فهرست

آخرین پست‌ها

به #برانکو اعتماد کنید. با تدبیر و تمهید او #محرمی و #نعمتی آنچنان تشنۀ بازی شدند، تا به ستارگانِ امروز پرسپولیس بدل گشتند. راز تثبیت قدرت این #پرسپولیس همین است که باید تشنه‌ی بازی باشی نه اشباع و شکم‌سیر. دربارۀ #مسلمان ‌هم در کار پرفسور مداخله نکنید. اگر محسن ماند که مطمئنا احیا خواهد شد و اگر رفت خدا به همراهش اما سرنوشت #رضاییان و #صادقیان و #سروش و دیگران پیش رویمان است. معمار تیم ما بهتر میداند که چه میکند. دوران پیش و پس از او گواه این مدعاست.
آی اسپورت - #8fa45b0e
۸۶۷ ۲۰
گفتن ندارد اما سطح مربیان خارجی، حتی مربیان درجه دوم و سوم اروپایی که به ایران آمده‌اند به مراتب از مربیان ایرانی بالاتر است. اما مساله اینجاست مربیان ایرانی به انتظار لحظاتی سر می‌کنند که #شفر دلار روی دلار بگذارد، #برانکو مطابق سلیقه شان تعویض نکند، قرارداد #کی‌روش به خیال شان ایهام داشته باشد، برای‌شان خبر ببرند دهان #کرانچار بوی الکل می‌دهد، یا بشنوند یک بطری در چند فرسخی #اسکوچیچ بود. این مواقع کارشناسان محترم ایرانی، پیشکسوتان محترم پایتخت، کانون مربیان و فلاسفه ایرانی، آهسته آهسته از پستو بیرون می‌آیند و وا مصیبتا سر می‌دهند. اما این روزها که باشگاه های ایرانی و فوتبال ملی سردمدار آسیا هستند خبری از آنها نیست که نیست.
۹۶ ۱۰
کاش دو چیز را خوب ببینیم. اول این‌ که #شفر و #برانکو تیم‌های ما را بهتر کرده‌اند؛ شوخی نیست دو تا صدرنشینی در آسیا پس از سال‌ها. و دوم این که، با وجود پیشرفت فنّی با حضور این کاربلدها، ما به شدّت ضعف داریم. هر دو تیم نهایت توان و بار فنّی‌شان را خرج این صعود کردند ولی در لحظه‌های بسیاری از این شش بازی دیدیم که تحت چه فشارهایی قرار گرفتند.
پس اگرچه نیمه‌نهایی سرخ‌آبی آسیا رویایی دوست‌داشتنی و قشنگ باشد، بخواهیمش و آرزو کنیم ولی چندان دل به آن نبندیم. ما مدّت‌هاست که از تیم‌داری حرفه‌ای عقب افتادیم.
۴۲ ۲
تیم‌ #برانکو انگار واسه ضد حمله طراحی نشده، وحید امیری و نوراللهی بارها سر توپ زدن و‌ بازی رو خوابوندن. امیدوارم نیمه دوم حسرت ضدحمله هایی که می‌شد زده بشه و‌ زده نشد رو نخوره تیم پرسپولیس
۳۸ ۲
#پرسپولیس با برانکو در فصل آینده هم جز بزرگترین شانس‌های قهرمانی خواهد بود. فقط حیف که #برانکو به این نتیجه رسیده که مسیر قهرمان شدن به هیچ‌وجه از جاده ی پرسپولیس زیبای دو فصل قبل نمی گذرد!
حالا این انتخاب پرسپولیسی هاست، حمایت برای هتریک در قهرمانی یا حذف برانکو به امید دیدن فوتبالی جذاب‌تر از تیم محبوب. انتخاب من؟ قطعا مورد نخست!
دلیل؟ قهرمانی ها در تاریخ می مانند و می شوند افتخار یک باشگاه و هوادارانش در آینده و در بلند مدت کسی چیزی از نوع فوتبال را به یاد نمی آورد!
۲۰۸ ۱۶
اگر همین الان هم مقابل #پرسپولیس #برانکو بنویسیم نقطه، سرخط.

باز هم این تیم یکی از زرین ترین برگ های #تاریخ #فوتبال ما خواهد بود.
۱۳۷ ۱
#برانکو کمی دل نازک شده انگار. همه این انتقادات فقط و فقط به خاطر باخت دربی است که پذیرفتنی نبود. پذیرفتنی نبود که شفر بعد از فقط پنج ماه که به استقلال آمده مچ پروفسور را بخواباند. وگرنه از یاد نبرده‌ایم که برانکو در این دو سال چه‌ معجزاتی در #پرسپولیس رقم زده. همین الان پرسپولیس برای قهرمانی از 5 بازی بعدی‌اش حتی یک امتیاز هم نمی‌خواهد. کافی است ذوب‌آهن یکی از 5 بازی‌اش را نبرد! می‌بینی آقای برانکو؟ خودت توقع‌ها را بالا برده‌ای.
۶۷ ۵
درست وقتی #صادق_محرمی با همان استایل خاص خودش بازیکنان استقلال را یکی یکی دریبل می‌کرد، فهمیدم که ما چه قدر بیچاره بودیم که ۶۸دقیقه #ماهینی را در سمت راست تحمل کردیم. چه قدر بیچاره بودیم که بهترین پاسور لیگ را به دلایل غیرفنی دراختیار نداشتیم چقدر بیچاره بودیم که با ترس و لرز به زمین آمدیم! بیشتر از باخت به السد و استقلال، رفتار این روزهای #برانکو نگران کننده است و با اعصاب هواداران بازی می‌کند.
۱۵۳ ۲۴
از حرف‌های #برانکو در نشست خبری روز گذشته معلوم بود که در سر او و بازیکنانش چه می‌گذرد. امروز هم در ارنج و تعویض و مدیریت بازی اشتباه کرد. بدترین روز برانکو. حتی بدتر از روزی که #پرسپولیس ۴-۰ به الهلال باخت.
۲۰۳ ۵
سورپرایز های ترکیب #برانکو توی #دربی به اندازه سورپرایزهای سریال‌های ترکی، شوکه کننده بود!
۱۵۳ ۲
بازی امروز با ذوب آهن احتمالا آخرین شانس رضا #مهاجری برای ماندن روی نیمکت #پدیده است. تیمی که از پنج مسابقه آخرش چهار شکست داشته و همه زنگ خطرها برای آنها به صدا در آمده. اگر امروز پدیده باخت و #پانادیچ دستیار سابق #برانکو به عنوان سرمربی بعدی این تیم انتخاب شد اصلا تعجب نکنید.
ابتدای فصل که پدیده بالای جدول بود هیچکس این تیره روزی را پیش‌بینی نمی‌کرد... باشگاهی که در خطر کسر دومین ۶ امتیاز به خاطر بدهی معوق است و آینده‌اش به شدت مبهم به نظر می‌رسد.
۱۸
عصبانیت #برانکو از برخورد بد نیروی انتظامی با جیمی جامپر #پرسپولیس
آی اسپورت - #b42c1ec3
۱۲۱
چند تا نکته از پرسپولیس-گسترش:
یک؛ دلیل سانترهای زیاد، دفاعی بودن تیم های حریف پرسپولیسه. اما راهکار نوین (بارسلونایی) باز کردن لایه های دفاعی با خلاقیت و کارهای ترکیبیه، نه سانتر.
دو؛ حضور و غیاب، بیشترین سهم از نمره #برانکو برای تو ترکیب بودن را داره.
سه؛ انگار #شایان_صلح تو هر پستی بهتر از دفاع چپه
چهار؛ #احمد_نورالهی حالا حالاها کار داره.
پنج؛تا حالا کسی دیده سانتر صادق محرمی به بازیکنان #پرسپولیس برسه؟ با این وضعیت شاید آیندش بهتر از علیرضا محمد نشه
۱۱۶ ۴
#برانکو دو ساله با #پرسپولیس تمدید کرد. بهترین خبر این روزهای پرسپولیس. اما #چالش بزرگی منتظر برانکوست. اگر بازیکن‌ها برای سال بعد تمدید نکنند، مجبور خواهد بود با تیمی ناقص فصل را شروع کند. اگر هم تمدید کنند، برانکو پایان فصل بعد با بازیکنانی روبروست که هم با تمدید قرارداد اعلام وفاداری کردند، هم شریک همه نتایج خوب این چند سال بوده‌اند و هم تقریبا همه در مرز سی سالگی هستند. با توجه به روحیه برانکو، بعید است که آنها را کنار بگذارد. آن‌وقت برانکوی۹۸ می‌شود مثل دل‌بوسکه۲۰۱۴
۱۰۹ ۱۱
« وقتی سرمربی تیم ملی بودم، در اجلاس برلین حاضر شدم که برانکو هم آنجا بود. مسلمان واقعی یعنی #برانکو. سه روزی که آنجا بودیم، برانکو تمام اطلاعات و تجاربش را در اختیار من گذاشت. »

بخشی از مصاحبه #قلعه‌نویی با رادیو تهران
۷۸ ۱
در نگاه بدبینانه نشانه‌هایی از احتمال عدم تمدید قرارداد #برانکو با #پرسپولیس وجود دارد. جدایی بی دغدغه سرتن چوک، قرارداد با زلاتکو ایوانکویچ بدون رزومه و پرمنتقد که قاعدتا پول خوبی نصیب برادر برانکو شده، انفعال برانکو در ماجرای جدایی طارمی، مشکلات عدیده باشگاه و از همه مهم‌تر وعده‌های مدیران پرسپولیس برای تدوام همکاری با پروفسور کروات.
۸۱ ۲
به قول عادل با هر متر و معیاری، عقل یا منطق، مصاحبه برانکو را نمی‌شود فهمید. اگر برای #برانکو مهره‌های کمر یک فوتبالیست از خودش، باشگاهش و هوادارانش مهم‌تر می‌شود باید دلیلش را در نوار پیوسته پیروزی های استقلال بیابیم. در اینکه زنگ خطر برای برانکو به صدا در آمده و تیمش از انحصار توجه رسانه‌ها و نگاهِ مردم بیرون آمده.
اگر همین حرف‌ها را #قلعه‌نویی می‌زد واکنش هواداران پرسپولیس چه بود؟ افسوس که #انصاف همیشه کلید واژه گم شده در قضاوت‌های ماست.
۳۷۹ ۳۳
چه زمستانی شده، زلزله پشت زلزله، باران و برف تعطیل، افزایش عوارض خروج، گرانی تخم‌مرغ، مسدود شدن تلگرام، آلودگی هوا، #پرسپولیس هم که بعدِ مدتها هواداراش استادیوم رو پُر کردن محروم میشه، فقط عرض اندام سعیدفتاحی رو کم داشتیم. آقای فتاحی بذار فوتبالی‌ها راجع به فوتبال "حرف" بزنن. #برانکو حرف نزنه کی حرف بزنه؟ اگه اعتراض و عصبانیت برانکو بهت مربوط میشه پاسخ شو بده اگر هم نمیشه چرا بهش میگی سکوت کن و حرف نزن؟
۱۰۶ ۷
#برانکو در ۶دیداری که مقابل #تراکتور مربیگری کرده هیچ وقت شکست نخورده. #پرسپولیس در زمان مربیگری برانکو برای اولین بار مقابل تیم #گل_محمدی موفق به ثبت کلین شیت شد.
۱۱۵ ۱
‏کاش یه بار برای همیشه بپذیرن فوتبال ایران برای پیشرفت ده تا #برانکو و #شفر و #کی‌روش لازم داره. رسما نجات داد #استقلال رو شفر.
۷۳ ۱۵
قاب روز: #برانکو پس از حذف در بازی با صنعت به دلیل ناراحتی در رختکن حاضر نشد و دقایقی پشت در رختکن قدم زد
آی اسپورت - #4ce202b6
۱۲۹ ۱
الان راحت‌ترین کار اینه که باخت رو بندازیم گردن منشا، علیپور، نعمتی و شاید هم #برانکو ولی باید قبول کنیم که غیر از آمادگی ذهنی و شانس چیز دیگه‌ای توی پنالتی‌ها دخیل نیست! توپ‌های پرسپولیسی‌ها سه بار به تور ننشست، توپ نفتی‌ها دوبار! باور کنید حل معادله مسابقه به همین راحتیه
۳۲ ۳
#برانکو، همیشه ناکام در حذفی؛ #پرسپولیس به ترتیب در فصل پانزدهم از سوی #ذوب آهن، در فصل شانزدهم از سوی #قشقایی! و در فصل هفدهم از سوی #صنعت_نفت از مسابقات حذف شد و در ناکامی هت تریک کرده.
۱۱۰ ۱
برخلاف خیلی‌ها که ده دوازده سال پیش #برانکو رو می‌کوبیدن و این سال‌ها برای زدن #کی‌روش رفتن تو تیمش، #محمدحسن_انصاریفرد با قدرت رو همون فرمون سابقه و کوتاهی نمی‌کنه در نیش زدن به برانکو. از این بابت فقط جناب کاشانی هیئت مدیره قابل قیاس با ایشون. یعنی همه چیز رو از زاویهٔ نقد به برانکو می‌بینن دوستان بعد سه فصل برتری تیم.
۲۲ ۱
پست اینستاگرامی #برانکو : این برد رو تقدیم به هوادار عزیز می‌کنیم که در حادثه رانندگی در هنگام بازگشت از تماشای بازی #پرسپولیس معلول شده!
آی اسپورت - #430b538e
۳۸
حیف که #برانکو است وگرنه حتما میشد ادعا کرد پشت تعویض‌های دقیقه۹۰ #شایان_مصلح، اسم مادرش بیشترین تاثیر رو داره! تعویض تکراری، عجیب، روی اعصاب که شاید توی محوطه توپی به پایی بخوره و مفید واقع بشه
۱۷۳ ۸
آمار #برانکو مقابل #قلعه‌نویی: ۶ بازی، ۴ برد، ۲ تساوی، ۱۱ گل زده، ۲ گل خورده، ۵ کلین شیت
۱۹ ۲
ناتوانی مربیان سابق پرسپولیس مقابل برانکو؛ در دو بازی گذشته #برانکو مقابل مربیان سابق #پرسپولیس به پیروزی رسیده. تیم‌های درخشان و دایی هر کدام دو گل از پرسپولیسِ برانکو خورده‌اند.

۳۷
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر