فهرست

آخرین پست‌ها

همه آن دخترانی که ریش مصنوعی گذاشتند و از بازرسی #استادیوم‌ها عبور کردند، شما که ته دلتان می‌خواستید این سد یک روز شکسته شود، رسانه‌هایی که سکوت نکردند و مصائب نوشتن از حقوق اجتماعی #بانوان را به جان خریدند از پیروزی بزرگی که امشب روی سکوها اتفاق افتاد سهم دارند. تبریک به همه؛ هرچند این همه چیزی نبود که می‌خواستیم.
۵۰ ۶
انگار یک دختر دیگر دیوار محدودیت‌ها را شکسته و به سکوهای آزادی رسیده است. باور نمی‌کنم مسئولان این اشتیاق را ندیده باشند و این حجم از بی‌اعتنایی به خواستِ مردم ناراحت کننده است. #آزادی و همه اماکن ورزشی حق#بانوان است و از آن سهم دارند. کاش شب بخوابیم و صبح دنیا جای بهتری باشد، تبعیض و تعصب جایش را به برابری و آزادیِ اندیشه داده باشد.
کاش حالا که بانوان خودشان دست به کار شدند و مبارزه را شروع کردند تنهایشان نگذاریم.
آی اسپورت - #eb65088c
۸۸ ۶
«چرا بانوان ما نباید به ورزشگاه بیایند؟ می‌خواهم بدانم «ایران» نام خانم است یا آقا؟ چرا بانوان #سوری می‌توانند به ورزشگاه بیایند اما خانم‌های ایرانی را از ورود به ورزشگاه منع می‌کنیم؟»

این که #قلعه‌نویی می‌خواهد از حضور #بانوان در ورزشگاه‌ها دفاع کند خوب است اما نه با این منطق. البته این اولین بارش نیست. قلعه نویی خیلی علاقه دارد چیزهایی را که این طرف و آن طرف می‌شنود و به نظرش خوب می‌آیند در مصاحبه‌هایش استفاده کند. اما خب گاهی از دستش درمی‌رود و واقعیت برملا می‌شود!‌
۴۳ ۱۰
‏برای جیوگانیک مربی موفق تیم ملی ⁧‫#بانوان‬⁩ روئینگ، بلیت گرفتند و از ایران رفت.چرا؟ وقتی تیم را برای اولین بارقهرمان آسیاکرد،با یکی ازبچه‌ها دست داده
آی اسپورت - #aaec5f06
۶۰ ۶
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر