فهرست

آخرین پست‌ها

چند شب پیش کتاب "زن آینده" از کریستین بوبن را می‌خواندم. جایی نوشته بود: "امتیاز سالمندان و کوکان نامرئی بودن آنهاست". داشتم فکر می‌کردم چقدر شبیه شفر، در سایه بودن و دیده نشدن همه چیزی است که #استقلال از #منصوریان نگرفت و برعکس اما، تا دل‌تان بخواهد در سکنات و رفتار #شفر وجود دارد.
۱۰۶ ۶
از هفته پیش تا امروز این همه نوشتیم از داوری بازی قبلی؛ مدام گفتیم که پنالتی نبود و حق #استقلال را خوردند. از سر شب که گفتیم امروز فرشید اسماعیلی شبیه‌سازی کرده و این بار پنالتی استقلال اشتباه بوده، باز موج بد و بی‌راه شروع شد که «آآآآی لنگ اسپورت!»
باور کنید جمع تحریریه رنگارنگ است و تلاش همه برای حفظ تعادل بین نظرها. سخت نگیریم. از سر شب داریم تلاش می‌کنیم پیام‌های حاوی توهین جنسیتی و خانوادگی را حذف کنیم. خوب نیست. کاش مثل ترقه‌هایی که امروز زده نشد، بعضی حرف‌ها هم کم کم از ادبیات فوتبالی‌ها حذف شود.
۸۶ ۱۶
#استقلال آمار ۸۳درصد دقت پاس را به نام خود ثبت کرده که تنها ۴درصد کمتر از تیم اول چمپیونزلیگ، کاوازاکی ژاپن است
آی اسپورت - #2ea68253
۱۰۴
آمار فنی بازی #استقلال با العین
آی اسپورت - #6b9e943f
۲۳ ۲
تماشاگران #استقلال در ورزشگاه العین؛ گویا می خواستند عبارت فیفا فیرپلی را کنار هم بچینند اما چند حرفی جابه‌جا شده!
آی اسپورت - #bb6e7709
۳۱ ۲
تیم‌های ایرانی نیاز به حضور مداوم و پیاپی در سطح اوّل آسیا دارند تا به تدریج شخصیت حضور در این رقابت‌ها را پیدا کنند. سال گذشته پرسپولیس مقابل الهلال یا #استقلال برابر العین به دلایل اغلب فنّی شکستی سنگین پذیرا شدند امّا، در تصویری بزرگتر تیم‌های محبوب ما اساسا وصلهٔ ناجور قدرت‌هایی از شرق و غرب هستند که در آسیا برای خودشان جایی دست و پا کرده‌اند؛ تیم‌های ما غریبه‌اند. به تیم‌های‌مان فرصت تجربه و قد علم کردن در سطح بین‌المللی بدهیم. دست از سر «خریبین» و «عبدالرّحمن» برداریم.
من مشتاق پیروزی‌های #پرسپولیس برابر حتّی تیم دوم الوصلم و سخت منتظرم که استقلال انتقام شکست سال گذشته را از العین بگیرد. نه به مفهوم کلیشه‌ای ملّی‌گرایانه؛ بدنهٔ فوتبال ایران آن‌قدر نحیف است که نیاز به جهشی دست‌جمعی دارد. هر وقت جایی میان قدرت‌ها پیدا کردیم، توی آسیا هم هم‌دیگر را بدریم!
۸۶ ۲
چرا #سیامک_نعمتی که بازی با #السد دقیقه ۹۰ میاد تو و #گل میزنه، بازی با #استقلال خوزستان گل میزنه، جلوی دفاع اتوبوسی #گسترش میاد و گل میزنه، حتی تو #تعویض ها هم نبود؟
۱۷۴ ۱۳
اگه #شفر از اول فصل سرمربی #استقلال می شد، الان آبی ها واسه قهرمانی با #پرسپولیس رقابت می کردند نه اینکه امیدوار به نایب قهرمانی باشند
۱۸۶ ۲
‌شفر در ۱۶ بازی که مربی #استقلال بوده.

۲۷ گل زده / میانگین ۱.۶۸ گل زده در هر بازی
۵ گل خورده/ میانیگین ۰.۱۶ گل در هر بازی
۳۰ امتیاز/ میانگین ۱.۸۸ امتیاز در هر بازی

۱۱۳ ۵
اسپانسر و مالک یکسان #پرسپولیس و #استقلال تنها برای این یکی دو فصل گذشته نیست. از وقتی که پس از انقلاب این دو باشگاه پرطرفدار تهرانی دولتی شده‌اند، پدیده‌ی منحصربه‌فرد #اسپانسر یکسان دو تیم رقیب، پیش از این هم وجود داشته.
آی اسپورت - #28a5846a
۳۰
سوپر سیو #حسینی در بازی #استقلال با فولاد
آی اسپورت - #e4f1599c
۹۷ ۵
#تیام تبدیل به یک مهره کلیدی برای #استقلال شفر شد .دو بازی؛ سه گل و یک پاس‌گل
آی اسپورت - #c9a117a4
۱۱۵ ۵
#جپاروف در این مدت کوتاه حضور در #استقلال هم هوادارن زیادی دارد؛ روی سکوهای غدیر اهواز هم بودند کسانی که با پیراهن او به ورزشگاه آمده باشند.
آی اسپورت - #976e1dbf
۹۷ ۲
#استقلال سومين و #تراكتور هشتمين تيم برتر در آمار دقت پاس

آی اسپورت - #878c3f18
۹۳ ۲
برخلاف یک کلاغ چهل کلاغی که راه افتاده، #الهلال در سکوت ابتدای بازی با #استقلال به قربانیان سانحه #هواپیمای_آسمان بی‌احترامی نکرده. آنها در میانه زمین نایستادند اما تصاویر نشان می‌دهد به احترام قربانیان سرجای‌شان ایستاده‌اند و سکوت کرده‌اند
آی اسپورت - #4012a025
۸۳ ۲
‍ ۱۳شوت در چارچوب، نشان از برتری مطلق #استقلال در محوطه جریمه الهلال دارد. این در حالی است که الهلال فقط سه شوت در چارچوب را به نام خود ثبت داشت.
آی اسپورت - #c66f1faf
۱۳۸ ۱
آمار فنی بازی #استقلال با #الهلال
آی اسپورت - #4e6bd60b
۱۰۷
#استقلال به اولین تیم ایرانی تبدیل شد که به رکورد ۲۰۰ گل در آسیا رسیده.
۱۵۴
هواداران #استقلال در عمان؛ آنها با پرچم دوستاره آبی از تیم‌شان حمایت می‌کنند
آی اسپورت - #ea857bba
۱۳۰
#پاس شاید تیم پرطرفداری نبود. اما جذاب بود. شخصیت داشت. همیشه یقه #پرسپولیس و #استقلال را می‌گرفت. کلی خاطره برای فوتبالی‌ها ساخت. کاری که هیچ تیم تهرانی در این سال‌ها نکرده. اگر قرار به نبودن و نابودی و سقوط بود ترجیح می‌دادم #پیکان و #سایپا نباشند
۵۱ ۶
از زمان مربیگری #شفر ، #باقری ۱۳بار در ترکیب اصلی قرار گرفته که در این مسابقات #استقلال فقط ۳بار گل خورده؛ در ۵بازی بدون باقری استقلال ۵گل دریافت کرده
۱۰۰ ۱
#اكوالا مهاجم كامرونى كه مدیران #استقلال به دليل "اضافه وزن" ديپورت كردند، با داليان چين قرارداد بست. اميدواريم "گوشواره" اين بازيكن در تصميم استقلال بى‌تاثير بوده باشه!
آی اسپورت - #d57d61eb
۳۳
آمار کامل دیدار #استقلال با الریان ؛ برتربی آبی‌ها در کام‌بک جذاب
آی اسپورت - #e5859eec
۱۰۳ ۵
#مجتبی_جباری، همسر، پسر و دخترش خانوادگی به استادیوم رفتند تا بازی #استقلال با الریان را در ورزشگاه دوحه تماشا کنند.
آی اسپورت - #1e382318
۱۲۲ ۱
هواداران عرب زبان #استقلال در ورزشگاه الریان
آی اسپورت - #7f552e45
۱۰۰ ۶
نکته آماری؛ در صورتی که مهاجمان #استقلال این فصل هم ۱۰گل یا بیشتر از آن نزنند، طلسم دو رقمی نشدن گلزنان آبی ۳ساله خواهد شد!

۲۵ ۱
گاف صداوسیما در انتشار آمار بازی #استقلال با سپیدرود
موقعیت خطرناک؛ استقلال ۲-۱ سپیدرود
نتیجه بازی؛ استقلال ۳-۰ سپیدرود
آی اسپورت - #8d5f0255
۴۱ ۲
«تصویربرداری نامناسب صدا و سیما». اعتراض به صدا و سیما در تابلوهای تبلیغاتی پشت دروازه در بازی #استقلال با سپیدرود
آی اسپورت - #930f721e
۳۲
تشویق #علی_کریمی در ورزشگاه آزادی از سوی هواداران #استقلال
۴۷ ۵
سلفی هواداران با بویان، هافبک مقدونیه‌ای #استقلال
آی اسپورت - #5e0fb4d4
۲۰
سر بازی حذفی با #استقلال به صدا و سیمای #آبادان بابت کیفیت فاجعه‌بار تصویر و گزارش یک‌طرفهٔ گزارشگر انتقاد شد. چند روز بعد در بازی با #پرسپولیس شاهد حاصل این انتقادها و واکنش شدید صدا و سیما هستیم؛ هیچ. همان آش و همان کاسه.
۹۰ ۶
فرمول آسیب شناسی این فصل #پرسپولیس و #استقلال: #طارمی و #افتخاری باید مورد عنایت قرار ‌گیرند؛ چه تیم ببرد چه ببازد، چه آنها عضو باشگاه باشند یا نباشند!
۴۹ ۲
گلی که #تیام خرید جدید #استقلال به #میلان زده؛ او ده ماه پیش در بازی #امپولی با میلان این گل را زد
۹۶ ۱
بنری که هواداران #استقلال برای #مجتبی_جباری به فولادشهر آوردند
آی اسپورت - #c3073354
۱۰۸
پارچه نوشته عجیب تماشاگران #آبادان علیه #استقلال
آی اسپورت - #7dcdd6ff
۳۵ ۱۳
گوجه و لیمویی که تماشاگران آبادانی با پرتاب آنها از #استقلال پذیرایی کردند
آی اسپورت - #14a3a3b8
۳۳ ۲
شادی گل خاص #شجاعیان در آبادان؛ انگار بازیکنان #استقلال هم از این مدل شادی خوششان آمده!
آی اسپورت - #5032ced1
۱۰۹ ۱
چگونه یک #گزارشگر می تواند اینقدر «هوادارانه» بازی را گزارش کند؟ علی عرب‌زاده گزارشگر #آبادان طوری به گل #استقلال واکنش نشان داد تا همه بفهمند ناراحت شده! شاید همشهری‌هایش از این تعصب لذت ببرند اما به نظر شما این رفتار برای دیگر تماشاگران تلویزیونی هم مطبوع است؟
۱۰۷ ۱۱
جایگاه عجیب در ورزشگاه #آبادان که به زحمت در اختیار هواداران #استقلال قرار داده شد!
آی اسپورت - #af7f65d7
۲۹ ۳
#داریوش_شجاعیان در نیم فصل دوم برای #استقلال
۵ بازی
۲ گل
۳ پاس گل
۱۱۵ ۱
توییت کنایه‌آمیز #ماهینی به تیتر چند روز پیش روزنامه #استقلال‌جوان
آی اسپورت - #33dba1b9
۱۶۰ ۶
آمار عالی #بیت‌سعید پس از جدایی از #استقلال

٤ گل، یک پاس گل در ۳۹۵ دقیقه
۱۰۰ ۲
‏⁧‫#استقلال‬⁩ و ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ ندارد؛ هر هفته دخترانی هستند که برای فرار از ممنوعیت‌ِ ورود به ⁧‫#ورزشگاه‬⁩، به شمایل مردانه و ⁧‫#ریش‬⁩ پناه می‌برند. مخالفان ورود ⁧‫#زنان‬⁩ به ورزشگاه از این اتفاقات خجالت‌زده نیستند؟ مقایسه دخترانِ ریش‌دار ایرانی و زنان عربستانی، فصل شرم‌آوری در تاریخ ماست
۹۲ ۱۳
پس از آن همه موقعیتی که از دست رفت و شعارهایی که تماشاگران علیه او دادند، حالا این دبل لذت‌بخش‌تر است: فریادهای #قربانی پس از گلی که برای #استقلال زد!
آی اسپورت - #284b6874
۳۲ ۱
#رحمتی با این رفلکس پنالتی سینک را مهار کرد تا #استقلال یک #کلین‌شیت دیگر را ثبت کند.
آی اسپورت - #c592b826
۳۰ ۱
#استقلال در روزی که ۲۴هزار تماشاگر آبی را به ورزشگاه کشانده بود، با ۴گل از هوادارانش پذیرایی کرد. این صحنه برای ابتدای بازی است که آبی‌ها با این پرچم بزرگ همه را غافلگیر کردند
آی اسپورت - #13eae24b
۱۰۴ ۱
پشتک واروی #جپاروف پس از گل اول #استقلال
آی اسپورت - #b3964ed8
۱۱۳ ۳
دوستان طوری از قرارداد #طارمی ایراد می‌گیرند انگار فراموش کردند که #فرهاد_مجیدی چطور غیرقانونی به لیست#استقلال اضافه شد یا #پروپئیچ که این یکی بعد از پایان زمان رسمی نقل و انتقالات یک نیمه کامل هم برای تیمش بازی کرد! طارمی به عنوان بازیکن آزاد به پرسپولیس پیوسته و دوستانی که می‌خواهند از نمد اظهارات ناپخته این جوان برای خودشان کلاه بدوزند، بهتر است وقت تلف نکنند.
۱۱۲۶ ۳۸
#استقلال از یه پنجره نقل و انتقالاتی محروم بود یا دو تا؟
۳۵ ۱۱
بعد از بازی #پرسپولیس و #تراکتورسازی تو ورزشگاه آزادی، کاظم محمودی گفته بود: «همه تمهیدات لازم اندیشیده شده بود تا ۹۰دقیقه به صورت هماهنگ ۶۰هزار نفر فحاشی کنند و این توهین‌ها به صورت سازماندهی شده از سوی لیدرهای تیم میزبان انجام شد.» حرف درستی به نظر می‌رسید. حالا علی حاتم سرپرست سایپا درباره فحاشی‌های روز گذشته علیه #علی_دایی گفته: «مگر کنترل چند لیدر کار سختی است؟ چرا مدیریت باشگاه تراکتورسازی با این افراد برخورد نمی‌کند؟ متاسفانه رفتار برخی از تماشاگران تراکتورسازی در هر بازی بی‌پرواتر از بازی قبل می‌شود. آیا کنترل ۴ لیدر کار سختی است؟» حالا نظر شما چیست آقای محمودی؟ اصلا گیرم رقابت با #پرسپولیس و #استقلال این فحاشی‌ها رو توجیه کنه. اما علی دایی چرا؟ منتظریم ببینیم دوستان فحاشی به دایی در #تبریز رو چطور توجیه می‌کنن.
۶۱ ۲
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر