فهرست

آخرین پست‌ها

استاندار آذربایجان شرقی به تاج نامه نوشته که با توجه به حساسیت بازی و مردمی بودن #تراکتورسازی، محرومیت این تیم بخشیده بشه. انگار خون تراکتورسازی از #پرسپولیس ،#نفت آبادان و #استقلال رنگین تره.
کی مسولین آذربایجان شرقی و نمایندگان مجلس می‌خوان یاد بگیرن نباید برای کسب محبوبیت از دیوار فوتبال و تراکتورسازی بالا برن؟
#تراکتورسازی کم‌ از رانت سپاه برای استخدام بازیکنان سرباز استفاده نکرده، حالا هم از اینجور لابی می‌خوان استفاده کنند.
ای کاش مسئولین استانها به جای لابی‌گری، مقداری فرهنگ هواداری به طرفداران تیمهای شهرشون یاد می‌دادن
۸۸ ۱۰
#طارمی عادت داره به همه بگه #هیس. یه بار با دستاش به تماشاچیا. یه بار هم با گل هاش به همه ما.
بازی امروز طارمی جلوی #تراکتور، یعنی
هیس؛ من هنوزم مهدی طارمی بهترین بازیکن ایرانم.
۱۲۴ ۹
اینکه تراکتور رو دادند به سپاه دلیل دیگه ای غیر از این داشت که نگذارن #تراکتور بشه نماد جدایی طلبی و تند شدن فضای پان ترکیست؟ خب الان که دارن بدتر می کنن.
۱- بازیکن #ارمنی رو رد می کنن صرفا به خاطر ارمنی بودن
۲- این چند روز هم هدف فقط شده آوردن مربی #ترک. دنیزلی یا ساعلام مهم نیست. فقط باید ترک باشه.
۳- یک قدم هم برای بهتر شدن شعارهای ورزشگاه برنداشتن و با خریدن ناز تماشاچیا، اونا رو مصمم تر کردن تو شعارهای تند.
۲۳۸ ۲۲
کارنامه شگفت‌انگیز #هومن_افاضلی در نفت: ۷ امتیاز از سه بازی مقابل #تراکتور، #پرسپولیس و #سیاه‌‌جامگان! پیش از او #نفت در هفت بازی آخرش، تنها یک امتیاز گرفته بود
۵۲
#ارطغرل_ساغلام سرمربی جدید #تراکتور که شب گذشته از ترکیه به ایران آمد، در نخستین روز حضور در ایران همراه #آجرلو مدیر تراکتور به نماز جمعه #تبریز رفت.
آی اسپورت - #dbf44645
۳۲ ۵
بعد از بازی #پرسپولیس و #تراکتورسازی تو ورزشگاه آزادی، کاظم محمودی گفته بود: «همه تمهیدات لازم اندیشیده شده بود تا ۹۰دقیقه به صورت هماهنگ ۶۰هزار نفر فحاشی کنند و این توهین‌ها به صورت سازماندهی شده از سوی لیدرهای تیم میزبان انجام شد.» حرف درستی به نظر می‌رسید. حالا علی حاتم سرپرست سایپا درباره فحاشی‌های روز گذشته علیه #علی_دایی گفته: «مگر کنترل چند لیدر کار سختی است؟ چرا مدیریت باشگاه تراکتورسازی با این افراد برخورد نمی‌کند؟ متاسفانه رفتار برخی از تماشاگران تراکتورسازی در هر بازی بی‌پرواتر از بازی قبل می‌شود. آیا کنترل ۴ لیدر کار سختی است؟» حالا نظر شما چیست آقای محمودی؟ اصلا گیرم رقابت با #پرسپولیس و #استقلال این فحاشی‌ها رو توجیه کنه. اما علی دایی چرا؟ منتظریم ببینیم دوستان فحاشی به دایی در #تبریز رو چطور توجیه می‌کنن.
۶۱ ۲
خشم، کینه، نژادپرستی و البته بی‌فرهنگی بین تماشاگران فوتبال نهادینه شده؛ چه در مسابقات #استقلال و #پرسپولیس که روی سکوها، فستیوال کاف+۱۸ راه می‌افتد، چه در بازی‌های #تراکتور که به همه مفاهیم ایرانی‌ فحش می دهند و چه درمسابقات #تیم‌ملی که نژادپرستانه به رقیبِ عرب، بقره می‌گویند.

صحبت از #آشتی_ملی شوخی است وقتی هنوز نمی‌توانیم در مدیوم کوچک تری، دور هم جمع بشویم و بدون دعوا فوتبال ببینیم. این بار نه از سر لطف که برای حل بحران فرهنگی ورزشگاه‌ها باید در را رو به #تماشاگران_زن باز کرد. سکوهای فوتبال بدون زنان، متاسفانه به جای امنی برای اراذل تبدیل شده.
۶۳ ۱۵
#حسینی با کلین شیت مقابل #تراکتور به رکورد ٧٨٨ دقیقه رسید و رکورد ٧١٩ دقیقه‌ای #بیرانوند را فرو ریخت. او حالا رکورددار گل نخوردن در تاریخ لیگ برتر است. حسینی اگر مقابل سایپا ۵۶ دقيقه دیگر دروازه خود را بسته نگه‌دارد، رکورد ٨۴۴ دقیقه‌ای بهرام مودت را که در لیگ تخت جمشید به جا گذاشته، هم می‌شکند.
۱۶۶ ۱
حالا که داغ‌ها تازه شد با نمایش اسف‌بار سکّوهای تبریز، چندباره یادآوری کنم که نه طرفداران #تراکتور و نه طرفداران #پرسپولیس و #استقلال و نه مردم تبریز و تهران و هیچ شهر دیگری لزوما اینان نیستند؛ این نمایش ورزشگاه مردسالار خشن عقب‌ماندهٔ فرهنگی‌ست. جو ورزشگاه و «غالب» حاضران در آن به لطف مدیران حاکم بر سراسر کشور، بیمار است. تهران، تبریز، اصفهان، رشت و هر کجای ایران مردمانی باصفا و صلح‌جو و به ویژه فوتبالی‌های درست و درمان هم دارد. ولی «ترجیح» بر کثافت بودن جو ورزشگاه است.
۶۹ ۱۲
رونمایی از جدیدترین تماشاگر #دختر در لیگ برتر؛ ساغر سیزده ساله اینطور مخفیانه به روی سکوهای استادیوم آزادی رفت و بازی #پرسپولیس با #تراکتور را تماشا کرد
آی اسپورت - #720699ff
۱۰۳
#برانکو در ۶دیداری که مقابل #تراکتور مربیگری کرده هیچ وقت شکست نخورده. #پرسپولیس در زمان مربیگری برانکو برای اولین بار مقابل تیم #گل_محمدی موفق به ثبت کلین شیت شد.
۱۱۵ ۱
پس از زینب و شبنم در اهواز، این دختر هم با ریش مصنوعی درهای بسته ورزشگاه را گشود تا تماشاگر بازی #پرسپولیس با #تراکتور باشد.
آی اسپورت - #3b1dcb26
۱۷۵
گاف در بازی #تراکتور و استقلال خوزستان؛ حضور ۲میلیون و ۵۰۰هزار نفر در ورزشگاه ۶۶هزار نفری یادگار امام!
آی اسپورت - #ef9584fe
۲۶ ۴
درخواست باشگاه #پرسپولیس برای تغییر ساعت بازی جمعه با #تراکتور یک مطالبه درست و منطقی است. در تمام دنیا روز و ساعت مسابقات فوتبال را به شکلی انتخاب می کنند که از تمام ظرفیت حضور تماشاگران استفاده کنند.
اینجا اما معمولا بازی‌ها وسط هفته برگزار می‌شود و اگر هم جمعه باشد ساعت ۲:۳۰ ظهر را انتخاب می‌کنند.
۳۰ ۱
سلفی صدرنشین/ #پیکان با شکست #تراکتور حالا با ۲۰امتیاز از ۱۰بازی در صدر لیگ‌برتر ایستاده.
آی اسپورت - #de19969b
۲۴
دست بانداژشده عارف آغاسی، مدافع #تراکتورسازی پیش از بازی با پارس جنوبی
آی اسپورت - #1de7a888
۸۹ ۶
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر