فهرست

آخرین پست‌ها

چه منطقی پشت نیمکت‌نشین کردن دروازه‌بانی آماده و روی فرم بود، درست بعد از رکورد کلین‌شیت؟ انگار که بچّه‌ای کارنامهٔ با نمرهٔ خوب بگیرد و با شوق به خانه بیاید و به جای تشویق، از در تو نیامده توی گوشش بزنند. چیزی از این جوان باقی می‌ماند؟ بگذریم از شلوغ‌کاری غیرحرفه‌ای برادر #حسینی ولی به خودی خود این حرکت قتل یک ستاره بود.
۷۳ ۵
#فتح‌اله‌زاده‌خویی در پاسخ به انتقادات #حسینی از خوابگاهش در کمپ استقلال که در #نود گفته بود، این تصاویر را در استقلال جوان منتشر کرده" با این تیتر: «کمپ با عظمت را نمی بینند اما خلا بخاری را می‌بینند» در این سه فریم چه عظمت یا امکاناتی از #کمپ_استقلال وجود دارد که ایشان توقع دارد آن را ببینیم؟ تابلوی سردر؟
آی اسپورت - #52db081e
۵۴ ۵
شاید اگه اون روز #پورحیدری به #حسینی کمک نمی‎کرد، امروز این بازیکن اصلا تو استقلال نبود و البته بعضیام اینجورین. خیرشون بعد از مرگشونم به تیمشون می‎رسه.
۱۶۳ ۱
#حسینی با کلین شیت مقابل #تراکتور به رکورد ٧٨٨ دقیقه رسید و رکورد ٧١٩ دقیقه‌ای #بیرانوند را فرو ریخت. او حالا رکورددار گل نخوردن در تاریخ لیگ برتر است. حسینی اگر مقابل سایپا ۵۶ دقيقه دیگر دروازه خود را بسته نگه‌دارد، رکورد ٨۴۴ دقیقه‌ای بهرام مودت را که در لیگ تخت جمشید به جا گذاشته، هم می‌شکند.
۱۶۶ ۱
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر