فهرست

آخرین پست‌ها

عصبانیت #برانکو از برخورد بد نیروی انتظامی با جیمی جامپر #پرسپولیس
آی اسپورت - #b42c1ec3
۱۲۱
چند تا نکته از پرسپولیس-گسترش:
یک؛ دلیل سانترهای زیاد، دفاعی بودن تیم های حریف پرسپولیسه. اما راهکار نوین (بارسلونایی) باز کردن لایه های دفاعی با خلاقیت و کارهای ترکیبیه، نه سانتر.
دو؛ حضور و غیاب، بیشترین سهم از نمره #برانکو برای تو ترکیب بودن را داره.
سه؛ انگار #شایان_صلح تو هر پستی بهتر از دفاع چپه
چهار؛ #احمد_نورالهی حالا حالاها کار داره.
پنج؛تا حالا کسی دیده سانتر صادق محرمی به بازیکنان #پرسپولیس برسه؟ با این وضعیت شاید آیندش بهتر از علیرضا محمد نشه
۱۱۶ ۴
#برانکو دو ساله با #پرسپولیس تمدید کرد. بهترین خبر این روزهای پرسپولیس. اما #چالش بزرگی منتظر برانکوست. اگر بازیکن‌ها برای سال بعد تمدید نکنند، مجبور خواهد بود با تیمی ناقص فصل را شروع کند. اگر هم تمدید کنند، برانکو پایان فصل بعد با بازیکنانی روبروست که هم با تمدید قرارداد اعلام وفاداری کردند، هم شریک همه نتایج خوب این چند سال بوده‌اند و هم تقریبا همه در مرز سی سالگی هستند. با توجه به روحیه برانکو، بعید است که آنها را کنار بگذارد. آن‌وقت برانکوی۹۸ می‌شود مثل دل‌بوسکه۲۰۱۴
۱۰۹ ۱۱
« وقتی سرمربی تیم ملی بودم، در اجلاس برلین حاضر شدم که برانکو هم آنجا بود. مسلمان واقعی یعنی #برانکو. سه روزی که آنجا بودیم، برانکو تمام اطلاعات و تجاربش را در اختیار من گذاشت. »

بخشی از مصاحبه #قلعه‌نویی با رادیو تهران
۷۸ ۱
در نگاه بدبینانه نشانه‌هایی از احتمال عدم تمدید قرارداد #برانکو با #پرسپولیس وجود دارد. جدایی بی دغدغه سرتن چوک، قرارداد با زلاتکو ایوانکویچ بدون رزومه و پرمنتقد که قاعدتا پول خوبی نصیب برادر برانکو شده، انفعال برانکو در ماجرای جدایی طارمی، مشکلات عدیده باشگاه و از همه مهم‌تر وعده‌های مدیران پرسپولیس برای تدوام همکاری با پروفسور کروات.
۷۶ ۲
به قول عادل با هر متر و معیاری، عقل یا منطق، مصاحبه برانکو را نمی‌شود فهمید. اگر برای #برانکو مهره‌های کمر یک فوتبالیست از خودش، باشگاهش و هوادارانش مهم‌تر می‌شود باید دلیلش را در نوار پیوسته پیروزی های استقلال بیابیم. در اینکه زنگ خطر برای برانکو به صدا در آمده و تیمش از انحصار توجه رسانه‌ها و نگاهِ مردم بیرون آمده.
اگر همین حرف‌ها را #قلعه‌نویی می‌زد واکنش هواداران پرسپولیس چه بود؟ افسوس که #انصاف همیشه کلید واژه گم شده در قضاوت‌های ماست.
۳۷۹ ۳۳
چه زمستانی شده، زلزله پشت زلزله، باران و برف تعطیل، افزایش عوارض خروج، گرانی تخم‌مرغ، مسدود شدن تلگرام، آلودگی هوا، #پرسپولیس هم که بعدِ مدتها هواداراش استادیوم رو پُر کردن محروم میشه، فقط عرض اندام سعیدفتاحی رو کم داشتیم. آقای فتاحی بذار فوتبالی‌ها راجع به فوتبال "حرف" بزنن. #برانکو حرف نزنه کی حرف بزنه؟ اگه اعتراض و عصبانیت برانکو بهت مربوط میشه پاسخ شو بده اگر هم نمیشه چرا بهش میگی سکوت کن و حرف نزن؟
۱۰۱ ۷
#برانکو در ۶دیداری که مقابل #تراکتور مربیگری کرده هیچ وقت شکست نخورده. #پرسپولیس در زمان مربیگری برانکو برای اولین بار مقابل تیم #گل_محمدی موفق به ثبت کلین شیت شد.
۱۱۵ ۱
‏کاش یه بار برای همیشه بپذیرن فوتبال ایران برای پیشرفت ده تا #برانکو و #شفر و #کی‌روش لازم داره. رسما نجات داد #استقلال رو شفر.
۷۳ ۱۵
قاب روز: #برانکو پس از حذف در بازی با صنعت به دلیل ناراحتی در رختکن حاضر نشد و دقایقی پشت در رختکن قدم زد
آی اسپورت - #4ce202b6
۱۲۹ ۱
الان راحت‌ترین کار اینه که باخت رو بندازیم گردن منشا، علیپور، نعمتی و شاید هم #برانکو ولی باید قبول کنیم که غیر از آمادگی ذهنی و شانس چیز دیگه‌ای توی پنالتی‌ها دخیل نیست! توپ‌های پرسپولیسی‌ها سه بار به تور ننشست، توپ نفتی‌ها دوبار! باور کنید حل معادله مسابقه به همین راحتیه
۳۱ ۳
#برانکو، همیشه ناکام در حذفی؛ #پرسپولیس به ترتیب در فصل پانزدهم از سوی #ذوب آهن، در فصل شانزدهم از سوی #قشقایی! و در فصل هفدهم از سوی #صنعت_نفت از مسابقات حذف شد و در ناکامی هت تریک کرده.
۱۱۰ ۱
برخلاف خیلی‌ها که ده دوازده سال پیش #برانکو رو می‌کوبیدن و این سال‌ها برای زدن #کی‌روش رفتن تو تیمش، #محمدحسن_انصاریفرد با قدرت رو همون فرمون سابقه و کوتاهی نمی‌کنه در نیش زدن به برانکو. از این بابت فقط جناب کاشانی هیئت مدیره قابل قیاس با ایشون. یعنی همه چیز رو از زاویهٔ نقد به برانکو می‌بینن دوستان بعد سه فصل برتری تیم.
۲۲ ۱
پست اینستاگرامی #برانکو : این برد رو تقدیم به هوادار عزیز می‌کنیم که در حادثه رانندگی در هنگام بازگشت از تماشای بازی #پرسپولیس معلول شده!
آی اسپورت - #430b538e
۳۸
حیف که #برانکو است وگرنه حتما میشد ادعا کرد پشت تعویض‌های دقیقه۹۰ #شایان_مصلح، اسم مادرش بیشترین تاثیر رو داره! تعویض تکراری، عجیب، روی اعصاب که شاید توی محوطه توپی به پایی بخوره و مفید واقع بشه
۱۷۲ ۸
آمار #برانکو مقابل #قلعه‌نویی: ۶ بازی، ۴ برد، ۲ تساوی، ۱۱ گل زده، ۲ گل خورده، ۵ کلین شیت
۱۹ ۲
ناتوانی مربیان سابق پرسپولیس مقابل برانکو؛ در دو بازی گذشته #برانکو مقابل مربیان سابق #پرسپولیس به پیروزی رسیده. تیم‌های درخشان و دایی هر کدام دو گل از پرسپولیسِ برانکو خورده‌اند.

۳۷
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر