فهرست

آخرین پست‌ها

باید قبول کرد که #عرب بدتر از #گرشاسبی و #افتخاری و گرشاسبی بدتر از #فتحی و #افشارزاده بوده اند. #طاهری هم بهتر از دو مدیر بعدی #پرسپولیس. اما برگ برنده #برانکو باعث می شود تا نتوان به راحتی با فتحی و افشارزاده مقایسه کرد.
هواداران #استقلال چون طعم برانکو را نچشیدند، گمان کردند #وزیر با استقلال عناد دارد. هواداران پرسپولیس هم چون طعم جام های برانکو زیر زبانشان مانده بود، متوجه نشدند که چه مدیران بی کفایتی بلای جان تیمشان شده است.
۷۶ ۹
فرمول آسیب شناسی این فصل #پرسپولیس و #استقلال: #طارمی و #افتخاری باید مورد عنایت قرار ‌گیرند؛ چه تیم ببرد چه ببازد، چه آنها عضو باشگاه باشند یا نباشند!
۸۱ ۲
#افتخاری مدیریت فوتبال را نمی‌فهمد، مثل قبلی ها و بدتر از تقریبا همه آنها. عملکرد افتخاری پر از نقطه‌های سیاه و روزهای تاریک است و هرکس او را بر این مسند گذاشته به اندازه افتخاری مقصر است. اشتباهات مدیریتی او را اگر بنویسیم طومار بلندی می‌شود که دل هوادار فوتبال را می‌لرزاند. قرارداد #جباری یکطرفه #فسخ شد اما آقایان بدانند عهدِ جباری و هوادار استقلال در قلب‌های آنها نوشته شده، مدیران خواهند رفت و ما می‌مانیم و جباری ها که در تمام این سالها، در پیروزی و شکست، در سختی و آسانی کنارهم بودیم و برای سربلندی استقلال جنگیدیم.
۱۲۱ ۱۱
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر