فهرست

آخرین پست‌ها

اقدامات مثبت #پیروانی پس از ورود به #پرسپولیس؛

- حل مشکل #احمد_نوراللهی
- برقراری آشتی بین پرفسور و کی‌روش
- تذکر شدید اللحن به #بیرانوند
- تشویق پرسپولیس به اجرای برنامه #کی‌روش
- اعتراضات موجز و موثر به بی‌عدالتی‌ها
- بایگانی کردن شماره ۱۲ برای هواداران
۶۰ ۴
#حسینی با کلین شیت مقابل #تراکتور به رکورد ٧٨٨ دقیقه رسید و رکورد ٧١٩ دقیقه‌ای #بیرانوند را فرو ریخت. او حالا رکورددار گل نخوردن در تاریخ لیگ برتر است. حسینی اگر مقابل سایپا ۵۶ دقيقه دیگر دروازه خود را بسته نگه‌دارد، رکورد ٨۴۴ دقیقه‌ای بهرام مودت را که در لیگ تخت جمشید به جا گذاشته، هم می‌شکند.
۱۶۶ ۱
#بیرانوند در ۲۴ بازی فصل گذشته که در دروازه پرسپولیس بود، ۱۷کلین شیت داشت و در این فصل هم در ۱۴بازی ۱۰کلین شیت ثبت کرده
۲۷ ۲
#بیرانوند در بازی با سپاهان در ۳۰شهریور ماه جاری گل خورده و گل دریافتی او در بازی با #بادران اولین گل دریافتی برای #پرسپولیس در ۸۵روز گذشته بوده
۳۵ ۱
فکت روز؛ #‏مهدی_رجب زاده از بابای #بیرانوند یک سال بزرگتر است!
۱۲۲
#بیرانوند پس از اینکه مرتکب خطای پنالتی شد و با خوش شانسی کارت نگرفت، پس از ضربه پنالتی حریف با اعتراضی تندی به خورشیدی داشت تا سومین کارت خود را در این فصل دریافت کند. او بازی هفته آینده مقابل ذوب آهن را از دست داد.
۹۴ ۴
پس از سیدجلال، دیگر ستاره‌های #پرسپولیس هم از هواداران خواستند تا #بیرانوند را ببخشند.
آی اسپورت - #00fcf43b
۱۷ ۸
#بیرانوند اشتباه می‌کند تصمیم می‌گیرد بماند. هواداران پرسپولیس برای ماندن و نگهداشتن او اعتراض نکرده‌اند، آنها از بیرانوند خواسته‌اند عذرخواهی کند، ثانیا هر جا می‌خواهندش برود. بیرانوند بار اول نیست برای باشگاه پرسپولیس طاقچه بالا می گذارد. تماشاگران پرسپولیس بعد از رضاییان، طارمی و خیلی‌های دیگر که خیلی بزرگ‌تر بوده‌اند و رفته‌اند یا به هر دلیلی نبوده‌اند، ماتم نگرفته‌اند. باخته‌اند، اما عزت نفسشان را از دست نداده‌اند.
۲۸۳ ۱۶
واکنش‌ هوادارا به جدایی #بیرانوند از پرسپولیس اگرچه کمی عصبی و شتابزده اس اما واقعیت اینه که دست و دل هیشکی نلرزیده. همین الان #رادوشویچ هست که هیچ ادا و اطواری بلد نیست و کم محبوبیت نداره. بیرانوند هم باید از خودش بپرسه چرا اینطوری شد.
۲۷۵ ۱۸
#بیرانوند: احتمالا نیم فصل به سربازی می‌روم/ باید به فکر آینده خودم باشم.
۱۳۴ ۹
در حالی که #بیرانوند فصل گذشته در ۲۰ مسابقه ابتدایی #پرسپولیس، فقط ۵ گل خورده بود. اما حالا در سه بازی و گذشت ۹ روز، ۷ گل خورده
۱۱۶ ۱
عکس یادگاری #بیرانوند با برج آزادی، در روزهایی که تازه به تهران آمده بود
آی اسپورت - #9415848a
۵۶ ۱۱
تونل عریض بین پاهای #بیرانوند در دقیقه ۹۴
آی اسپورت - #86bc7375
۵۳ ۱۸
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر