یازده نفره استقلال؛ در گل دوم، ١١ بازيكن #استقلال حداقل یک لمس توپ داشتند، آبی‌ها ٢١ پاس متوالی دادند كه در اين تعداد ١٠ بازيكن سهيم بودند تا در نهایت #وریا_غفوری گل را بزند.
آی اسپورت - #3cfd22ad
۱۵۰ ۱
پنهان شدن زیر بار طفره‌ها تا کی؟ پنهان شدن، آخر رو سیاهی دارد. بیچاره هواداری که با جمله «هک شده» این حرکت تو را برای خودش توجیه می‌کند. چون نمی‌تواند باور کند بازیکنی که تا دیروز برای کلین‌شیتش شمارش معکوس راه انداخته بودند، این‌چنین نمک‌نشناس باشد. اميدواريم اين دفعه شاهد اخبار هک جعلى و غيرفعال كردن پیج دروازه‌بان احساساتی تیم ملی مملکت نباشيم. هيچ عذرى پذيرفته نيست. اگر قصد رفتن داريد لطفا هر چه زودتر برويد چون ناز و عذرخواهى شما تازه به دوران رسيده‌ها ديگر در بين هواداران #استقلال خريدار ندارد. راه باز است و جاده دراز آقاى #حسينى
۷۰ ۷
استاندار آذربایجان شرقی به تاج نامه نوشته که با توجه به حساسیت بازی و مردمی بودن #تراکتورسازی، محرومیت این تیم بخشیده بشه. انگار خون تراکتورسازی از #پرسپولیس ،#نفت آبادان و #استقلال رنگین تره.
کی مسولین آذربایجان شرقی و نمایندگان مجلس می‌خوان یاد بگیرن نباید برای کسب محبوبیت از دیوار فوتبال و تراکتورسازی بالا برن؟
#تراکتورسازی کم‌ از رانت سپاه برای استخدام بازیکنان سرباز استفاده نکرده، حالا هم از اینجور لابی می‌خوان استفاده کنند.
ای کاش مسئولین استانها به جای لابی‌گری، مقداری فرهنگ هواداری به طرفداران تیمهای شهرشون یاد می‌دادن
۸۸ ۱۰
«استقلال پیراهنش قرمز نیست که ۱۰ سال بدبختی بکشد و سوژه طنز رسانه‌ها باشد. ریشه‌دار که باشی خم می‌شوی اما هرگز زمین نخواهی خورد.»! در آن ده سال که در واقع نه سال بوده پرسپولیس دو قهرمانی حذفی داشته. #استقلال آخرین بار در فصل ۹۱-۹۲ قهرمان لیگ شده. جام حذفی هم ۹۰-۹۱. یعنی حداقل ۵ یا ۶ سال است که قهرمان نشده. دوست عزیز! طرفداری از یک تیم خیلی خوب است. اما معنی‌اش توهین به تیم رقیب نیست. لااقل ریشه پرسپولیس را زیر سوال نبر! اگر دو تیم ریشه دار در ایران باشند همین استقلال و پرسپولیس هستند.
۶۸۰ ۲۴
شب قرعه کشی مرحله گروهی وقتی #استقلال با این تیم‌ها همگروه شد، ما بودیم و سیلی از پیام‌ها و توییت‌های "بامزه" از آدم‌های مثلا "بانمک" که انتظار داشتند مثل امشب، که لابد استقلال شکست خورده و تحقیر شده باشد، ژست متفکرانه بگیرند و لبخندهای مضحک بزنند... اما استقلال پیراهنش قرمز نیست که ۱۰ سال بدبختی بکشد و سوژه طنز رسانه‌ها باشد. ریشه‌دار که باشی خم می‌شوی اما هرگز زمین نخواهی خورد.
۱۴۱ ۵۶
آمار فنی بازی الهلال با #استقلال
آی اسپورت - #7a605d5e
۱۷
آقای مظلومی، یکی از بهترین تیم‌های #استقلال با مجیدی، تیموریان، برهانی، زندی، جباری، حیدری، منتظری، رحمتی، میدواوودی، شریفات، عمران‌زاده دست شما بود. خروجی و نتیجه‌ای که گرفتین چه چیزی بود که موفقیت #شفر رو به خاطر مدیریت خوب باشگاه میدونید؟
۱۰۷ ۹
#استقلال در ٩ بازی آخر خود در آزادی در ليگ برتر در ٨بازی پيروز شده و تنها با سايپا مساوی كرده؛ ۲۴گل زده و تنها ٢گل دريافت كرده.
۱۳۷
قابی پس از برد چهارتایی #استقلال که نشان می دهد نه #شجاعیان بابت تعویض زودهنگام از #شفر دلخوری دارد نه #رحمتی به خاطر نیمکت‌نشینی عصبانی است
آی اسپورت - #349a7b8a
۹۴
#فرشید_اسماعیلی با ثبت ۳گل، ۵پاس گل و یک پنالتی در ۷بازی گذشته نمایش درخشانی در #استقلال داشته
۱۰۲
طرح موزاییکی هواداران #استقلال برای دیدار با الریان
آی اسپورت - #c6ef46eb
۱۰۷ ۸
شاهد یکی از یک‌طرفانه‌ترین گزارش‌های تاریخ لیگ برتر بودیم. #محمدرضا_بالاپور مانند یک هوادار افراطی #استقلال با اظهارنظرهای جانبدارانه درباره اکثر صحنه‌های داوری، نه تنها با مداخله بی‌دلیل در کار داور برای او ایجاد هزینه می‌کرد، بلکه دنبال کردن بازی برای بیننده عادی را نیز دشوار می‌نمود. برای مسابقه بین دو تیم ایرانی که از شبکه سراسری پخش می‌شود، انتخاب چنین گزارشگر دو آتشه‌ای که بارها به #نفت کم‌لطفی کرد جای سوال دارد!
۵۵۵ ۱۵
تشکر #شفر از هواداران #استقلال پس از کام‌بک شیرین

آی اسپورت - #d7b1856c
۱۲۵
چند شب پیش کتاب "زن آینده" از کریستین بوبن را می‌خواندم. جایی نوشته بود: "امتیاز سالمندان و کوکان نامرئی بودن آنهاست". داشتم فکر می‌کردم چقدر شبیه شفر، در سایه بودن و دیده نشدن همه چیزی است که #استقلال از #منصوریان نگرفت و برعکس اما، تا دل‌تان بخواهد در سکنات و رفتار #شفر وجود دارد.
۱۰۷ ۶
از هفته پیش تا امروز این همه نوشتیم از داوری بازی قبلی؛ مدام گفتیم که پنالتی نبود و حق #استقلال را خوردند. از سر شب که گفتیم امروز فرشید اسماعیلی شبیه‌سازی کرده و این بار پنالتی استقلال اشتباه بوده، باز موج بد و بی‌راه شروع شد که «آآآآی لنگ اسپورت!»
باور کنید جمع تحریریه رنگارنگ است و تلاش همه برای حفظ تعادل بین نظرها. سخت نگیریم. از سر شب داریم تلاش می‌کنیم پیام‌های حاوی توهین جنسیتی و خانوادگی را حذف کنیم. خوب نیست. کاش مثل ترقه‌هایی که امروز زده نشد، بعضی حرف‌ها هم کم کم از ادبیات فوتبالی‌ها حذف شود.
۸۶ ۱۶
#استقلال آمار ۸۳درصد دقت پاس را به نام خود ثبت کرده که تنها ۴درصد کمتر از تیم اول چمپیونزلیگ، کاوازاکی ژاپن است
آی اسپورت - #2ea68253
۱۰۴
آمار فنی بازی #استقلال با العین
آی اسپورت - #6b9e943f
۲۳ ۲
تماشاگران #استقلال در ورزشگاه العین؛ گویا می خواستند عبارت فیفا فیرپلی را کنار هم بچینند اما چند حرفی جابه‌جا شده!
آی اسپورت - #bb6e7709
۳۱ ۲
تیم‌های ایرانی نیاز به حضور مداوم و پیاپی در سطح اوّل آسیا دارند تا به تدریج شخصیت حضور در این رقابت‌ها را پیدا کنند. سال گذشته پرسپولیس مقابل الهلال یا #استقلال برابر العین به دلایل اغلب فنّی شکستی سنگین پذیرا شدند امّا، در تصویری بزرگتر تیم‌های محبوب ما اساسا وصلهٔ ناجور قدرت‌هایی از شرق و غرب هستند که در آسیا برای خودشان جایی دست و پا کرده‌اند؛ تیم‌های ما غریبه‌اند. به تیم‌های‌مان فرصت تجربه و قد علم کردن در سطح بین‌المللی بدهیم. دست از سر «خریبین» و «عبدالرّحمن» برداریم.
من مشتاق پیروزی‌های #پرسپولیس برابر حتّی تیم دوم الوصلم و سخت منتظرم که استقلال انتقام شکست سال گذشته را از العین بگیرد. نه به مفهوم کلیشه‌ای ملّی‌گرایانه؛ بدنهٔ فوتبال ایران آن‌قدر نحیف است که نیاز به جهشی دست‌جمعی دارد. هر وقت جایی میان قدرت‌ها پیدا کردیم، توی آسیا هم هم‌دیگر را بدریم!
۸۶ ۲
چرا #سیامک_نعمتی که بازی با #السد دقیقه ۹۰ میاد تو و #گل میزنه، بازی با #استقلال خوزستان گل میزنه، جلوی دفاع اتوبوسی #گسترش میاد و گل میزنه، حتی تو #تعویض ها هم نبود؟
۱۷۴ ۱۳
اگه #شفر از اول فصل سرمربی #استقلال می شد، الان آبی ها واسه قهرمانی با #پرسپولیس رقابت می کردند نه اینکه امیدوار به نایب قهرمانی باشند
۱۸۶ ۲
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر