فهرست

آخرین پست‌ها

مطهری؛ ستاره ای برای صعود/ ارسلان در مجموع ۲۹۷ دقیقه با ۳ گل و یک پاس گل ستاره اصلی #ذوب‌آهن در راه صدرنشینی تیم در گروه B مسابقات بوده
آی اسپورت - #1f23ceb5
۱۵
روی حرکات #محمد_انصاری زوم کنید. مدافعی که روی زمین بسیار سختگیر،بسیار باهوش،بازیساز و بازیخوان هست، نباید روی هوا هم مسلط باشه؟ اغلب گل‌هایی که #پرسپولیس روی ضربات سر خورده، بازیکن مقابل محمد انصاری یا گلزنی کرده یا تاثیر گذار بوده. حاج ممد پرسپولیسی ها برای پریدن خست به خرج میده و فقط بازیکنی که به سمت توپ حمله ور شده رو مشایعت می کنه. یک بار دیگه نمونه آخر و ضربه سر #کی‌روش استنلی رو ببینید.هنگام ضربه سر، انصاری پشت سر مهاجم برزیلی #ذوب آهن حضور داره.در مقابل الوصل و السد هم هربار که بازیکنان این تیمها اراده کردن روی سر محمد انصاری سر زدن. #محمد_انصاری اگر میخواد مدافع کاملی باشه، این نقطه ضعف رو هم باید برطرف کنه.
۱۰۵ ۹
اگه #ذوب‌آهن صعود کنه با سه تا باخت رفته مرحله بعد؛ شاید به آقای #قلعه‌نوییی ثابت شود که واقعا گروهش مرگ نبوده و فقط الدحیل خیلی قوی تر از بقیه بوده!
۴۵ ۲
آمار فنی بازی #ذوب‌آهن با الوحده
آی اسپورت - #4dd9b72e
۲۳
آمار فنی پیروزی #ذوب‌آهن در بازی با الوحده
آی اسپورت - #a66ea92e
۱۳
نمایی از جایگاه استقلالی‌ها پس از شکست در بازی با #ذوب
آی اسپورت - #991daeec
۳۲ ۱۴
#داریوش_شجاعیان با دریافت اخطار از داور بازی با #ذوب‌ دیدار با #سپیدرود را که هفته آینده انجام می‌شود از دست داد.
استقلال پنجشنبه میزبان شاگردان #علی_کریمی است.
۲۰
از فریم های دوست‌داشتنی لیگ‌برتر #زنان؛ پیراهن بالازدن فقط برای #مردان نیست. #ذوب‌آهن با گل این #دختر خانواده دوست برنده شد
آی اسپورت - #c36d4062
۱۵۶ ۳
آمار #ذوب‌آهن بعد از باخت ۴-۰ به #پرسپولیس: ۴برد و یک مساوی!
۳۳
#برانکو، همیشه ناکام در حذفی؛ #پرسپولیس به ترتیب در فصل پانزدهم از سوی #ذوب آهن، در فصل شانزدهم از سوی #قشقایی! و در فصل هفدهم از سوی #صنعت_نفت از مسابقات حذف شد و در ناکامی هت تریک کرده.
۱۱۰ ۱
#محسن_مسلمان پس از پاس گل مقابل #ذوب_آهن، با ۶ پاس گل در صدر جدول پاسورهای لیگ قرار گرفت. عباسیان و ناصری با چهار پاس گل در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
۲۲
#ذوب در دومین بازی که ورزشگاه نقش جهان میزبان‌شان بود، بازهم باختند و موفق به گلزنی نشدند. آنها ابتدا در هفته دهم با نتیجه 3-0 به پارس جنوبی باختند و حالا هم با یک گل مغلوب فولاد شدند.
۱۲
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر