فهرست

آخرین پست‌ها

عیسی عظیمی روزنامه نگار ورزشی نوشت: «خداحافظ ⁧‫#شفر‬⁩؟! باشه ولی بعدش چی؟ این همه میل به ویران کردن و زیر همه چیز زدن، طبیعی نیست. اگه یادمون باشه داریم از تیم دوم سوم جدول حرف می‌زنیم تو یه لیگ سپربه‌سپر و نفس‌گیر. ⁧‫#استقلال‬⁩ این جنگ رو جنگیده و هنوزم سرپاست. غوره/مویز... بعد هم شاکی هستیم که چرا درست نمیشه لامصب!»
آی اسپورت - #44ee1232
۲۲
هفته پیش ⁧‫#استقلال‬⁩ تیمی بزرگتر و مسلح‌تر از سپاهان را شکست داد اما خبری از تشویق ایسلندی و هیجانات کاذب نبود. اجرای عدالت در دقیقه ۹۷ جلوی چشم بدخواهان استقلال، خوشحالی ویژه‌ای را می‌طلبید که کادرفنی استقلال بعد از بازی با سپاهان دریغ نکرد.
آی اسپورت - #aa4c2fd0
۸۱ ۱۹
عیسی عظیمی روزنامه‌نگار ورزشی نوشت: «عصبانیت پس از شکست دربی قابل درکه ولی هوادار فوتبال ایران معمولاً بینشی در مورد شرایط و چشم‌انداز تیمش از خودش نشون نمی‌ده. ⁧‫#استقلال‬⁩ که در شرایط بد الانش با بدشانسی از کورس عقب افتاده، سزاوار این شعارها نیست. کی می‌خواین به تیمتون کمک کنین پس؟»
آی اسپورت - #7652d23e
۲۲ ۳
فرشاد کاس‌نژاد روزنامه‌نگار ورزشی نوشت: «پروژه‌ی ⁧‫#استقلال‬⁩ با ⁧‫#وینفرد_شفر‬⁩ یک پروژه‌ی امیدوارکننده و جذاب نیست. واقعیتی تلخ و پرهزینه برای باشگاه استقلال»
آی اسپورت - #0eedc36d
۳۷ ۲
این صحنه از سوی هواداران هر تیمی در هر ورزشگاهی در دنیا اتفاق بیفتد، کارگردان تلویزیون از خیر اتفاقات درون زمین می‌گذرد تا اتفاق روی سکوها به تصور کشیده شود. اما در بازی ⁧‫#استقلال‬⁩ با ذوب، کارگردان در این صحنه دستور داده نمای نزدیک‌تر از بازی بگیرند تا چیزی از سکوها دیده نشود!
آی اسپورت - #999d15cf
۲۱۱۳ ۸
اسقبال از ⁧‫#هانی_کرده‬⁩ در تمرین ⁧‫#استقلال‬⁩؛ او که آبان‌ماه از سوی پلیس امنیت دستگیر شده بود، پس از آزادی، عکسی قدیمی از حضورش در تمرین آبی‌ها را منتشر کرده. کاش سرپرست تیم سخت‌گیرانه‌تر میهمانان را به تمرین راه بدهد... البته که حاجیلو دست در دست هانی مشت کرده و گویا از هواداران اوست
آی اسپورت - #46230df2
۱۴۴ ۳۲
افتتاحیه لیگ برتر با نقش‌آفرینی سجاد آقایی و روح‌الله باقری در ترکیب اصلی ⁧‫#استقلال‬⁩ و با گمنام‌هایی چون طاهرخانی، نوراللهی، خادم‌پور، کارگر و حیدری رو نیمکت تیمِ شفر؛ چرا استقلال اینقدر خالی از بازیکن شده؟ مدیران استقلال که فرار را بر قرار ترجیح دادند مقصرند یا وزیر ورزش؟
آی اسپورت - #30d52ba0
۲۹ ۶
چرا صدای اعتراض هواداران ⁧‫#استقلال‬⁩ به وزیر ورزش را در صداوسیما سانسور کردید؟ مگر نه اینکه صبح تا شب در برنامه‌های صبحگاهی تا شامگاهی همین صداوسیما، شدیدترین توهین‌ها را به وزرای کابینه ⁧‫#روحانی‬⁩ نثار می‌کنید؟ اعتراض چندهزار استقلالی خط قرمز شماست یا از صدای اعتراض مردم می‌ترسید؟
آی اسپورت - #c269c16b
۵۲ ۱۰
‏انصراف ⁧‫#استقلال‬⁩ از سوپرکاپ به قهرمانی ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ ختم شد. تاریخ بازی سوپرکاپ از ۱۳فروردین‌ماه نهایی شده بود ولی واکنش استقلال، سفر به ترکیه برای اردوی تدارکاتی بود. این رفتار پیش از این در سال ۸۷ هم از سوی پرسپولیس هم اتفاق افتاده بود. آیا وقت برخورد جدی و جریمه سنگین مالی نیست؟
۹۳ ۱۸
‏⁧‫#استقلال‬⁩ و ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ ندارد؛ هر هفته دخترانی هستند که برای فرار از ممنوعیت‌ِ ورود به ⁧‫#ورزشگاه‬⁩، به شمایل مردانه و ⁧‫#ریش‬⁩ پناه می‌برند. مخالفان ورود ⁧‫#زنان‬⁩ به ورزشگاه از این اتفاقات خجالت‌زده نیستند؟ مقایسه دخترانِ ریش‌دار ایرانی و زنان عربستانی، فصل شرم‌آوری در تاریخ ماست
۹۵ ۱۳
‏فست فود ⁧‫#علیرضا‬⁩ منصوریان در سعادت آباد بعد از باخت ⁧‫#استقلال‬⁩ در ⁧‫#دربی ، به دلیل ورود خسارت احتمالی از طرف هواداران استقلالی تعطیل شد.
آی اسپورت - #73a3da83
۴۹
‏تحقیرِ سخیفِ رقیب، تبعات خجالت‌آوری دارد؛ یک روز ⁧‫#استقلال‬⁩ شش تا می‌خورد، یک شب ⁧‫#پرسپولیس‬⁩. اینقدر سبک‌سر نباشیم، تعصب به معنای نادانی نیست
آی اسپورت - #817c4c55
۱۳۶ ۲۱
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر