فهرست

آخرین پست‌ها

درخشش #حسینی در مهار پنالتی بی‌تقص و بی‌نظیر بود, اما اشک‌های او نشان می‌هد هنوز خام است و به پختگی کامل نرسیده. حساب کنید او به جام جهانی برود و قرار است شوت‌ بازیکنان اسپانیا و پرتغال را یکی پس از دیگری مهار کند!
۷۰ ۱۷
سوپر سیو #حسینی در بازی #استقلال با فولاد
آی اسپورت - #e4f1599c
۹۷ ۵
اشک‌های #حسینی پس از محرومیت از دربی
آی اسپورت - #f371e6de
۳۶ ۳
سیدحسین حسینی یک ماه درخشید و همین کافی بود تا عده‌ای ضمن نادیده گرفتن تمام متغیرها و حتی #کی‌روش، پیراهن شماره یک تیم ملی را از #بیرانوند گرفته و به #حسینی بدهند. همه چیز خوب پیش می‌رفت که ناگهان وینفرد شفر عقاب آسیا و دروازه‌بان اول ایران در جام جهانی روسیه را در کنار خودش نیمکت نشاند. البته یک پتوی گرم هم به او داد.
۱۶۲ ۱۸
چه منطقی پشت نیمکت‌نشین کردن دروازه‌بانی آماده و روی فرم بود، درست بعد از رکورد کلین‌شیت؟ انگار که بچّه‌ای کارنامهٔ با نمرهٔ خوب بگیرد و با شوق به خانه بیاید و به جای تشویق، از در تو نیامده توی گوشش بزنند. چیزی از این جوان باقی می‌ماند؟ بگذریم از شلوغ‌کاری غیرحرفه‌ای برادر #حسینی ولی به خودی خود این حرکت قتل یک ستاره بود.
۷۴ ۵
#فتح‌اله‌زاده‌خویی در پاسخ به انتقادات #حسینی از خوابگاهش در کمپ استقلال که در #نود گفته بود، این تصاویر را در استقلال جوان منتشر کرده" با این تیتر: «کمپ با عظمت را نمی بینند اما خلا بخاری را می‌بینند» در این سه فریم چه عظمت یا امکاناتی از #کمپ_استقلال وجود دارد که ایشان توقع دارد آن را ببینیم؟ تابلوی سردر؟
آی اسپورت - #52db081e
۵۵ ۵
شاید اگه اون روز #پورحیدری به #حسینی کمک نمی‎کرد، امروز این بازیکن اصلا تو استقلال نبود و البته بعضیام اینجورین. خیرشون بعد از مرگشونم به تیمشون می‎رسه.
۱۶۳ ۱
#حسینی با کلین شیت مقابل #تراکتور به رکورد ٧٨٨ دقیقه رسید و رکورد ٧١٩ دقیقه‌ای #بیرانوند را فرو ریخت. او حالا رکورددار گل نخوردن در تاریخ لیگ برتر است. حسینی اگر مقابل سایپا ۵۶ دقيقه دیگر دروازه خود را بسته نگه‌دارد، رکورد ٨۴۴ دقیقه‌ای بهرام مودت را که در لیگ تخت جمشید به جا گذاشته، هم می‌شکند.
۱۶۶ ۱
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر