فهرست

آخرین پست‌ها

#استقلال در ۱۱باری که در لیگ و جام‌حذفی به میدان رفته ۸گل زده که این ۸گل را ۸بازیکن زده‌اند؛ سرور، روزبه، جابر، داریوش، نورافکن، خسرو، فرشید و قربانی.
۱۷
گل #قربانی به نساجی، اولین گلش در سال ۹۶ بود؛ او پس از ۸ماه برای #استقلال گل زد!
۲۳
#رحمتی روی نیمکت #استقلال، گلری که در دروازه ذکر می‌گوید و روی نیمکت ذخیره‌ها صلوات شمار در دستش دیده می‌شود
آی اسپورت - #83f8329b
۲۹
شما هم در این تصویر دلخوری #رحمتی از #شفر را احساس می‌کنید؟ او دربی را هم روی نیمکت #استقلال خواهد بود؟
آی اسپورت - #177df65e
۳۴ ۳
#استقلال برای هشتمین فصل متوالی به هشت تیم پایانی جام حذفی صعود کرد
۸۸ ۳
#خسرو_حیدری بعد از اینکه با سر شکسته تعویض شد و جای خود را به لئوناردو پادووانی داد یادش رفت بازوبند کاپیتانی را به بازیکن دیگری بدهد. با این اتفاق #استقلال برای دقایقی بدون کاپیتان بازی کرد.
آی اسپورت - #874d13ad
۲۰ ۱
تیپ عجیب #قائدی در تمرین #استقلال/ او در روزی که به دلیل اعتراض به نیمکت‌نشینی در بازی با #فولاد از تمرین تیم اصلی اخراج شده بود، با دمپایی و گرمکن به تمرین رفت
آی اسپورت - #f7c22789
۱۷ ۸
#جپاروف تنها بازیکنی که در هر ۱۰بازی این فصل #استقلال به میدان رفته؛ در شش بازی در ترکیب اصلی بوده و در چهار بازی به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شده.
آی اسپورت - #e2f77c78
۶۵
ترکیب #استقلال برای بازی با فولاد خوزستان: سيد حسين حسينی، وريا غفوری، روزبه چشمی، سيد مجيد حسينی، ميلاد زكی‌پور، فرشيد باقری، اميد ابراهيمی، داريوش شجاعيان، حسن بيت سعيد، فرشيد اسماعيلی و سجاد شهباززاده
۱۰ ۲
#برزای در حالی در تمرین آبی‌پوشان آفتابی شد که به ادعای افتخاری، مدیر #استقلال شفر خواهان بازگشت او به این تیم شده.
آی اسپورت - #8f1b9c68
۱۹
#دین‌محمدی عضو کمیته فنی #استقلال در دفاع از انتخاب خودش به عنوان دستیار #شفر: سرمربی جوانان و امیدهای استقلال بودم و هدایت راه آهن را بر عهده داشتم. در استقلال دستیار هم بودم. حتی آنالیزور هم بوده‌ام. با امیرقلعه نویی، مظلومی، مرحوم حجازی و پورحیدری هم کار کردم. فکر می کنم رزومه خیلی خوبی دارم. چون مدتی در آلمان بودم شناخت خوبی از شفر دارم. تمام تلاشم را می کنم تا به استقلال کمک کنم.
۲۰ ۱
روی یک تکه کاغذ که به دستگیره کمد رختکن تمرینی #استقلال آویزان کرده‌اند، برای شفر پیام خوشامد نوشته‌اند
آی اسپورت - #82505121
۴۶ ۵
فرم عجیب #قائدی و #شجاعیان در عکس یادگاری پایان اولین تمرین #استقلال با #شفر
آی اسپورت - #390ec4f3
۳۶ ۳
سایت روزنامه «فوتوماچ» ترکیه: رقم درخواستی فاتح #تریم از باشگاه #استقلال برای قبول سرمربیگری این تیم 4 میلیون یورو برای یک سال است.
۲۵
‏تحقیرِ سخیفِ رقیب، تبعات خجالت‌آوری دارد؛ یک روز ⁧‫#استقلال‬⁩ شش تا می‌خورد، یک شب ⁧‫#پرسپولیس‬⁩. اینقدر سبک‌سر نباشیم، تعصب به معنای نادانی نیست
آی اسپورت - #817c4c55
۱۳۱ ۲۱
منصوریان دیروز درکنفرانس خبری: شیب داوری ها در مورد #استقلال به سمت بالاست/ امروز گل صحیح استقلال خوزستان حریف استقلال مردود اعلام شد!
۳۲ ۱
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر