فهرست

آخرین پست‌ها

آرمن ساروخانیان معاون سردبیر روزنامه ایران ورزشی در توییتر نوشت:‌ «یک فوتبال‌نویس فرانسوی در کنایه به کیفیت فنی بازی رن - بوردو نوشته: با هر ضربه، توپ از شدت درد فریاد می‌کشد! او نمی‌داند چقدر خوش‌شانس است که بازی #استقلال و فولاد را ندیده. فکری به آنچه نکونام به فولادی‌ها آموخته معترض است، ولی یکی باید بپرسد که خودش برای شاگردانش چه داشته؟»
آی اسپورت - #d8997cd5
۳۴ ۱
علی ناصری روزنامه‌نگار ورزشی نوشت: «شیرین‌تر از برد پرگل امروز، تعویض‌های بی‌نقص #استراماچونی است. روی گل چهارم #استقلال، هر سه بازیکن تعویضی، نقش اصلی را ایفا کردند. حالا دیگر نگران نیستیم که فلان بازیکن در ترکیب با شد یا خیر، چرا که مهره اصلی استقلال کنار زمین است و راه رسیدن به موفقیت را خوب بلد است.»
آی اسپورت - #1b04d338
۲۴
یکی از سوژه‌های تمرین #استقلال در روزهای گذشته با #استراماچونی این بود که شب‌ها نمی‌توانند تا بیشتر از ۱۰ بیدار باشند، تمرینات طوری است که اصلاً نمی‌توانند بیدار بمانند.

آی اسپورت - #29d00cf9
۲۴
بازیکنی که هفته هفدهم فصل قبل برای اولین بار در لیگ برتر بازی کرد، به #استقلال پیوست. بلبلی فصل گذشته به طور متوسط در هر بازی، سه دریبل می‌کرد و ۲.۴ شوت می‌زد. ضمن اینکه در کمک به دفاع هم فعال بود و نزدیک به دو توپ از حریف می‌گرفت. در نهایت هم دو گل زد و یک پاس‌گل داد.
آی اسپورت - #effc22cc
۱۲ ۱
سیاوش یزدانی مدافع سپاهان خرید تازه #استقلال بود. بازیکنی که در دقت پاس، نبرد هوایی موفق و عملکرد دفاعی یکی از دو بازیکن برتر سپاهان بود. ضمن اینکه در هر بازی نزدیک به یک توپ از حریف می‌گرفت.
آی اسپورت - #0d24ecf3
۹
دشتی، خرید جدید #استقلال فصل قبل چهار گل زد و یک پاس‌گل داد. خرید جدید استقلال به طور متوسط در هر مسابقه یک شوت می‌زد و دو بازیکن حریف را با دریبل پشت سر می‌گذاشت. علاقه دشتی به دریبل، باعث افت کیفیت پاس‌های او شده و در ارسال پاس کلیدی و دقت پاس، جزو نفرات قعرنشین سایپا بود. ضمن اینکه نرخ تبدیل شوت به گل دشتی هم عدد نسبتا خوب بیست درصد بود.
آی اسپورت - #9313625d
۱۰
ریگی، خرید جدید #استقلال فصل گذشته در همه دقایق لیگ حضور داشت و برای پدیده بازی کرد. ریگی به طور متوسط ۱.۳ توپ از حریف می‌گرفت و چهار عملکرد دفاعی نظیر قطع پاس، دفع و بلاک ثبت کرد. ضمن اینکه دقت پاس ۸۷ درصدی هم داشت.
آی اسپورت - #6da082f4
۹
سیاوش یزدانی، خرید جدید #استقلال با حضور در تمرینات سپاهان از هم‌تیمی‌های سابق خداحافظی کرد.
آی اسپورت - #11ced223
۱۶ ۱
برای فهمیدن سطح توانایی و درک روابط عمومی باشگاه #استقلال از شبکه‌های اجتماعی کافیست پوشش زنده حساب رسمی اینستاگرام این باشگاه از معارفه #استراماچونی را ببینیم.
امان از این انتصاب‌های نا‌به‌جا!
۲۰ ۱
آیا نمونه‌ای می‌شناسید که مدیران یک باشگاه از طریق رسانه‌ها بازیکنان را دعوت به مذاکره کنند؟ مدیران #استقلال جنجال سازی را با شفاف سازی اشتباه گرفته‌اند؛ به جای کشاندن مذاکرات به رسانه‌ها واقعیت را درباره #پاتوسی به هواداران بگویید.
۱۸ ۲
بیشترین شوت در چارچوب؛ #استقلال / آمار خط حمله استقلال در لیگ هجدهم متناقض بود. این تیم بعد از سپاهان بیشترین گل‌زده را ثبت کرد، و بعد از نفت مسجدسلیمان و استقلال‌خوزستان بیشترین تعداد بازی ناکام را در گلزنی داشت. آن هم در حالی که آبی‌ها بیشتر از هر تیمی در این فصل شوت در چارچوب زدند.

بیشترین شوت در چارچوب در لیگ هجدهم
استقلال ۴.۸
تراکتورسازی ۴.۳
سپاهان ۴.۲
آی اسپورت - #d371f4ca
۱۳
عملکرد #استراماچونی سرمربی جدید #استقلال

۴۵ درصد برد
۳۲ درصد شکست
۲۳ درصد مساوی
آی اسپورت - #adf77f67
۱۱
#استراماچونی بیست و پنجمین مربی تاریخ باشگاه #استقلال شد

آی اسپورت - #b883db5b
۱۸ ۱
آیا یک اسکرین شات تقطیع شده نشانه‌ی دلالی #شفر است؟ حالا هم مجیدی گفت با حسینی پانصد میلیون ارزان‌تر از قیمت مورد انتظار توافق کرده بود؛ پس با این منطق مجیدی هم دلال است! #خطیر پختگی و ظرفیت لازم برای این جایگاه را ندارد و به جای اینکه جمع‌کننده حاشیه‌ها باشد تبدیل شده به عامل حاشیه سازی برای #استقلال
۴۳ ۱
باید قبول کرد که #عرب بدتر از #گرشاسبی و #افتخاری و گرشاسبی بدتر از #فتحی و #افشارزاده بوده اند. #طاهری هم بهتر از دو مدیر بعدی #پرسپولیس. اما برگ برنده #برانکو باعث می شود تا نتوان به راحتی با فتحی و افشارزاده مقایسه کرد.
هواداران #استقلال چون طعم برانکو را نچشیدند، گمان کردند #وزیر با استقلال عناد دارد. هواداران پرسپولیس هم چون طعم جام های برانکو زیر زبانشان مانده بود، متوجه نشدند که چه مدیران بی کفایتی بلای جان تیمشان شده است.
۷۶ ۹
اگر واقعاً باشگاه #استقلال به اندازه حفظ بازیکنان کلیدی این تیم پول ندارد پس چه نیازیست به برداشتن سنگ‌های بزرگی مثل #استراماچونی و دیگر اسم های بزرگ؟! مربی حرفه‌ای امکانات حرفه‌ای می‌خواهد، تجربیات ناموفق شفر، توشاک، لیکنز و ساغلام و دیگران را فراموش نکنید. مربی و بازیکن گرانقیمت هیچ‌گاه موفقیت را تضمین نکرده‌اند.
۲۱ ۳
خروجی‌های سرشناس #استقلال در تابستان‌ها

تابستان ۹۶: کاوه رضایی (بهترین مهاجم)، رابسون جانواریو (بهترین دفاع)

تابستان ۹۷: مجید حسینی (بهترین دفاع)، امید ابراهیمی (بهترین بازیکن)، سرور جپاروف (تنها هافبک بازیساز)، مامه تیام (بهترین گلزن)

تابستان ۹۸: الهیار صیادمنش (بهترین استعداد)، آیاندا پاتوسی (بهترین بازیکن)
آی اسپورت - #782df563
۴۸ ۱۲
‏باشگاه ‎#استقلال بعد از پایان فصل اعلام کرد که در فصل نقل و انتقالات بنا رو بر شفاف سازی گذاشته؛ به جای شفاف سازی درباره برنامه های باشگاه و تکلیف این تیم برای فصل بعد رسیدیم به شاخ و شونه کشیدنای کاپیتان های سابق و فعلی!
لذت سفره را برده و سپس دست همدیگر را رو می‌کنند!
ننگ بر شما!
۴۱ ۲
‏ایسما هر موقع بازی کرد یکی از بهترین های استقلال بود و حالا بدون هیچ توضیحی در حالی که با باشگاه قرارداد داره از تیم جدا میشه؛ این تصمیمات رو چه کسی داره توی باشگاه ‎#استقلال میگیره؟؟
۳۱ ۱۲
‏فرهاد مجیدی تبدیل به یک تهدید جدی برای مدیران و باشگاه ‎#استقلال شده؛ نفر اول بودن به او مزه داده و دستیار بودن را برنمی تابد؛ از طرفی اگر مربی جدید او را نخواهد باید با اولین باخت یا شکست منتظر شعار تماشاگران علیه کادر فنی و تشویق فرهاد باشیم؛مثل همان اتفاقی که برای حمید استیلی در #پرسپولیس افتاد. برای مدیران نه راه پس مانده نه پیش!
آی اسپورت - #4ebe1510
۳۳ ۱
طرح اختصاصی آی‌اسپورت/ توافقات اولیه با #استراماچونی؛ شنبه سرمربی #استقلال می‌شود؟
آی اسپورت - #311a38a7
۲۶ ۶
طرح اختصاصی آی‌اسپورت : #پاتوسی هافبک #استقلال، با کسب نمرات لازم, به عنوان بهترین بازیکن لیگ‌برتر هجدهم شناخته شد.
آی اسپورت - #a0f90f4a
۲۶ ۳
▫️▪️▫️طرح اختصاصی آی‌اسپورت: خسرو حیدری که سه عنوان قهرمانی لیگ‌برتر همراه با تیم‌های سپاهان و استقلال ‌را در کارنامه دارد، فردا در بازی #استقلال با سپیدرود از فوتبال خداحافظی می‌کند.
آی اسپورت - #90d6babc
۳۲ ۱
#استقلال در سه بازی آخر سرمربیگری شفر و سه بازی نخست با فرهاد مجیدی.آمار فنی خبر از پیشرفت استقلال حداقل در کوتاه مدت می دهد.
آی اسپورت - #680f0f36
۸ ۲
فعال‌ترین بازیکنان #استقلال و الدحیل در زمان مالکیت توپ؛ فرشید باقری در ۲ بازی از ۴ بازی استقلال حضور داشته و آمار ۷ شوت و یک گل را ثبت کرده و پاتوسی بازیکن کلیدی استقلال در این بازی‌ها بوده.
آی اسپورت - #4bd0c32e
۱۲
چهار گل زده در گام اول برابر استقلال خوزستان، پرگل‌ترین شروع یک مربی با #استقلال در ادوار مختلف لیگ برتر بود. رکوردی جالب که توسط فرهاد مجیدی به ثبت رسید.
آی اسپورت - #12e95cb4
۱۲
#استقلال حالا با داشتن ۱۷ گلزن مختلف در این فصل، رکورددار لیگ هجدهم از این حیث است. رضا کریمی، جدیدترین بازیکن آبی‌ها بود که در هفته ۲۸ به این جمع اضافه شد.
آی اسپورت - #34897472
۱۲
معضل گل اول بلای جان #استقلال در این فصل شد/ باوجود داشتن یکی از بهترین خطوط حمله لیگ با ۳۴ گل زده، شاگردان شفر ۱۲ بازی این فصل را بدون گل زده به پایان رساندند. بدترین آمار استقلال در تاریخ لیگ برتر!
آی اسپورت - #61bd6d56
۳۰
رامتین جباری روزنامه‌نگار ورزشی نوشت: «گل‌های خورده #استقلال؛ ۱۰، بهترین خط دفاعی لیگ. اما با ۱۰گل خورده وقتی ۵باخت دادی، یعنی ریخت و پاش؛ باخت‌های یک‌هیچِ بی‌موقع به جم، سپاهان، تراکتور، پرسپولیس و پدیده! پس، این تیم خوب نیم‌فصل دوم، وقتی از بزنگاه‌ها امتیاز نمی‌گیره، یعنی جامو به خودش باخته، نه به تیم دیگه‌یی!»
آی اسپورت - #dd372d87
۲۸ ۳
قاب ویژه؛ اشک‌های مهدی رحمتی پس از شکست #استقلال مقابل پدیده
آی اسپورت - #c3273117
۲۰
عیسی عظیمی روزنامه نگار ورزشی نوشت: «خداحافظ ⁧‫#شفر‬⁩؟! باشه ولی بعدش چی؟ این همه میل به ویران کردن و زیر همه چیز زدن، طبیعی نیست. اگه یادمون باشه داریم از تیم دوم سوم جدول حرف می‌زنیم تو یه لیگ سپربه‌سپر و نفس‌گیر. ⁧‫#استقلال‬⁩ این جنگ رو جنگیده و هنوزم سرپاست. غوره/مویز... بعد هم شاکی هستیم که چرا درست نمیشه لامصب!»
آی اسپورت - #44ee1232
۲۲
کریمی بهترین بازیکن #استقلال در روز شکست از نگاه یازده
کریمی در این بازی با یک شوت زیبا تیر دروازه الهلال را لرزاند و با دو تکل موفق و سه نبرد هوایی موفق موثر در میانه زمین بود.
آی اسپورت - #b0068381
۱۶
ااستقلالِ لیگ هجدهم، در آستانه شکستن دو رکورد تاریخی در لیگ برتر قرار دارد. آبی‌های تهرانی تاکنون ۱۷ کلین شیت ثبت کرده، و تنها ۹ گل دریافت کرده‌اند. بهترین عملکرد ادوار لیگ برتر در این دو فاکتور، به پرسپولیس لیگ شانزدهم و استقلال خوزستانِ لیگ پانزدهم با ۱۴ گل خورده، و استقلال در لیگ دوازدهم با ۲۱ کلین شیت تعلق دارد. با توجه به بازی‌های آسان پیش رو، #استقلال لیگ هجدهم این شانس را دارد تا این دو رکورد را به نام خودش ثبت کند.
آی اسپورت - #ed140b04
۲۷ ۲
هفته پیش ⁧‫#استقلال‬⁩ تیمی بزرگتر و مسلح‌تر از سپاهان را شکست داد اما خبری از تشویق ایسلندی و هیجانات کاذب نبود. اجرای عدالت در دقیقه ۹۷ جلوی چشم بدخواهان استقلال، خوشحالی ویژه‌ای را می‌طلبید که کادرفنی استقلال بعد از بازی با سپاهان دریغ نکرد.
آی اسپورت - #aa4c2fd0
۸۱ ۱۹
پاتوسی ستاره، منشا تعویض طلایی/ #استقلال با درخشش مثلث هجومی اش بازی ۶امتیازی را برد. بر اساس آمار یازده منشا و پاتوسی با ۳پاس کلیدی یک پاس گل و یک گل موثرترین بازیکنان هجومی بازی بودند
آی اسپورت - #095a3409
۲۹
محمد نوریفر روزنامه نگار ورزشی پس از پیروزی شیرین #استقلال نوشت: «استقلال شفر پس از مدتها ناکامی در بازیهای بزرگ، یک تیم بزرگ را شکست داد. حالا می‌توان به صعود در آسیا امیدوار بود و این که شاید در یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا یعنی خرداد همین فصل، دربی تهران تکرار شود. استقلال بعد از شادی‌های امشب باید به بازی با سپاهان فکر کند. مأموریت بعدی بازگشت به کورس قهرمانی لیگ برتر خواهد بود. همین جمعه!»
آی اسپورت - #d0510f8a
۳۵ ۵
مسابقات پیش‌روی #استقلال؛ فرصتی برای بازگشت به رویا

آی اسپورت - #fc611e9e
۲۲
عیسی عظیمی روزنامه‌نگار ورزشی نوشت: «عصبانیت پس از شکست دربی قابل درکه ولی هوادار فوتبال ایران معمولاً بینشی در مورد شرایط و چشم‌انداز تیمش از خودش نشون نمی‌ده. ⁧‫#استقلال‬⁩ که در شرایط بد الانش با بدشانسی از کورس عقب افتاده، سزاوار این شعارها نیست. کی می‌خواین به تیمتون کمک کنین پس؟»
آی اسپورت - #7652d23e
۲۲ ۳
فرشاد کاس‌نژاد روزنامه‌نگار ورزشی نوشت: «پروژه‌ی ⁧‫#استقلال‬⁩ با ⁧‫#وینفرد_شفر‬⁩ یک پروژه‌ی امیدوارکننده و جذاب نیست. واقعیتی تلخ و پرهزینه برای باشگاه استقلال»
آی اسپورت - #0eedc36d
۳۷ ۲
فاطمه صمدی روزنامه‌نگار ورزشی نوشت: «نمایشی که باید #شفر تمامش کند... در روزی که #استقلال بازی مهم دربی را باخته وینفرد شفر به این اشاره می کند که شاید یک نفر در استقلال از باخت ما ناراحت شده باشد.جملات کنایه آمیز شفر دیگر تکراری و تلخ شده، او درست مثل قبل از دربی که به خطیر در دفاع از داور خارجی کنایه زد، بعد از شکست استقلال حرف هایش حاشیه ساز می شود. چرا؟ شفر بهتر است این بازی را تمام کند و جواب این سوال را بدهد که چرا وقتی سرمربی تعیین کننده پنالتی زن بازی است، به گفته خودش رحمتی پنالتی زن را انتخاب کرده است؟ اختیارات سرمربی در استقلال چیست؟»
آی اسپورت - #9027da72
۵۴ ۳
#استقلال با دقت بیش‌تری بازی را آغاز کرد و فرصت‌های بهتری را خلق کرد؛ اما به‌دلیل فرصت‌طلب نبودن مهاجمین نتوانست به گل برسد. در طرف دیگر #پرسپولیس فرصت‌های کمی را خلق کرد ولی با استفاده موثر از موقعیت‌ها توانست به گل دست یابد. نکته دیگر این مسابقه، برتری دفاع‌های کناری پرسپولیس بود. نادری و شیری به خوبی توانستند در این مسابقه ایسما و اسماعیلی را از جریان بازی خارج کنند‌؛ اما در طرف دیگر، زکی‌پور و منتظری در یک در مقابل یک‌ها ناکام ماندند تا ترابی، رفیعی و نورالهی بتوانند به راحتی کانال‌های کناری استقلال را در اختیار بگیرند.
۵۴ ۱
فرشید اسماعیلی قهرمانی #استقلال را فدای خودخواهی خودش کرد. او که پیش از این با یک گل و یک پاس گل در دربی ۸۴ حسابی در دل هوادارا جا گرفته بود می‌خواست با یه چیپ خودش را در دربی جاودانه کند و بی توجه به اینکه میلیون ها هوادار منتظر برگشت تیم‌شان به بازی بودند، با یک چیپ بد و خودخواهانه یاس و نا امیدی را به اردوگاه آبی ها آورد.
آی اسپورت - #54786426
۶۶ ۴
#استقلال در ۱۰ بازی آخر خود صاحب ۹ پیروزی شده و فقط یک باخت مقابل تراکتورسازی داشته است! این در حالی است که شاگردان شفر در دوازده هفته ابتدایی فقط ۳ پیروزی داشتند! آنها در این مدت ۲۴ گل زده‌اند و فقط دو گل دریافت کرده‌اند.
آی اسپورت - #ef85ca8f
۳۱
#استقلال با شکست نفت مسجدسلیمان به پیروزی شماره ۱۵۰ در مسابقات خانگی تاریخ لیگ‌برتر رسید
آی اسپورت - #2cadb53c
۴۳
منشا، کولی، پاتوسی و ایسما در ضیافت شام باشگاه #استقلال
آی اسپورت - #a519deb6
۴۵
طرح روز از حمید سحری: سه خارجی #استقلال
آی اسپورت - #f1bdc173
۳۸ ۳
این صحنه از سوی هواداران هر تیمی در هر ورزشگاهی در دنیا اتفاق بیفتد، کارگردان تلویزیون از خیر اتفاقات درون زمین می‌گذرد تا اتفاق روی سکوها به تصور کشیده شود. اما در بازی ⁧‫#استقلال‬⁩ با ذوب، کارگردان در این صحنه دستور داده نمای نزدیک‌تر از بازی بگیرند تا چیزی از سکوها دیده نشود!
آی اسپورت - #999d15cf
۲۱۱۴ ۸
پژمان راهبر روزنامه نگار ورزشی درباره خرید تازه #استقلال نوشت: «خارق العاده! تاثیر مستقیم روی هر ۵گل استقلال در دو بازی. #پاتوسی با چوب جادو به تهران آمده.»
آی اسپورت - #e1d9057d
۴۵
#استقلال به عنوان اولین تیم تاریخ لیگ برتر موفق شد به آمار ۸۰۰گل زده در تمام ادوار مسابقات برسد.
آی اسپورت - #d5d2df54
۵۱
پاتوسی با گلزنی برابر ذوب تبدیل به اولین بازیکن خارجی شد که در لیگ برتر برای #استقلال به ذوب آهن گل زده.
آی اسپورت - #a50d3694
۳۷
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر