فهرست

آخرین پست‌ها

کامران بارنجی روزنامه‌نگار نوشت: هر کسی مانند #کارلوس_کیروش باید برای روزهای سخت زندگی اش یک #امیدابراهیمی داشته باشد. کسی که بدون چشم داشت برای هرگونه از خودگذشتگی آماده باشد. امیدِ #تیم_ملی بدون اینکه بخواهد خودش را متفاوت از دیگران نشان بدهد مانند سربازی فداکار, می جنگد و رقیب را به مبارزه فرا می خواند.
آی اسپورت - #28567b94
۸۶ ۱
مسیر خوب #تیم‌ملی برای صعود به فینال

یک هشتم‌نهایی: عمان
یک چهارم نهایی: چین یا تایلند
نیمه‌نهایی: عربستان یا ژاپن

بزرگ‌ترین رقیب تیم‌ملی برای صعود به فینال #کی‌روش است؛ زبانِ سرخی است که شاید سرِ سبزِ تیمِ دوست داشتنی ما را بر باد دهد
۱۶۶۳ ۳۱
چه حیف که در آستانه تورنمنت «امارات ۲۰۱۹» اکانت #تیم‌ملی در توییتر با ۵۶هزار فالوئر خاک می‌خورد. اکانت‌ توییتر یکی از مدیاهای رسمی تیم‌ها هستند اما آخرین پست پیج تیم ملی ایران که تیک آبی هم دارد، برای ۵۰ روز پیش است. یک فرصت سوخته؛ انگار نه انگار جام‌ملت‌ها پیشِ روی ماست
۴۳ ۳
منطق در قاموس سینه چاکان #کارلوس_کیروش جایی ندارد. منطق آن ها قانون آقای #کیروش هست و تمام. در قانون ایشان بازیکن بی باشگاه شما بخوانید #رامین_رضاییان به اردوی #تیم_ملی دعوت نمیشه؛ اما در اردو شرکت میکنه ؛ با تیم عکس یادگاری میگیره و سر آخر روی نیمکت هم می نشینه. اساتید یا ما معنی دعوت نشدن را نمی فهمیم یا اینکه معنی این عبارت کلا تغییر کرده و ما خبر نداریم. سینه چاکان #آقای_سرمربی ؛ دو دو تا چهارتاست نه پنج تا. بازیکنی که دعوت نشده یعنی نباید در اردو شرکت کنه؛ نباید روی نیمکت بنشینه اگر این کارها را انجام داد یعنی همه چیز کشک.
آی اسپورت - #0748bdb7
۱۱۶ ۲۳
اگر قبل از جام جهانی به ما می گفتن ایران از این گروه ۴ امتیاز به دست خواهد آورد، خوشحال می شدیم و راضی بودیم. حسرت خوردن برای اتفاقاتی که افتاده و نیفتاده فایده نداره، باید به فکر #جام_ملتهای_آسیا ۲۰۱۹ باشیم. جایی که می تونیم بعد از ۴۳سال قهرمان آسیا باشیم. با این نمایش دلپذیر تیم ملی، آسیایی‌ها هم ایران رو مدعی قهرمانی خواهند دونست. پس میشه به #تیم_ملی افتخار کرد، میشه تیم ملی رو حمایت کرد برای قهرمانی آسیا
آی اسپورت - #2e69429b
۵۳۱ ۵
بچه‌های زلزله‌زده سرپل‌ذهاب درحال تماشای بازی ⁧‫#تیم‌ملی‬⁩ با پرتغال؛ فقط معجزه می‌تواند کودکان ما را نجات دهد
آی اسپورت - #dacc1fb0
۵۲ ۴
اگر همیشه حسرت می‌خوردیم که ژاپن و کره‌جنوبی آینده‌نگری دارند و ما در روزمرگی هستیم حالا وقتش شده که همراه این تیم به آینده فکر کنیم. این #تیم‌ملی با #کی‌روش می تواند قهرمان آسیا شوند... فقط باید چند ماه صبر کنیم...
آی اسپورت - #4165aa4c
۶۵ ۸
خجالت‌‌آور، تاسف‌بار، شرم‌آور؛ عکس #سردار_آزمون را در بیلبوردهای تهران پاره کردند. سردار حتی اگر ضعیف‌ترین بازیکن #تیم‌ملی باشد، که قطعا نیست، مستحق این رفتار زشت نیست. پسر از روی تو شرمساریم، ۲۳گل در ۳۵ بازی ملی و این مردم قدرنشناس
آی اسپورت - #4e6b7864
۵۱ ۱۸
شاید از لحاظ خبری کمی دیر باشد ولی مقوله، مقوله‌ای احساسی است و نه لزوماً ژورنالیستی. بوسه سامان قدوس به توپی که گل شد، بوسه درد ملتی بود که به این شادی احتیاج داشتند، لیاقتشون بیشتر از این حرفاست و باید جدی گرفته بشن... به افتخار ⁧‫#تیم_ملی‬⁩ ، به افتخار ⁧‫#ایران‬⁩ و به ⁧‫#عشق‬⁩ صعود حتی اگر رویایی باشه...
آی اسپورت - #c1316b0b
۵۹ ۲
ممنون از جناب آقای سومبات هاکوپیان که بدون هیچ چشمداشتی این لباس رسمی زیبا را برای #تیم‌ملی طراحی کرد. لباس رسمی تیم‌های ورزشی همیشه مایه شرمسازی ما در جام‌ جهانی و المپیک بوده اما این بار #هاکوپیان گل کاشته؛ آن هم بدون دریافت یک ریال
آی اسپورت - #1eda4a19
۷۱ ۱۴
در تمام این سالها هرگز نبوده که منتظر باخت #تیم_ملی باشم، معتقدم انرژی یک ملت که از روستاهای دور افتاده و نقاط صفر مرزی به این تیم منتقل می‌شود مثل همیشه کلید موفقیت و آبرومندی ایران می‌شود. برای ما حالا اصلا اهمیتی ندارد که #یونان نشد و بازی تدارکاتی مناسب نداشتیم، فوتبال در ابعاد ملی همواره تحت تاثیر #مردم #تعصب و #انگیزه‌ها بوده. یک روز #سنگال می‌آید و با مربی مو فرفریِ چشم رنگی‌اش همه معادلات را بهم می‌زند و یک روز کاستاریکا از گروه مرگ صعود می‌کند. کمتر از دو هفته به #جام‌_جهانی مانده و کاش اینقدر به پر و پای این تیم نپیچیم، حتی اگر با کیروش مشکل داریم و ستاره تیم‌ باشگاهی‌مان خط خورده، رفقا اسم این تیم #ایران است، هرچند بی تدبیری مدیران و کمبود امکانات ریشه‌اش را خشکانده اما باور کنیم حمایت مردم به سیاهی اینروزها روشنی می‌بخشد. من به این تیم امیدوارم و باور دارم #امید همیشه آخرین چیزی است که خواهد مُرد.
۷۳ ۲۴
فرض کنیم، #سامان_قدوس از حضور در ایران پشیمان است. فقط اگر از نظر عقلی دچار مشکل باشد باید چنان مصاحبه‌ای را درست پیش از #جام_جهانی انجام دهد. مشخّص نیست نفر اوّل فقط اسیر گوگل‌ترنسلیت شده یا نیّت بدی داشته، ولی برای خیلی‌ها بعد از تصویرهای گرم و صمیمی این روزهای تمرین #تیم_ملی، لازم بود که نیّت کنند و باور که چنان حرف‌هایی زده شده؛ روزهای بدی است. این خنده‌ها خیلی‌ها را عصبانی می‌کند.
آی اسپورت - #5ca57d30
۵۶ ۱۵
‫وضعیت عجیبی داریم؛ دوست داشتن ⁧‫#تیم‌ملی‬⁩ در آستانه جام‌جهانی به خودفروشی و بیگانه‌پرستی تعبیر می‌شود. نمی‌توانیم حذف ⁧‫#سیدجلال‬⁩ و ⁧‫#وریا‬⁩ از سوی ⁧‫#کی‌روش‬⁩ را اشتباه بدانیم و باز هم تیم ملی را دوست داشته باشیم؟‬
۴۶ ۲۳
در یک ساعت گذشته طرفدار #کی‌روش بودن تبدیل به یکی از سخت‌ترین کارهای دنیا شده. اما من به مرد پرتغالی ایمان دارم و امیدوارم طوری در روسیه نتیجه بگیره که کسی بهش انگ لجبازی با #استقلال و #پرسپولیس رو نزنه و مشخص بشه که تصمیمش فنی بوده نه چیز دیگری به امید موفقیت سی کیو و #تیم‌ملی در روسیه
۶۴ ۹
#تیم_ملی_میلی فقط اونجا که جلال حسینی و وریا غفوری به عنوان بهترین بازیکنان سرخابی خط می‌خورن تا پژمان منتظری و خانزاده توی لیست بمونن! فقط اونجا که قلی زاده به عنوان دفاع چپ توی لیست میاد، فقط اونجا که کریم انصاری فرد میشه هافبک تیم ملی! بیخیال بیان همه با هم بریم روی #استندبای!
۱۸۳ ۹
‏در غیاب همه مربیان و فوتبالیست‌های ایرانی که هیچ نیازی ندیدند برای وداع با ⁧‫#تیم‌ملی‬⁩ به ورزشگاه آزادی بروند، ⁧‫#شفر‬⁩ سرمربی دوست داشتنی استقلال تک و تنها در جایگاه نشسته بود.
آی اسپورت - #c31c09c5
۱۰۲ ۱۸
یک‌ماه مانده به جام جهانی روسیه. #تیم‌ملی با چهار نفر تمرین می‌کند. اردوی تیم‌ملی لغو شده. بازی‌های دوستانه لغو شده. چند نفر از بازیکنان در باشگاه‌ها مصدوم شده‌اند. دریغ از یک پیراهن برای تیم‌ملی. امکانات‌مان نسبت سی‌ویک تیم دیگر شبیه به شوخی‌ست. نگاه‌های منفعت‌طلبانه به میمنت نگاه‌های رنگی تیشه به ریشه تیم‌ملی زده، و هیچ‌گونه حمایتی از تیم‌ملی وجود ندارد. عیبی ندارد. با این وضعیت از تیم‌ملی توقع کوچک‌ترین ردی از معجزه هم منطقی نیست، هرکسی غیر از این عقیده دارد باید به روان‌شناس مراجعه کند. همانطور که #کی‌روش گفتند «به مردم بگویید یادتان باشد که در سال جام‌جهانی تیم‌ملی را فراموش کردید». نوشتم تا یادگار بماند.
۸۵ ۲۹
اقای تاج گفته آهنگ #تیم ملی در شان ایران خواهد بود! با این وضعی که پیش میره بعید نیست آخرش بگن اهنگسازی و تنظیم موسیقی کار زمان می‌برد، تتلو را با ۷۰درصد تخفیف جایگزین کردیم!
۵۱ ۲
‏این پیراهن ⁧‫#تیم_ملی‬⁩ است؛ پیراهنی که «افتخار می‌کنیم» با تخفیف ۷۰درصدی از ⁧‫#آدیداس‬⁩ می‌خریم و چه تاسف‌بار که کیفیتی هم ندارد. پیراهن اهدایی ⁧‫#کی‌روش‬⁩ به رباح ماجر، مربی ⁧‫#الجزایر‬⁩ خجالت‌آور است؛ جنس پارچه هیچ، به لوگوی فدراسیون دقت کنید که عجولانه چسباندند و حتی دورش را تمیز نکرده‌اند!
آی اسپورت - #b37ce4a3
۵۵ ۱۱
‏پس از انتقادات بابت ارتباطات نامتعارف ⁧‫#تیم‌ملی‬⁩ با شرکت اوول، ⁧‫#کی‌روش‬⁩ در کنفرانس پیش از بازی با تونس ⁧‫#بامداد_میرزایی‬⁩ را کنار خود نشاند؛ رفتاری شبیه به روزهای پس از حذف ⁧‫#رحمتی‬⁩، که ۴گلر دیگر تیم را به کنفرانس برد. تاکتیک ساده مرد پرتغالی: اگر به تو حمله می‌کنند، تو شدیدتر حمله کن!
آی اسپورت - #155a523f
۱۰۱ ۲
‏⁧‫#مسعود_شجاعی‬⁩ به ⁧‫#تیم_ملی‬⁩ دعوت شد و الان دو روزی است در اردوی ⁧‫#کی‌روش‬⁩ برای بازی با تونس تمرین می‌کند. حجمِ لعنت و نفرینی را که پس از حذف او از تیم ملی به راه افتاد را با بی‌واکنشی این ۲،۳ روز مقایسه کنید. کسی از شادی بازگشت او نوشته؟ چرا فقط در نشرِ نفرت و خشم پایه‌‌ی کاریم؟
۶۵ ۴
عکس یادگاری اعضای #تیم‌ملی پس از تحویل سال نو در کنار سفره هفت سین
آی اسپورت - #335646c5
۳۱
#کی‌روش چهار سال پیش هم یک قهرمان کیک‌بوکسینگ را عضو کادر فنی #تیم‌ملی کرده بود... مهدی صفایی کسی که در این سال‌ها به عنوان مدیر یک موسسه آموزش #بادیگارد شناخته شده بود، پیش از #جام‌جهانی 2014 برای مدتی دستیار کی‌روش شد
آی اسپورت - #b31e8188
۴۱
آیا اجاقی به اردوی #تیم_ملی رفته تا حضور #سباستین دستیار جوان #کی‌روش به عنوان مربیِ بدون تخصصِ فوتبال، در تیم ملی توجیه شود؟
۱۳۲ ۱
‏لیبی/ ۲۶ اسفند ۹۶
‏تونس/ ۳ فروردین ۹۷
‏الجزایر/ ۷ فروردین ۹۷
‏سوریه/ ۲۱ اردیبهشت ۹۷
‏ازبکستان/ ۲۸ اردیبهشت ۹۷
‏ترکیه/ ۷ خرداد ۹۷
‏یونان/ ۱۲ خرداد ۹۷
‏لیتوانی/ ۱۸ خرداد ۹۷

‏این هشت بازی دوستانه می‌تواند ⁧‫#تیم‌ملی‬⁩ را برای ⁧‫#جام‌جهانی‬⁩ آماده کند؟ در کدام بازی اسپانیا را شبیه‌سازی می‌کنیم؟
۳۳ ۶
خشم، کینه، نژادپرستی و البته بی‌فرهنگی بین تماشاگران فوتبال نهادینه شده؛ چه در مسابقات #استقلال و #پرسپولیس که روی سکوها، فستیوال کاف+۱۸ راه می‌افتد، چه در بازی‌های #تراکتور که به همه مفاهیم ایرانی‌ فحش می دهند و چه درمسابقات #تیم‌ملی که نژادپرستانه به رقیبِ عرب، بقره می‌گویند.

صحبت از #آشتی_ملی شوخی است وقتی هنوز نمی‌توانیم در مدیوم کوچک تری، دور هم جمع بشویم و بدون دعوا فوتبال ببینیم. این بار نه از سر لطف که برای حل بحران فرهنگی ورزشگاه‌ها باید در را رو به #تماشاگران_زن باز کرد. سکوهای فوتبال بدون زنان، متاسفانه به جای امنی برای اراذل تبدیل شده.
۶۳ ۱۵
نمایی شیک از ورزشگاه کازان که میزبان بازی #تیم‌ملی با #روسیه است
آی اسپورت - #fbfc427b
۲۶ ۱
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر