فهرست

آخرین پست‌ها

حمیدرضا صدر با انتشار این عکس در اینستاگرام نوشت: «یکی از شب های #جام_جهانی ۲۰۱۸ با عادل... سال نو بر عادل مبارک باد. تو پسر شب ها را گرداگرد آتش مملو از خاطره ها کردی... دور باشی از نگاه های چرکین و قلب‌های کدر... خسته دل نشو پسر. تو سخت تر از آهن آبدیده شده‌ای. تو چکش پذیر شده‌ای و از آن مهم تر خوب می‌دانی عاشقان تنها نخواهند ماند... تو می‌دانی عاشق، ترک لبخند نمی کند...»
آی اسپورت - #8af6570e
۴۰
فرزندی که مادرش را به آغوش گرفته و لذت شیرین برد را همراه با قلبش تقسیم می کند.یکی از ماندگارترین قاب های ورزشی ۲۰۱۸ که همه ی حس های خوب را درنگاه اول منتقل می کند.
#کرواسی #انگلیس #جام_جهانی
آی اسپورت - #1011ff46
۱۵۷
‏قصه تیم ملی ما تو ‎جام جهانی فراتر از هر انتظاری بود.ما مسخره شدیم،تحریم شدیم، اغلب نظرها همراه با طعنه بود. طعنه ضعیف بودن، غیر قابل باور بودن.
اگه به من بگن عملکرد تیم ملی رو واسه منتقدانی که هیچ نقطه روشنی تو تیم ندیدن تعریف کن؛ میگم:
بهتره شونه هاتو برای کس دیگه ای بالا بندازی، چون من کورم.
#ایران
#جام_جهانی
۳۵۴ ۲
‏از معجزات #جام_جهانی براتون بگم که، #پرتغال و #اسپانیا در مجموع ۶ بار گل زدن ولی نمیرن صدر جدول. گل ما رو حریف زده ولی الان صدرنشینیم.
معجزات ۲۰۱۸
۴۶
قصه #عربستان در #جام_جهانی به قدری تکراری بوده که باید خود را عادت بدهیم. عادت بدهیم به اینکه آن‌ها بازم تقصیررا سر شخص خالی می کنند؛ اخراج، قانون نانوشته مدیران به اصطلاح فوتبالی عربستان است.
اخراج تئوریسین های به نامی چون: فن مارویک و احتمالا پیتزی، چیزی جز ضربه زدن به برنامه های بلند مدت برای توسعه فوتبال در این کشور ندارد.
آی اسپورت - #79674e64
۲۹ ۲
فرض کنیم، #سامان_قدوس از حضور در ایران پشیمان است. فقط اگر از نظر عقلی دچار مشکل باشد باید چنان مصاحبه‌ای را درست پیش از #جام_جهانی انجام دهد. مشخّص نیست نفر اوّل فقط اسیر گوگل‌ترنسلیت شده یا نیّت بدی داشته، ولی برای خیلی‌ها بعد از تصویرهای گرم و صمیمی این روزهای تمرین #تیم_ملی، لازم بود که نیّت کنند و باور که چنان حرف‌هایی زده شده؛ روزهای بدی است. این خنده‌ها خیلی‌ها را عصبانی می‌کند.
آی اسپورت - #5ca57d30
۵۵ ۱۵
تو فوتبال دنیا دو دسته بازیکن جریان بازی رو عوض می‌کنند. یا معمولی‌هایی مثل #اولرایش و #کاریوس، یا سوپراستارها مثل #گرت_بیل و #کریس رونالدو. هر تیمی سوپراستارهای بیشتری داشته باشه برای #جام_جهانی شانس بیشتری برای #قهرمانی داره. با معمولی‌ها فقط میشه محترم بود، ولی به سختی میشه #قهرمان شد.
آی اسپورت - #f426e759
۳۴ ۴
فقط دو هفته تا #جام‌جهانی مانده اما تعصب رنگی و سهم‌خواهی باشگاهی خیلی‌ها را کور کرده و مجادلات هوادارانه جَو اسفناک بی‌رغبتی به مهمترین رویداد فوتبال ملی را ایجاد کرده. البته چند سال بعد همین آتش بیاران معرکه در ستایش تیم #کی‌روش قلمفرسایی کرده و تندیس خواهند ساخت. مثل وقتی که ایویچ اَخ بود و بلایی سرش آوردند که از تونل استادیوم المپیک رم یه راست رفت خانه‌اش تا چند سال بعد به‌به چه‌چه هوچی‌گران فوتبال را نظاره کند. لطفا منازعات رنگی‌تان در قلمرو منافع ملی وارد نکنید که این بن‌بستی است که برای هیچ‌کس سودی ندارد. حتی وقتی مایلی کهن با یازده بازیکن از #پرسپولیس و فقط یک بازیکن از #استقلال تیم ملی را به مسابقات برد شاهد این حجم موضع‌گیری علیه تیم ملی فوتبال نبودیم.
۷۹ ۱۰
تصویری از تماشاگران مسابقه تیم‌ملی #والیبال ایران با فرانسه در لیگ‌ملت‌ها. حضور این چند خانم با حجاب کنار خانواده بین تماشاگران، گویا هنوز هم در صداوسیما ممنوعه هستند. با این سخت‌گیریِ افسارگسیخته از حالا باید نگران سانسورهای گاه و بی‌گاه در پخش مستقیم #جام‌جهانی روسیه باشیم.
آی اسپورت - #a1b2311d
۳۸ ۱
بر اساس مدل پیش‌بینی UBS و ده هزار بار شبیه‌سازی‌ای که برای #جام_جهانی انجام داده، شانس #آلمان از هر تیمی برای قهرمانی بیشتره. فهرست یازده شانس برتر رو توی طرح بلیچر ریپورت می‌تونید ببینید. ولی خب اگه یه تیم باشه که به خراب کردن همه پیش‌بینی‌های ریاضی و منطقی فکر کنه، کدوم تیمه؟
آی اسپورت - #4f82c1de
۲۰ ۸
#کی‌روش چهار سال پیش هم یک قهرمان کیک‌بوکسینگ را عضو کادر فنی #تیم‌ملی کرده بود... مهدی صفایی کسی که در این سال‌ها به عنوان مدیر یک موسسه آموزش #بادیگارد شناخته شده بود، پیش از #جام‌جهانی 2014 برای مدتی دستیار کی‌روش شد
آی اسپورت - #b31e8188
۴۱
‏لیبی/ ۲۶ اسفند ۹۶
‏تونس/ ۳ فروردین ۹۷
‏الجزایر/ ۷ فروردین ۹۷
‏سوریه/ ۲۱ اردیبهشت ۹۷
‏ازبکستان/ ۲۸ اردیبهشت ۹۷
‏ترکیه/ ۷ خرداد ۹۷
‏یونان/ ۱۲ خرداد ۹۷
‏لیتوانی/ ۱۸ خرداد ۹۷

‏این هشت بازی دوستانه می‌تواند ⁧‫#تیم‌ملی‬⁩ را برای ⁧‫#جام‌جهانی‬⁩ آماده کند؟ در کدام بازی اسپانیا را شبیه‌سازی می‌کنیم؟
۳۳ ۶
ادعای روزنامه مارکا؛ ایرانی‌ها ۲۵هزار بلیتِ ورزشگاه ۴۵هزارنفری کازان را که میزبان اسپانیا-ایران است خریده‌اند. با این حساب روز بازیِ بزرگ شاگردان #کی‌روش در #جام‌جهانی تماشاگران ایرانی بیش از نیمی از استادیوم را مال خود می‌کنند و اسپانیایی‌ها در اقلیت هستند.
آی اسپورت - #58848df2
۵۲ ۳
‏رئیس فدراسیون فوتبال ⁧‫#عربستان‬⁩ ادعا کرده برای حضور قدرتمند در ⁧‫#جام_جهانی‬⁩ بازیکنان می‌توانند ⁧‫#روزه‬⁩ نگیرند.
‏⁧‫
۴۵ ۲
امشب بازی اوکراین-کرواسی را از دست ندهید؛ جنگ ناب برای صعود به #جام‌جهانی. در دیگر بازی حساس گروه #ایسلند با کوزوو بازی می‌کند و احتمالا مستقیم به روسیه صعود خواهد کرد.
آی اسپورت - #792d750b
۲۰
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر