فهرست

آخرین پست‌ها

آقای #رویانیان! می‎دونین پیشنهاد دوبرابری شما به اضافه یک آپارتمان 60 متری، برای بازیکنی که تو #استقلال تو یک اتاقک تو کمپ زندگی می‌کرد و روزی یک وعده غذا می‌خورد چقدر می‌تونسته وسوسه‌کننده باشه؟ بعید میدونم بفهمید!
۱۱۸ ۱۸
#استقلال هشت نفره است اما تیم #علی_دایی توپ را بیرون نمی‌زند. همینطور که #سایپا حمله می‌کند و بهت زده‌ایم از رفتار آن‌ها؛ یادم می‌آید از پرسپولیس-استیل آذین، اشک‌های #سوشا_مکانی ... اشاره دستش به آسمان و این جمله معروفش که "خدا اون بالاست" دوست دارم از علی دایی بپرسم درباره این موضوعِ خاص به بازیکنانش چه می‌گوید؟
۲۴۳ ۱۹
#استقلال اولین تیمی در تاریخ #لیگ_برتر است که امتیازهایش در ادوار لیگ برتر از 900 عبور کرده. #طرح_موزاییکی آبی ها پیش از آغاز بازی با سایپا
آی اسپورت - #17d95e30
۱۴۵
#استقلال و الهلال، ترکمنستان و کویت رو برای میزبانی از همدیگه انتخاب کردن. چه خبر از رای AFC؟ مگه ما برنده نشده بودیم؟
۷۲ ۲
خشم، کینه، نژادپرستی و البته بی‌فرهنگی بین تماشاگران فوتبال نهادینه شده؛ چه در مسابقات #استقلال و #پرسپولیس که روی سکوها، فستیوال کاف+۱۸ راه می‌افتد، چه در بازی‌های #تراکتور که به همه مفاهیم ایرانی‌ فحش می دهند و چه درمسابقات #تیم‌ملی که نژادپرستانه به رقیبِ عرب، بقره می‌گویند.

صحبت از #آشتی_ملی شوخی است وقتی هنوز نمی‌توانیم در مدیوم کوچک تری، دور هم جمع بشویم و بدون دعوا فوتبال ببینیم. این بار نه از سر لطف که برای حل بحران فرهنگی ورزشگاه‌ها باید در را رو به #تماشاگران_زن باز کرد. سکوهای فوتبال بدون زنان، متاسفانه به جای امنی برای اراذل تبدیل شده.
۵۹ ۱۴
حالا که داغ‌ها تازه شد با نمایش اسف‌بار سکّوهای تبریز، چندباره یادآوری کنم که نه طرفداران #تراکتور و نه طرفداران #پرسپولیس و #استقلال و نه مردم تبریز و تهران و هیچ شهر دیگری لزوما اینان نیستند؛ این نمایش ورزشگاه مردسالار خشن عقب‌ماندهٔ فرهنگی‌ست. جو ورزشگاه و «غالب» حاضران در آن به لطف مدیران حاکم بر سراسر کشور، بیمار است. تهران، تبریز، اصفهان، رشت و هر کجای ایران مردمانی باصفا و صلح‌جو و به ویژه فوتبالی‌های درست و درمان هم دارد. ولی «ترجیح» بر کثافت بودن جو ورزشگاه است.
۶۹ ۱۲
شارلوا بلژیک #امید_نورافکن را می‌ خواهد، #منصوریان اما با شعار جوانگرایی هروقت کارش گیر می‌کرد به او بازی می‌داد. هرچه می‌گذرد بیشتر می‌فهمیم سرمربی سابق چه بر سر #استقلال آورد. راستی از #مگویان چه خبر؟ هنوز حقوق می‌گیرد و راست راست راه می‌رود؟
۱۵۸ ۴
+ اولین تیم ۹۰۰ امتیازی در تاریخ لیگ برتر
+ بیشترین تعداد برد در تاریخ لیگ برتر
+ کمترین باخت در تاریخ لیگ برتر
+ بیشترین گل زده در تاریخ لیگ برتر
+ کمترین گل خورده در تاریخ لیگ برتر
+ بهترین تفاضل گل

#استقلال #آمار
آی اسپورت - #c87e353d
۲۷۸ ۹
از روزی که #شفر هدایت #استقلال را برعهده گرفته این تیم در ۹بازی ۱۴گل زده و فقط یک گل از روی نقطه پنالتی دریافت کرده.
۱۱۵ ۱
از آخرین گلی که #استقلال خورده ۶۹۷دقیقه می‌گذرد. #علی_علیپور آخرین کسی است که توانسته دروازه استقلال را باز کند. او در دقیقه 23 بازی با استقلال در هفته دهم از روی نقطه پنالتی دروازه حسینی را باز کرد.
۳۸
#استقلال در سه بازی آخر خود در لیگ برتر ۱۰گل زده و هیچ گلی دریافت نکرده. ۳گل به سپاهان، ۴گل به صنعت نفت و ۳گل هم به استقلال خوزستان.
۱۲۹
این اولین پیروزی #استقلال بر استقلال خوزستان در زمین حریف بود. در چهار فصل گذشته، استقلال برابر همنام خوزستانی خود در اهواز ۲باخت و ۲تساوی کسب کرده بود و هرگز میزبانش را شکست نداده بود.
۱۸
‏کاش یه بار برای همیشه بپذیرن فوتبال ایران برای پیشرفت ده تا #برانکو و #شفر و #کی‌روش لازم داره. رسما نجات داد #استقلال رو شفر.
۷۳ ۱۵
در گزارش ناظر بازی #استقلال با #صنعت‌نفت، گل دوم آبی پوشان به نام #محسن_کریمی ثبت شده. در آن صحنه شوت #وریا_غفوری بعد از برخورد به کریمی به گل تبدیل شد. با این حساب او «فعلا» هت تریک کرده اما در روزهای آینده درئسازمان لیگ گل به نام وریا ثبت شود.
۲۵
شاخص #آلودگی_هوا روز گذشته ۱۴۶بود ولی بازی #استقلال با ایرانجوان تعطیل شد.
شاخص آلودگی هوا امروز۱۵۱ است و بازی #پرسپولیس با صنعت نفت انجام می‌شود.
چرا با اینکه هوا آلوده‌تر شده ولی بازی تعطیل نشده؟
آی اسپورت - #00e9ff0d
۱۸ ۱
قاب روز: #فرشید_اسماعیلی در تمرین #استقلال گلر شد!
آی اسپورت - #660360dd
۱۰۴
آرامش این روزهای #رحمتی در #استقلال، نشان دهنده تفاوت‌های وینفرد شفر با #علیرضا_منصوریان است. یا در یک نگاه کلی‌تر تفاوت‌‌های یک مربی خارجی عملگرا با یک مربی داخلی اهل شعار! همه ما رفتارهای رحمتی را در سال گذشته به یاد داریم.
۷۴ ۴
طراحی عجیب گرمکن نیمکت نشین‌های #استقلال در فصل زمستان
آی اسپورت - #daf2cd0a
۲۲ ۱
کنایه #عادل_فردوسی پور در گزارش بازی #استقلال و سپاهان: با این روشی که نیمکت نشین‌ها سرشون رو پوشوندن میتونن برن کبدی بازی کنن!
۳۱
#استقلال با سرمربیگری #شفر در ٧ بازی تنها یک گل از روی نقطه پنالتی دريافت كرده و ٧ گل زده.
۱۱۳
واکنش هوادارای #العین به همگروهی با #استقلال در لیگ قهرمانان آسیا
آی اسپورت - #a3009867
۳۴ ۴
استوری #شهباززاده پس از شایعه قهر از اردوی #استقلال
آی اسپورت - #283220d8
۸۹
#استقلال احیا شده و تیم شخصیت دارد. #وینفرد_شفر چکار کرده که علیمنصور نمی‌کرد؟
۱۲۴ ۳
باجناق‌های #استقلال در حال تمرين با وزنه!
آی اسپورت - #b3477cfd
۹۲
یک تا چهارده، با برد دوگله #استقلال

*اولین و دومین گل فرشید در فصل
*دومین برد استقلال در دوران حضور شفر
*دومین برد 2-0 استقلال در لیگ امسال
*چهارمین برد استقلال در لیگ امسال
*پنجمین برد استقلال برابر گسترش
*ششمین باری که ضربات استقلال به تیر خورد
*هفتمین و هشتمین گل استقلال در لیگ هفدهم
*صعود به رتبه نهم در جدول
*فرار از رتبه دوازدهم مسابقات لیگ
*سیزدهمین بازی استقلال در لیگ امسال
*سیزدهمین و چهاردهمین گل استقلال به گسترش در تاریخ
۲۲ ۶
#استقلال تا پیش از بازی با گسترش با گسترش فولاد 6 مرتبه موفق به گلزنی شده بود و 5 مرتبه هم ضربات بازیکنان استقلال به تیرک برخورد کرده بود؛ با ضربه چشمی روی کرنر جپاروف تیرک‌های استقلال به عدد 6 رسید.
۱۴
#پژمان_منتظری پس از مدت ها دوری به دلیل مصدومیت، بالاخره با #استقلال تمرین کرد.
آی اسپورت - #5dcaf161
۹۵ ۱
#فرهاد_مجيدى امروز در حالیک ه برای برگزاری جلسه در حال ورود به ساختمان وزارت ورزش بود، دیده شد. حضور او در خیابان سئول را می‌توانیم بازگشت او به #استقلال تعبیر کرد؟
آی اسپورت - #20c83b8d
۱۰۷ ۱
سید حسین حسینی موفق به ثبت سومین کلین شیت خود در این فصل به شد. حسینی این فصل در هفت بازی برای #استقلال به میدان رفته.
۱۱۹ ۲
در ورزشگاه المپیک کیش #زنان می‌توانند از اتاق شیشه‌ای جایگاه ویژه استادیوم، تمرین #استقلال را تماشا کنند. این اقدام را در راستای رفع ممنوعیت می‌دانید یا یک محدودیت جدید؟
آی اسپورت - #f32b543d
۲۷ ۱۳
#استقلال در لیگ ۳برد به دست آورده که هر یک از بردها با یک مربی بوده. برابر تراکتورسازی با سرمربیگری #منصوریان / برابر سپیدرود با سرمربیگری #درموت / برابر نفت طلاییه با سرمربیگری #شفر
۵۰
ادعای #شفر در کنفرانس پس از برد #استقلال؛ آنهایی که علیه من در #۹۰ رای دادند قرمز بودند!
۹۶
بنر یک هوادار سر تمرین #استقلال روز بعد از دربی
آی اسپورت - #5334400c
۱۰۷ ۵
‏فست فود ⁧‫#علیرضا‬⁩ منصوریان در سعادت آباد بعد از باخت ⁧‫#استقلال‬⁩ در ⁧‫#دربی ، به دلیل ورود خسارت احتمالی از طرف هواداران استقلالی تعطیل شد.
آی اسپورت - #73a3da83
۴۹
نگاه حسرت بار گلر #استقلال پس از فریب خوردن در پنالتی
آی اسپورت - #30dd915c
۴۷
تصویری به یادماندنی از تماشاگران #دربی که طرفدار هیچ تیمی نیستند؛ آنها تنها نقش مرز انسانی بین تماشاگران #استقلال و #پرسپولیس را بازی می‌کنند
آی اسپورت - #bcd9e063
۴۱۰ ۲
#پرسپولیس دربی را برد تا علیرضا بیرانوند چهارمین کلین شیت خود را در لیگ ثبت کند. #استقلال هم هفتمین بازی خود را بدون گل زده پشت سر گذاشت
۳۸
دختران هوادار #استقلال و #پرسپولیس که روز دربی به ورزشگاه راه داده نشدند
آی اسپورت - #71d63255
۳۳ ۴
در هفده #دربی که #عادل_فردوسی‌پور گزارش کرده #استقلال چهار بار برنده شده و #پرسپولیس ۵بار پیروز از میدان خارج شده و هشت بازی هم به تساوی رسیده
۲۳
در تاریخ #دربی تا حالا ۱۹پنالتی گرفته شده که ۱۱پنالتی به نفع #پرسپولیس و ۸پنالتی به نفع #استقلال!
۲۵ ۱
در تاريخ دربی تهران هيچ گاه تعداد بردهای #پرسپوليس بيشتر از استقلال نبوده و هيچ زمانی در آمار تعداد برد بالاتر از #استقلال قرار نگرفته اند.
۸۱ ۴
در تاريخ #دربی هيچ گاه #استقلال بيشتر از ٣گل به #پرسپوليس نزده؛ بهترين بردهای آبی‌ها در دربی‌های ٢٠ و ٧٣ بوده که ٣-٠ تمام شده، اما قرمزها دوبار به آبی‌ها ٤گل زده‌اند و يک بار هم ٦ گل!
۵۳
#استقلال در ۱۱باری که در لیگ و جام‌حذفی به میدان رفته ۸گل زده که این ۸گل را ۸بازیکن زده‌اند؛ سرور، روزبه، جابر، داریوش، نورافکن، خسرو، فرشید و قربانی.
۲۳
گل #قربانی به نساجی، اولین گلش در سال ۹۶ بود؛ او پس از ۸ماه برای #استقلال گل زد!
۲۷
#رحمتی روی نیمکت #استقلال، گلری که در دروازه ذکر می‌گوید و روی نیمکت ذخیره‌ها صلوات شمار در دستش دیده می‌شود
آی اسپورت - #83f8329b
۳۴
شما هم در این تصویر دلخوری #رحمتی از #شفر را احساس می‌کنید؟ او دربی را هم روی نیمکت #استقلال خواهد بود؟
آی اسپورت - #177df65e
۳۵ ۳
#استقلال برای هشتمین فصل متوالی به هشت تیم پایانی جام حذفی صعود کرد
۸۹ ۳
#خسرو_حیدری بعد از اینکه با سر شکسته تعویض شد و جای خود را به لئوناردو پادووانی داد یادش رفت بازوبند کاپیتانی را به بازیکن دیگری بدهد. با این اتفاق #استقلال برای دقایقی بدون کاپیتان بازی کرد.
آی اسپورت - #874d13ad
۲۱ ۱
تیپ عجیب #قائدی در تمرین #استقلال/ او در روزی که به دلیل اعتراض به نیمکت‌نشینی در بازی با #فولاد از تمرین تیم اصلی اخراج شده بود، با دمپایی و گرمکن به تمرین رفت
آی اسپورت - #f7c22789
۱۷ ۸
#جپاروف تنها بازیکنی که در هر ۱۰بازی این فصل #استقلال به میدان رفته؛ در شش بازی در ترکیب اصلی بوده و در چهار بازی به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شده.
آی اسپورت - #e2f77c78
۶۵
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر