فهرست

آخرین پست‌ها

#بیرانوند در مسابقه با کره‌جنوبی به جز صحنه تک به تکی که منجر به گل کره‌جنوبی شد، هر پنج شوت دیگر بازیکنان کره را مهار کرد. بیرانوند دو خروج موفق هم داشت و البته در یک خروج هم توپ از دست او لیز خورد که به کمک حاج‌صفی آن را در دو مرحله جمع کرد.
آی اسپورت - #db38bdd3
۲۴
گل‌نخورها برابر موتورهای گلزنی؛ بیرانوند و نیازمند دو دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس و سپاهان امسال ۱۴ و ۱۳ کلین شیت داشته‌اند. #بیرانوند در ۲۱ بازی ۳۰ مهار داشته و نیازمند در ۲۶ بازی ۴۶ مهار. این دو دروازه‌بان در مقابل مدعیان اصلی آقای گلی قرار میگیرند. کی‌روش و علیپور هر کدام در ۱۷ گل تیم‌شان تاثیر مستقیم داشته اند.
آی اسپورت - #732ecc49
۱۱
#رحمتی و #بیرانوند با ۱۱ و ۱۳ کلین شیت بهترین دروازه‌بان‌های این فصل لیگ برتر هستند.
آی اسپورت - #aa391143
۲۸
حسرات #بیرانوند پس از شکست دقیقه ۹۰+۳ از السد
آی اسپورت - #09b52d20
۳۱
شادی ویژه #بیرانوند پس از مهار پنالتی های پدیده و صعود #پرسپولیس / صدا نمیاد!
آی اسپورت - #474beedc
۷۱
دست ایران/ اگر پنجمین بازی را هم بدون گل خورده گذراندیم و در پنجمین بازی، پنجمین کلین‌شیت را ثبت کردیم، مدیون این دست‌های امن هستیم... ممنونیم آقای #بیرانوند دوست داشتنی
آی اسپورت - #f12a06e3
۵۱ ۱
قهرمان فوتبال ایران در سال ۹۷؛ گلری که حتی هواداران ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ هم تا چند ماه پیش دوستش نداشتند اما پنالتی رونالدو را گرفت، ضربه سر ژاوی را مهار کرد و حالا در قلب تک‌تک ماست... چطوری آقای ⁧‫#بیرانوند‬⁩ ؟
آی اسپورت - #b76c6517
۱۳۵۱ ۴
سیدحسین حسینی یک ماه درخشید و همین کافی بود تا عده‌ای ضمن نادیده گرفتن تمام متغیرها و حتی #کی‌روش، پیراهن شماره یک تیم ملی را از #بیرانوند گرفته و به #حسینی بدهند. همه چیز خوب پیش می‌رفت که ناگهان وینفرد شفر عقاب آسیا و دروازه‌بان اول ایران در جام جهانی روسیه را در کنار خودش نیمکت نشاند. البته یک پتوی گرم هم به او داد.
۱۶۲ ۱۸
شوخی #ایگور و #بیرانوند در تمرین برفی #پرسپولیس
آی اسپورت - #28991623
۱۴۱ ۵
یک بار هم #بیرانوند برای قهرمانی با #پرسپولیس بعد از ۹سال سر هواداران منت گذاشت؛ نه اینکه با نفت سال‌ها قهرمان ایران بود! بهش یادآوری کردیم که یک سال قبل‌تر پرسپولیس داشت با #سوشا_مکانی قهرمان می‌شد اگر فقط یکی از اشتباهات پرشمار داوری علیه پرسپولیس در آن فصل نبود. حالا هم #مهدی_طارمی منت می‌گذارد. بد نیست نگاهی به جدول گلزنان لیگ بیندازد. همینطور به جدول بهترین پاسورهای لیگ. و ببیند که چطور رفیق شفیقش پاس می‌دهد و #علی_علیپور گل می‌زند. رفقا! در مقابل بزرگی پرسپولیس شما هیچ هم نیستید!
۳۲۶ ۹
اقدامات مثبت #پیروانی پس از ورود به #پرسپولیس؛

- حل مشکل #احمد_نوراللهی
- برقراری آشتی بین پرفسور و کی‌روش
- تذکر شدید اللحن به #بیرانوند
- تشویق پرسپولیس به اجرای برنامه #کی‌روش
- اعتراضات موجز و موثر به بی‌عدالتی‌ها
- بایگانی کردن شماره ۱۲ برای هواداران
۶۲ ۴
#حسینی با کلین شیت مقابل #تراکتور به رکورد ٧٨٨ دقیقه رسید و رکورد ٧١٩ دقیقه‌ای #بیرانوند را فرو ریخت. او حالا رکورددار گل نخوردن در تاریخ لیگ برتر است. حسینی اگر مقابل سایپا ۵۶ دقيقه دیگر دروازه خود را بسته نگه‌دارد، رکورد ٨۴۴ دقیقه‌ای بهرام مودت را که در لیگ تخت جمشید به جا گذاشته، هم می‌شکند.
۱۶۶ ۱
#بیرانوند در ۲۴ بازی فصل گذشته که در دروازه پرسپولیس بود، ۱۷کلین شیت داشت و در این فصل هم در ۱۴بازی ۱۰کلین شیت ثبت کرده
۲۷ ۲
#بیرانوند در بازی با سپاهان در ۳۰شهریور ماه جاری گل خورده و گل دریافتی او در بازی با #بادران اولین گل دریافتی برای #پرسپولیس در ۸۵روز گذشته بوده
۳۵ ۱
فکت روز؛ #‏مهدی_رجب زاده از بابای #بیرانوند یک سال بزرگتر است!
۱۲۲
#بیرانوند پس از اینکه مرتکب خطای پنالتی شد و با خوش شانسی کارت نگرفت، پس از ضربه پنالتی حریف با اعتراضی تندی به خورشیدی داشت تا سومین کارت خود را در این فصل دریافت کند. او بازی هفته آینده مقابل ذوب آهن را از دست داد.
۹۴ ۴
پس از سیدجلال، دیگر ستاره‌های #پرسپولیس هم از هواداران خواستند تا #بیرانوند را ببخشند.
آی اسپورت - #00fcf43b
۱۷ ۸
#بیرانوند اشتباه می‌کند تصمیم می‌گیرد بماند. هواداران پرسپولیس برای ماندن و نگهداشتن او اعتراض نکرده‌اند، آنها از بیرانوند خواسته‌اند عذرخواهی کند، ثانیا هر جا می‌خواهندش برود. بیرانوند بار اول نیست برای باشگاه پرسپولیس طاقچه بالا می گذارد. تماشاگران پرسپولیس بعد از رضاییان، طارمی و خیلی‌های دیگر که خیلی بزرگ‌تر بوده‌اند و رفته‌اند یا به هر دلیلی نبوده‌اند، ماتم نگرفته‌اند. باخته‌اند، اما عزت نفسشان را از دست نداده‌اند.
۲۸۷ ۱۷
واکنش‌ هوادارا به جدایی #بیرانوند از پرسپولیس اگرچه کمی عصبی و شتابزده اس اما واقعیت اینه که دست و دل هیشکی نلرزیده. همین الان #رادوشویچ هست که هیچ ادا و اطواری بلد نیست و کم محبوبیت نداره. بیرانوند هم باید از خودش بپرسه چرا اینطوری شد.
۲۷۵ ۱۸
#بیرانوند: احتمالا نیم فصل به سربازی می‌روم/ باید به فکر آینده خودم باشم.
۱۳۴ ۹
در حالی که #بیرانوند فصل گذشته در ۲۰ مسابقه ابتدایی #پرسپولیس، فقط ۵ گل خورده بود. اما حالا در سه بازی و گذشت ۹ روز، ۷ گل خورده
۱۱۶ ۱
عکس یادگاری #بیرانوند با برج آزادی، در روزهایی که تازه به تهران آمده بود
آی اسپورت - #9415848a
۵۶ ۱۱
تونل عریض بین پاهای #بیرانوند در دقیقه ۹۴
آی اسپورت - #86bc7375
۵۳ ۱۸
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر