فهرست

آخرین پست‌ها

سیدحسین حسینی یک ماه درخشید و همین کافی بود تا عده‌ای ضمن نادیده گرفتن تمام متغیرها و حتی #کی‌روش، پیراهن شماره یک تیم ملی را از #بیرانوند گرفته و به #حسینی بدهند. همه چیز خوب پیش می‌رفت که ناگهان وینفرد شفر عقاب آسیا و دروازه‌بان اول ایران در جام جهانی روسیه را در کنار خودش نیمکت نشاند. البته یک پتوی گرم هم به او داد.
۱۶۲ ۱۸
شوخی #ایگور و #بیرانوند در تمرین برفی #پرسپولیس
آی اسپورت - #28991623
۱۴۱ ۵
یک بار هم #بیرانوند برای قهرمانی با #پرسپولیس بعد از ۹سال سر هواداران منت گذاشت؛ نه اینکه با نفت سال‌ها قهرمان ایران بود! بهش یادآوری کردیم که یک سال قبل‌تر پرسپولیس داشت با #سوشا_مکانی قهرمان می‌شد اگر فقط یکی از اشتباهات پرشمار داوری علیه پرسپولیس در آن فصل نبود. حالا هم #مهدی_طارمی منت می‌گذارد. بد نیست نگاهی به جدول گلزنان لیگ بیندازد. همینطور به جدول بهترین پاسورهای لیگ. و ببیند که چطور رفیق شفیقش پاس می‌دهد و #علی_علیپور گل می‌زند. رفقا! در مقابل بزرگی پرسپولیس شما هیچ هم نیستید!
۳۲۶ ۹
اقدامات مثبت #پیروانی پس از ورود به #پرسپولیس؛

- حل مشکل #احمد_نوراللهی
- برقراری آشتی بین پرفسور و کی‌روش
- تذکر شدید اللحن به #بیرانوند
- تشویق پرسپولیس به اجرای برنامه #کی‌روش
- اعتراضات موجز و موثر به بی‌عدالتی‌ها
- بایگانی کردن شماره ۱۲ برای هواداران
۶۲ ۴
#حسینی با کلین شیت مقابل #تراکتور به رکورد ٧٨٨ دقیقه رسید و رکورد ٧١٩ دقیقه‌ای #بیرانوند را فرو ریخت. او حالا رکورددار گل نخوردن در تاریخ لیگ برتر است. حسینی اگر مقابل سایپا ۵۶ دقيقه دیگر دروازه خود را بسته نگه‌دارد، رکورد ٨۴۴ دقیقه‌ای بهرام مودت را که در لیگ تخت جمشید به جا گذاشته، هم می‌شکند.
۱۶۶ ۱
#بیرانوند در ۲۴ بازی فصل گذشته که در دروازه پرسپولیس بود، ۱۷کلین شیت داشت و در این فصل هم در ۱۴بازی ۱۰کلین شیت ثبت کرده
۲۷ ۲
#بیرانوند در بازی با سپاهان در ۳۰شهریور ماه جاری گل خورده و گل دریافتی او در بازی با #بادران اولین گل دریافتی برای #پرسپولیس در ۸۵روز گذشته بوده
۳۵ ۱
فکت روز؛ #‏مهدی_رجب زاده از بابای #بیرانوند یک سال بزرگتر است!
۱۲۲
#بیرانوند پس از اینکه مرتکب خطای پنالتی شد و با خوش شانسی کارت نگرفت، پس از ضربه پنالتی حریف با اعتراضی تندی به خورشیدی داشت تا سومین کارت خود را در این فصل دریافت کند. او بازی هفته آینده مقابل ذوب آهن را از دست داد.
۹۴ ۴
پس از سیدجلال، دیگر ستاره‌های #پرسپولیس هم از هواداران خواستند تا #بیرانوند را ببخشند.
آی اسپورت - #00fcf43b
۱۷ ۸
#بیرانوند اشتباه می‌کند تصمیم می‌گیرد بماند. هواداران پرسپولیس برای ماندن و نگهداشتن او اعتراض نکرده‌اند، آنها از بیرانوند خواسته‌اند عذرخواهی کند، ثانیا هر جا می‌خواهندش برود. بیرانوند بار اول نیست برای باشگاه پرسپولیس طاقچه بالا می گذارد. تماشاگران پرسپولیس بعد از رضاییان، طارمی و خیلی‌های دیگر که خیلی بزرگ‌تر بوده‌اند و رفته‌اند یا به هر دلیلی نبوده‌اند، ماتم نگرفته‌اند. باخته‌اند، اما عزت نفسشان را از دست نداده‌اند.
۲۸۶ ۱۶
واکنش‌ هوادارا به جدایی #بیرانوند از پرسپولیس اگرچه کمی عصبی و شتابزده اس اما واقعیت اینه که دست و دل هیشکی نلرزیده. همین الان #رادوشویچ هست که هیچ ادا و اطواری بلد نیست و کم محبوبیت نداره. بیرانوند هم باید از خودش بپرسه چرا اینطوری شد.
۲۷۵ ۱۸
#بیرانوند: احتمالا نیم فصل به سربازی می‌روم/ باید به فکر آینده خودم باشم.
۱۳۴ ۹
در حالی که #بیرانوند فصل گذشته در ۲۰ مسابقه ابتدایی #پرسپولیس، فقط ۵ گل خورده بود. اما حالا در سه بازی و گذشت ۹ روز، ۷ گل خورده
۱۱۶ ۱
عکس یادگاری #بیرانوند با برج آزادی، در روزهایی که تازه به تهران آمده بود
آی اسپورت - #9415848a
۵۶ ۱۱
تونل عریض بین پاهای #بیرانوند در دقیقه ۹۴
آی اسپورت - #86bc7375
۵۳ ۱۸
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر