فهرست

آخرین پست‌ها

ااستقلالِ لیگ هجدهم، در آستانه شکستن دو رکورد تاریخی در لیگ برتر قرار دارد. آبی‌های تهرانی تاکنون ۱۷ کلین شیت ثبت کرده، و تنها ۹ گل دریافت کرده‌اند. بهترین عملکرد ادوار لیگ برتر در این دو فاکتور، به پرسپولیس لیگ شانزدهم و استقلال خوزستانِ لیگ پانزدهم با ۱۴ گل خورده، و استقلال در لیگ دوازدهم با ۲۱ کلین شیت تعلق دارد. با توجه به بازی‌های آسان پیش رو، #استقلال لیگ هجدهم این شانس را دارد تا این دو رکورد را به نام خودش ثبت کند.
آی اسپورت - #ed140b04
۲۷ ۲
هفته پیش ⁧‫#استقلال‬⁩ تیمی بزرگتر و مسلح‌تر از سپاهان را شکست داد اما خبری از تشویق ایسلندی و هیجانات کاذب نبود. اجرای عدالت در دقیقه ۹۷ جلوی چشم بدخواهان استقلال، خوشحالی ویژه‌ای را می‌طلبید که کادرفنی استقلال بعد از بازی با سپاهان دریغ نکرد.
آی اسپورت - #aa4c2fd0
۸۱ ۱۹
پاتوسی ستاره، منشا تعویض طلایی/ #استقلال با درخشش مثلث هجومی اش بازی ۶امتیازی را برد. بر اساس آمار یازده منشا و پاتوسی با ۳پاس کلیدی یک پاس گل و یک گل موثرترین بازیکنان هجومی بازی بودند
آی اسپورت - #095a3409
۲۹
محمد نوریفر روزنامه نگار ورزشی پس از پیروزی شیرین #استقلال نوشت: «استقلال شفر پس از مدتها ناکامی در بازیهای بزرگ، یک تیم بزرگ را شکست داد. حالا می‌توان به صعود در آسیا امیدوار بود و این که شاید در یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا یعنی خرداد همین فصل، دربی تهران تکرار شود. استقلال بعد از شادی‌های امشب باید به بازی با سپاهان فکر کند. مأموریت بعدی بازگشت به کورس قهرمانی لیگ برتر خواهد بود. همین جمعه!»
آی اسپورت - #d0510f8a
۳۵ ۵
مسابقات پیش‌روی #استقلال؛ فرصتی برای بازگشت به رویا

آی اسپورت - #fc611e9e
۲۲
عیسی عظیمی روزنامه‌نگار ورزشی نوشت: «عصبانیت پس از شکست دربی قابل درکه ولی هوادار فوتبال ایران معمولاً بینشی در مورد شرایط و چشم‌انداز تیمش از خودش نشون نمی‌ده. ⁧‫#استقلال‬⁩ که در شرایط بد الانش با بدشانسی از کورس عقب افتاده، سزاوار این شعارها نیست. کی می‌خواین به تیمتون کمک کنین پس؟»
آی اسپورت - #7652d23e
۲۲ ۳
فرشاد کاس‌نژاد روزنامه‌نگار ورزشی نوشت: «پروژه‌ی ⁧‫#استقلال‬⁩ با ⁧‫#وینفرد_شفر‬⁩ یک پروژه‌ی امیدوارکننده و جذاب نیست. واقعیتی تلخ و پرهزینه برای باشگاه استقلال»
آی اسپورت - #0eedc36d
۳۷ ۲
فاطمه صمدی روزنامه‌نگار ورزشی نوشت: «نمایشی که باید #شفر تمامش کند... در روزی که #استقلال بازی مهم دربی را باخته وینفرد شفر به این اشاره می کند که شاید یک نفر در استقلال از باخت ما ناراحت شده باشد.جملات کنایه آمیز شفر دیگر تکراری و تلخ شده، او درست مثل قبل از دربی که به خطیر در دفاع از داور خارجی کنایه زد، بعد از شکست استقلال حرف هایش حاشیه ساز می شود. چرا؟ شفر بهتر است این بازی را تمام کند و جواب این سوال را بدهد که چرا وقتی سرمربی تعیین کننده پنالتی زن بازی است، به گفته خودش رحمتی پنالتی زن را انتخاب کرده است؟ اختیارات سرمربی در استقلال چیست؟»
آی اسپورت - #9027da72
۵۴ ۳
#استقلال با دقت بیش‌تری بازی را آغاز کرد و فرصت‌های بهتری را خلق کرد؛ اما به‌دلیل فرصت‌طلب نبودن مهاجمین نتوانست به گل برسد. در طرف دیگر #پرسپولیس فرصت‌های کمی را خلق کرد ولی با استفاده موثر از موقعیت‌ها توانست به گل دست یابد. نکته دیگر این مسابقه، برتری دفاع‌های کناری پرسپولیس بود. نادری و شیری به خوبی توانستند در این مسابقه ایسما و اسماعیلی را از جریان بازی خارج کنند‌؛ اما در طرف دیگر، زکی‌پور و منتظری در یک در مقابل یک‌ها ناکام ماندند تا ترابی، رفیعی و نورالهی بتوانند به راحتی کانال‌های کناری استقلال را در اختیار بگیرند.
۵۴ ۱
فرشید اسماعیلی قهرمانی #استقلال را فدای خودخواهی خودش کرد. او که پیش از این با یک گل و یک پاس گل در دربی ۸۴ حسابی در دل هوادارا جا گرفته بود می‌خواست با یه چیپ خودش را در دربی جاودانه کند و بی توجه به اینکه میلیون ها هوادار منتظر برگشت تیم‌شان به بازی بودند، با یک چیپ بد و خودخواهانه یاس و نا امیدی را به اردوگاه آبی ها آورد.
آی اسپورت - #54786426
۶۶ ۴
#استقلال در ۱۰ بازی آخر خود صاحب ۹ پیروزی شده و فقط یک باخت مقابل تراکتورسازی داشته است! این در حالی است که شاگردان شفر در دوازده هفته ابتدایی فقط ۳ پیروزی داشتند! آنها در این مدت ۲۴ گل زده‌اند و فقط دو گل دریافت کرده‌اند.
آی اسپورت - #ef85ca8f
۳۱
#استقلال با شکست نفت مسجدسلیمان به پیروزی شماره ۱۵۰ در مسابقات خانگی تاریخ لیگ‌برتر رسید
آی اسپورت - #2cadb53c
۴۳
منشا، کولی، پاتوسی و ایسما در ضیافت شام باشگاه #استقلال
آی اسپورت - #a519deb6
۴۵
طرح روز از حمید سحری: سه خارجی #استقلال
آی اسپورت - #f1bdc173
۳۸ ۳
این صحنه از سوی هواداران هر تیمی در هر ورزشگاهی در دنیا اتفاق بیفتد، کارگردان تلویزیون از خیر اتفاقات درون زمین می‌گذرد تا اتفاق روی سکوها به تصور کشیده شود. اما در بازی ⁧‫#استقلال‬⁩ با ذوب، کارگردان در این صحنه دستور داده نمای نزدیک‌تر از بازی بگیرند تا چیزی از سکوها دیده نشود!
آی اسپورت - #999d15cf
۲۱۱۲ ۸
پژمان راهبر روزنامه نگار ورزشی درباره خرید تازه #استقلال نوشت: «خارق العاده! تاثیر مستقیم روی هر ۵گل استقلال در دو بازی. #پاتوسی با چوب جادو به تهران آمده.»
آی اسپورت - #e1d9057d
۴۵
#استقلال به عنوان اولین تیم تاریخ لیگ برتر موفق شد به آمار ۸۰۰گل زده در تمام ادوار مسابقات برسد.
آی اسپورت - #d5d2df54
۵۱
پاتوسی با گلزنی برابر ذوب تبدیل به اولین بازیکن خارجی شد که در لیگ برتر برای #استقلال به ذوب آهن گل زده.
آی اسپورت - #a50d3694
۳۷
نكته: براى اولين بار در اين فصل، #استقلال از تركيبى استفاده مى‌كند كه در بازى گذشته به زمین رفته بود.
آی اسپورت - #340f8ee6
۳۳
#شفر در ۴۰ بازی كه هدايت #استقلال را بر عهده داشته، ٢١ برد، ۱۴ مساوی و ۵ باخت را كسب كرده. تنها ١٧ گل دريافت كرده كه بين ديگر مربيان تيم كه به ۴۰ بازی رسيدند، ركورددار به حساب می‌آید.
آی اسپورت - #7bf690b8
۳۱
روزشمار بازی‌های آینده #استقلال
آی اسپورت - #8a1adee1
۱۶
تعداد تماشاگران بازی #تراکتور با #استقلال در ورزشگاه یادگار امام #تبریز/ ۷۰هزار نفر در استادیوم+ ۵هزار نفر روی تپه های مجاور استادیوم
آی اسپورت - #f539b903
۴۰ ۱۵
#ایسما ۵۲ثانیه نیاز داشت برای ثبت اولین گل در استقلال؛ بازیکنی با کیفیت بالا و تاثیر گذار در خط آتش #استقلال میتواند کمک زیادی به تیم در لیگ و آسیا کند.
آی اسپورت - #1741ba4b
۳۸ ۱
#پیکان با دریافت ۴۹ گل بیشترین گل را در دوران حضور در لیگ برتر از #استقلال دریافت کرده؛ تا پیش از این، پرسپولیس ۴۸ گل خورده بود.
آی اسپورت - #8c14d257
۲۶
محمد مساعد، روزنامه نگار اقتصادی: اسماعیل خلیل‌زاده که با فرمان #سلطانی‌فر به هیات‌مدیره #استقلال آمده همان است که زمان استانداری سلطانی‌فر فقط در یک قلم، شرکت ابریشم را مفت خرید و آن غول ۲۰۰ساله را جلوی چشم ناباور پدران نوغان‌دارمان تعطیل کرد.. ظهور پدیده «میلاد لاکچری» (پسر خلیل‌زاده) برای ما ارزان تمام نشده..
آی اسپورت - #07963f94
۴۸ ۳
مارتین فورکل مربی جدید #استقلال به اردوی این تیم در آنتالیا اضافه شد.
آی اسپورت - #c6ab80a5
۳۷ ۶
فرهاد مجیدی دیر یا زود باید روی نیمکت #استقلال می‌نشست. در بهترین لحظه اومد و کنار درست‌ترین آدم ممکن یعنی وینفرد شفر نشست.
۲۹ ۲
اسقبال از ⁧‫#هانی_کرده‬⁩ در تمرین ⁧‫#استقلال‬⁩؛ او که آبان‌ماه از سوی پلیس امنیت دستگیر شده بود، پس از آزادی، عکسی قدیمی از حضورش در تمرین آبی‌ها را منتشر کرده. کاش سرپرست تیم سخت‌گیرانه‌تر میهمانان را به تمرین راه بدهد... البته که حاجیلو دست در دست هانی مشت کرده و گویا از هواداران اوست
آی اسپورت - #46230df2
۱۴۱ ۲۹
فتحی :اگر نیمی از این اشتباه ها گرفته نمی شد الان #استقلال با اختلاف ده امتیازی در صدر جدول قرار داشت. یعنی با ۴۰ امتیاز از ۴۵ امتیاز ممکن و در واقع بهترین تیم تاریخ لیگ برتر. با این وضعیت استقلال بهترین تیم تاریخ لیگ برتر رو داشته. پس چرا اینقدر به وزارت ورزش که این تیم رو ساخته می تازند. البته همه اینها با رفع نصف اشتباهات داوریه. اگر همه اشتباهات درست بود، الان همه ۴۵امتیاز رو استقلال گرفته بود.
۵۵۸ ۲۶
از بین تیم‌های مدعی این #استقلال است که روزبه‌روز قربانی می‌شود و در مهم‌ترین بازی نیم‌فصل این چنین فدای اشتباهات داوری می‌شود. مدیران استقلال یا راهش را بلد نیستند یا عمدا به خواب فرورفته‌اند. آنها باید توجیه شوند که با سکوت و عقب‌نشینی در فوتبال ایران حق گرفتنی نیست. چه بسا تیم‌های بسیاری که با بیانیه‌نویسی و شلوغ‌کاری بیشتر از آنچه که استحاق و لیاقتش را داشته‌اند، به منافع خود رسیده‌اند.
آی اسپورت - #06f72361
۱۴۹ ۳۷
هواداران #استقلال در محافل مختلف از جمله پیج اینستاگرامی #محمد_تقوی از او درخواست دارند هدایت استقلال را به عهده گرفته و جانشین #شفر شود.
بلایی که سر علیمنصور آمد را سر تقوی نیاورید!
آیا صرف اینکه نتایجی قابل قبول در مقطعی کوتاه با #تراکتور کسب کرده یعنی شرایط احراز هدایت استقلال را دارد؟ آیا این خواسته معقول است یا یک جریان احساسی و زیان‌بار دو سویه برای سوخت شدن تقوی و استقلال؟
۷۲ ۱۶
اصرار عجیب طرفداران #تراکتورسازی برای دخالت کردن در مورد بلیت فروشی بازی‌های‌شان جلوی #پرسپولیس و #استقلال را درک نمی‌کنم. وقتی پرسپولیس و استقلال در تبریز بازی دارند طرفداران سرخابی‌ها به هر دلیلی جرات نمی‌کنند به تبریز بروند. اما تبریزی‌ها نه تنها راحت به آزادی می‌آیند بلکه همیشه بیش از چیزی که حق‌شان است سکو در اختیار می‌گیرند. انگار مساله میزبانی و حقوق میزبانی فقط وقتی آن‌ها میزبان باشند معنی پیدا می‌کند. اما وقتی میهمان هستند توقع دارندحتی نحوه بلیت فروشی هم باید باب میل آن‌‎ها باشد.
۵۵۳ ۴۲
دعوای سخیف بین اینکه #استقلال تیم حکومتی است یا #پرسپولیس مدت‌هاست آغاز شده و حالا حالا هم تمام نمی‌شود. متاسفانه خبر بد این است که تا وقتی دو تیم زیر نظارت وزارت ورزش باشند، تیم حکومت هستند. چه خوش‌تان بیاید، چه بدتان بیاید باید این بحث را تمام کنید
۹۱ ۲۰
‏وقتی پای چند میلیون دلار "هزینه" یا "سودآوری" در میان باشد، ‎#برانکو هر سال بهتر از پارسال و ‎#شفر هر روز بدتر از دیروز باشد یعنی کارنامه سرمایه‌گذاری مشخص شده و بدیهی است ‎#پرسپوليس به دنبال تمدید و ‎#استقلال به فکر آلترناتیو باشد.
۱۱۳۹ ۱۱
#استقلال با دو بازی کمتر دو امتیاز با #پرسپولیس ، تیم چهارم جدول، اختلاف داره و ۱۱ امتیاز از #پدیده صدرنشین کمتر. یعنی استقلال بحران زده میتونه جای یکی از چهار تیم بالای جدول رو بگیره و شانس صود داشته باشه؟ سه تیم بالای جدول پرسپولیس و #تراکتور و #سپاهان هستند که بعیده ادامه فصل کمتر از استقلال امتیاز بگیرند. پدیده هم شاید قهرمان نشه، اما بعیده تیم #گل_محمدی بقدری افت کنه که بشه ۱۱امتیاز اختلاف رو جبران کرد. با حذف از جام حذفی، میشه از همین الان ادعا کرد که استقلال #سهمیه آسیایی رو از دست داده؟
۱۱۰ ۵
کاریکاتور: وزارت ورزش به #استقلال و‌ #پرسپولیس به یک چشم نگاه می‌کند/ کارتون: محمدرضا میرشاه‌ولد
آی اسپورت - #a1364a76
۸۳ ۳۱
زیرسوال بردن افتخارات #استقلال و #پرسپولیس از سوی هواداران تیم رقیب بخشی است از فرهنگ رواج یافته سیاسی تمام این سال‌ها. گزینه اصلاح‌‌طلب بد و اصول‌گرای بد و احمدی‌نژادی بد و معتدل بد و استقلالی بد و پرسپولیسی بد، کشور را نابود می کند. خوبی ها و افتخارات طرف مقابل را به رسمیت بشناسیم. دور شدن از همدیگر سودی ندارد.شرم آور است بخواهیم برای کری خواندن، هویتی را زیر سوال ببریم که جزو افتخارات ملی و بخشی از کارنامه فوتبال ایران در میادین بین المللی است. همین حالا هم کم داریم.کمترش نکنیم و کمترش نخواهیم.
۹۰ ۱۵
تصمیمات اشتباه #فتحی دامنه حاشیه و تنش را تا نیمکت #استقلال کشانده. شروع به کار فتحی با ناتوانی در حفظ بازیکنان همراه بود.
انتصاب اصغر حاجیلو به سرپرستی تیم در حالی که او کارنامه پراشتباهی در این پست داشته و حالا انتصاب پرویز مظلومی به سخنگویی باشگاه که بمباران رسانه‌ای او تمامی ندارد. همه اینها باعث بروز اختلاف نظر و عمل پیرامون مسائل فنی و انضباطی در حوزه فعالیت #شفر شده.
۸۲ ۸
بازنده‌های #دربی را بشماریم:

#علیرضا_فغانی قضاوت غیر معمولی داشت. او با سوت‌های متعدد و بعضا اشتباه تا می‌توانست بازی را از جریان انداخت! انگار حوصله هیجان انگیز شدن بازی را نداشت!

#استقلال به تلافی دربی سوپرجام و با این تصور که پرسپولیس روی السد متمرکز است وارد دربی شد تا برنده شود. اما باز هم پرسپولیس بود. کمی بهتر!

#پرسپولیس ماهینی را از دست داد و برای بازی با السد کارش سخت‌تر شد. انتظار طرفدارانش را برآورده نکرد.

#سازمان_لیگ یک دربی دیگر برگزار کرد. در حاشیه بازی هر کاری که می‌شد برای فرهنگ‌سازی بکند کرد اما دریغ از ذره‌ای همت برای بالا رفتن سطح کیفی دربی.
۴۱ ۵
عکس تیمی #استقلال در ابتدای دربی: قاب ماندگار هادی نوروزی در دست رحمتی
آی اسپورت - #56b3ca2d
۳۱
آقای #شفر معذرت می‌خواهیم! این ماییم که #آلزایمر داریم!

این ماییم که فراموش کردیم سال گذشته شما #استقلال را در رده پانزدهم جدول تحویل گرفتیم و به مقام سوم رساندید. این ماییم که از یاد بردیم چطور دربی را بردید و این ماییم که فراموش کردیم که همیشه در هر حالتی محترمانه حرف می‌زنید
آی اسپورت - #61a57d05
۷۹ ۷
اختصاصی آی‌اسپورت؛ رونمایی از پیراهن #استقلال و #پرسپولیس برای دربی فردا
آی اسپورت - #bed1c91f
۱۸ ۳
همانگونه که #پرسپولیس حاضر نشد سوپرجام به تعویق بیفتد و خواستار جام شد، طبعا مدیران #استقلال هم نباید اجازه دهند که دربی مهرماه لغو شود، این موضوع خواسته اصلی هواداران استقلال است. احساساتی کردن جو و به وسط کشیدن موضوعات ملی جوگیری محض است و معنایی ندارد. از تشویق #السد در آزادی توسط هواداران قرمز هنوز ۲۴ ساعت نگذشته.
۷۹ ۶۳
آمار فنی #استقلال در شبی که شاگردان #شفر حذف شدند
آی اسپورت - #e8028626
۲۷ ۱
نگاه #ملی به بازی های #پرسپولیس و #استقلال رو دوست ندارم. اون استقلالی هایی که امروز از باخت پرسپولیس خوشحال میشن و اون پرسپولیسی هایی که با باخت استقلال جشن می گیرن رو درک می کنم. لطفا همه درک کنیم. چون هواداری فوتبال باشگاهی همه جا همینطوریه
۱۰۸ ۱۶
آمار فنی #استقلال در بازی رفت با السد
آی اسپورت - #5cb0bbd1
۱۹ ۳
قانونا هر چه در قرارداد هست، باید به طلبکار پرداخت شود. اما وجدان چی می گه؟ اگر مدیری اشتباه کرده و بیشتر از حقتون باهاتون قرارداد بسته، دلیل نمیشه بیت المال رو حق خودتون بدونید. این دو تا باشگاه خصوصی نیستند. جیب مردم رو نزنید، نمی‌خواد تو زلزله‌ها بهشون پس بدید.
#استقلال
#پرسپولیس
۱۷۲ ۹
جا داره طلبکارای #استقلال و #پرسپولیس یه تشکر و تقدیری از AFC بکنن. اگه قرار بود به امید فدراسیون و کمیته انضباطی و استیناف بمونن، احتمالا هیچ شانسی برای گرفتن حقشون نداشتن.
۳۱ ۱
اولین هایی که با باخت ۳-۱ #استقلال به السد ثبت شد

_اولین باخت خانگی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا فصل ۲۰۱۸
_اولین شکست خانگی استقلال در یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان
_اولین باخت استقلال برابر السد
_اولین باخت خانگی استقلال برابر یک تیم قطری
_استقلال برای اولین بار در لیگ قهرمانان در یک بازی خانگی سه گل خورد
_اولین بازی که استقلال با هدایت شفر سه گل خورد
آی اسپورت - #d99feed4
۲۲ ۲
بعد از شکست تلخ #استقلال از السد بهترین اتفاقی که افتاد این بود که پرسپولیسی‌ها به پیج اینستاگرام بغداد بونجاح یا باشگاه قطری نرفتند.
۱۰۰ ۸
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر